Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Swift L9 wkrótce w Play

LG Swift L9 wkrótce w Play

LuiN 5 Października 2012 18:11

0 0

lg p760 optimus l9W katalogu telefonów sieci Play, dostępnym w jesiennym wydaniu gazetki Expert, pojawił się LG Swift L9, co wróży rychłe wprowadzenie smartfonu do oferty sieci.

LG Swift L9 to największy przedstawiciel stylowej linii L od LG. Smartfon wyposażony został w wyświetlacz IPS o największej w tej klasie urządzeń przekątnej 4,7 cala (rozdzielczość 540 x 960 pikseli).

Bateria w technologii SiO+ o pojemności 2150 mAh, umożliwia korzystanie z nowych funkcji przez cały dzień z maksymalną wydajnością, a dzięki swym niewielkim rozmiarom nie ma wpływu na eleganckie wzornictwo.




Szerzej o smartfonie pisaliśmy w tej wiadomości.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    15. ~gekon  2012-10-06 16:10:40  host: host-109-107-2-57.ip.jarsat.pl

    kolejny sprzęt tylko na papierze!

  • 0

    16. ~  2012-10-06 17:17:06  host: z44-16.opera-mini.net

    No tak. Kolejny telefon w portfolio operatora. Oby tylko przy skladaniu zamowienia nie bylo napisu ze produkt czasowo niedostepny bo w play to juz standard.

  • -2

    17. ~AA  2012-10-06 19:56:17  host: 89-72-160-216.dynamic.chello.pl

    Wszystko fajnie tylko czy wiecie jak często psują się telefony tej marki? Odpowiedź brzmi bardzo często. Więc można powiedzieć jaka cena taki telefon, a to że ma taki i taki procesor, nawigację, wi-fi i dobry aparat nie świadczy od razu o tym, że telefon jest dobry.

  • 0

    18. ~xyz  2012-10-06 20:21:17  host: bok190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @17 Miałem telefon od LG przez 3 lata i nic mu się nie działo. Jakość materiałów i spasowanie obudowy było na wysokim poziomie, więc nie wiem o czym mowa. Jeżeli chodzi o zasięg to również było z tym bardzo dobrze. Modele budżetowe zwykle pozostawiają wiele do życzenia a zakładam, że z takim miałeś do czynienia.

  • 0

    19.  2012-10-06 20:45:27

    @17 wiem i powiem Ci, że o ile się nimi nie rzuca po ścianach, albo nie wrzuca się ich do wody, to się nie psują. Miałem 3 modele LG i żaden sam z siebie się nie zepsuł. Co do L9, to jak dla mnie 1499 zł to nie jest zła cena, choć mogłoby być trochę mniej :D

  • 0

    21. ~koko  2012-10-07 11:42:24  host: 87-207-24-198.dynamic.chello.pl

    @20 W 100% się z Tobą zgadzam!

  • 0

    22. ~ajamam  2012-10-07 14:32:59  host: z52-04.opera-mini.net

    Smartphone? Tego Chuck Norris nie używa.

  • 0

    23. ~MAG  2012-10-07 18:48:32  host: 83.1.81.186

    Ten telefon będzie tak samo dostępny w PLAY jak SE Arc S czy SG3 w innym kolorze niż czarny. W PLAY telefony są - dostępne tylko na papierze a nie w salonach.

  • 0

    24. ~  2012-10-07 18:52:14  host: z58-11.opera-mini.net

    Chcesz zdjęcie mojej faktury za białego S3 z Playa?

  • 0

    25. ~gekon  2012-10-07 19:39:24  host: host-109-107-2-57.ip.jarsat.pl

    wyjątek od reguły!

  • 0

    26. ~MAG  2012-10-08 01:21:39  host: 178.73.48.68

    @24: Jeden na dziesiątki osób, które chcą go kupić.. A już nowe kolory weszły.. i PLAY oczywiście śpi.

  • 0

    27. ~  2012-10-08 03:24:14  host: z28-04.opera-mini.net

    ale macie problemy,a to zły kolor telefonu,a to źle jam telefon się psuje jak się nim rzuca i topi się go w wodzie,ludzie,wam się w dup... poprzewracało.

  • 0

    28. ~stokrotka  2012-10-08 08:27:01  host: 195.116.10.240

    ciekawe w jakiej cenie on będzie

  • 0

    29. ~dilexio  2012-10-08 12:16:42  host: 88-199-45-147.matcom.com.pl

    ciekawe kiedy premiera w Polce? miała być do końca września, a tu dalej tylko spekulacje...

  • 0

    30.  2012-10-10 21:46:54

    Drogi AA- ja mam już od dawna telefony z LG i ani jeden mi się nie popsuj, skad masz takie info, że te telefony sie psują? Mają dobrą jakość wykonania

  • 0

    31.  2012-10-22 10:59:49

    Też jestem zdania ze LG to porządna marka, sam posiadalem kilka telefonów LG i wszystkie działały bez zarzutów.

  • 0

    32. ~prefix  2012-10-22 19:42:31  host: host-89-231-130-39.rawamaz.mm.pl

    nie spotkałem się z tym, żeby ktoś narzekał na telefony LG, przecież technologia poszła do przodu dlatego LG robi bardzo dobre jakościowo telefony, a jeśli ktoś uważa że jest inaczej to znaczy, że nie ma rozeznania jeśli chodzi o najnowszy sprzęt LG.

  • 0

    33. ~yyy  2012-11-17 22:37:54  host: 37.31.56.210.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    jak z zasiegiem tego telefonu? nie gubi?

  • 0

    34.  2012-11-27 13:56:31

    Zasięg w L9 jest jak najbardziej w porządku, tak samo bateria.

  • 0

    35. ~prefix  2012-11-27 15:22:04  host: 91.209.141.10

    jeśli chodzi po baterię to nie można narzekać średnio 14/15 godz. Dla mnie to jest super wynik dużo korzystam zwłaszcza z netu i innych multimediów.

Dodaj swoją opinię