Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG umacnia swoją pozycję w Polsce

LG umacnia swoją pozycję w Polsce

WitekT 28 Listopada 2008 11:22

0 0

W tym roku sprzedaż telefonów komórkowych LG w Polsce wzrosła o 150% w porównaniu z poprzednim rokiem. LG zgarnie w ten sposób około 7-7,5% polskiego rynku, szacowanego w tym roku na około 10 mln sztuk (czyli podobnie jak w 2007 roku).



W przyszłym roku celem LG będzie udział w polskim rynku na poziomie 12%, szacowanego na 10-10,5 mln sztuk.




Zaraz po nowym roku na rynku powinien pojawić się model KP500 - prosty telefon z dotykowym wyświetlaczem. Jego sugerowana cena ma wynosić 799 zł.

W II kwartale przyszłego roku ma pojawić się w ofercie LG bezpośredni konkurent iPhone’a 3G. W całym przyszłym roku ma pojawić się ponad 10 smartfonów, z czego kilka opartych o Windows Mobile i jeden o platformę Google Android.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~AK  2008-11-28 11:38:11  host: merkury.jarsat.pl

    Osobiscie zastanawiam sie nad nowym telefonem i prawdopodobnie dla próby jak i innosci wybiore LG :)

  • 0

    2. ~asd  2008-11-28 11:51:37  host: abn250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mnie w lg przekonala jakosc filmow video.... jak widze rozdzielczosc filmow w C902 i w KC550.... 320x240 i 712x480, mala roznica heheh

  • 0

    3. ~Bogie  2008-11-28 12:15:52  host: adlt232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sam kupiłem ku990 w Playu ostatnio - tani i dobry telefon.

  • 0

    4.  2008-11-28 13:24:07

    Jakoś nie mam zaufania do tej marki. Kiedyś firma ta nazywała się Gold Star i aby zmienić wizerunek marki wprowadziła zupełnie nową nazwę LG. Nie twierdzę, że robi złe telefony,a le tak jakoś nie mogę się do LG przekonać.

  • 0

    5. ~AK  2008-11-28 18:44:24  host: merkury.jarsat.pl

    Cpr - a czy wczesniejsze produkty Nokii były dobre - nie mam na mysli telefonow ani sprzetu RTV ...mam nadzieje ze wiesz czym zajmowała sie wczesniej Nokia i co nagle wszyscy zapomnieli? :)

  • 0

    6. ~  2008-11-28 18:50:19  host: 77-253-127-127.adsl.inetia.pl

    a czym się zajmowała bo ja nie wiem... Powaga ;-)

  • 0

    7. ~sprzedawca  2008-11-28 21:02:25  host: abfx100.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Program lg.yes robi swoje, ciekawe kiedy inny producenci telefonów poza lg i samsungiem stworzą tego typu programy :)

  • 0

    8.  2008-11-28 22:58:45

    Dobrze, napiszę czym się zajmowała :). Nokia zupełnie na początku robiła wyroby papiernicze :), później wzięła się za elektronikę, głównie magnetowidy, sprzęt satelitarny i monitory komputerowe,aż w końcu zajęła się branżą telefoniczną.

  • 0

    9.  2008-11-28 23:02:08

    Zresztą LG zajmuje się też przemysłem chemicznym. Także może skonstruują jakieś baterie chemiczne długo trzymające? :)

  • 0

    10.  2008-11-28 23:40:01

    @8. Coś słyszałem, że nokia na początku produkowała... kalosze ;-)

  • 0

    11.  2008-12-01 05:16:44

    powinni jeszcze popracować nad informacjami na oficjalnej stronie oraz pomyśleć na sklepem on-line - bo na dzień dzisiejszy trzeba bardzo być zdesperowany aby znaleść info na temat nowych modeli oraz ich możliwości zakupu - patrz KC910 - operatorzy już go oferowali a na stronie www cisza :( (już są te info)

  • 0

    12. ~kaska  2009-01-06 16:27:02  host: 77-253-234-88.ip.netia.com.pl

    LG yes to super pomysł na zdobycie prezentów:) Ja za punkty wymienione na bony zorganizowałam święta. Tam też jest informacja na temat modeli, które sprzedaje. Pewnie nie wszystkich, ale korzystam czasami.

  • 0

    13. ~bratek  2009-05-29 19:48:04  host: 188.33.7.44

    Wstarczy dobrze szukać a zawsze się coś znajdzie trzeba tylko chcieć, myśle że LG dość dobrze się promuje, wspierają się znanymi twarzami, a teraz podobno mają zacząć współpracę z F1, więc na menedżerów nie mają co narzekać

Dodaj swoją opinię