Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Swift G w ofercie Play, Nexus w starej cenie

LG Swift G w ofercie Play, Nexus w starej cenie

LuiN 27 Marca 2013 14:59

3 4

W porannym wpisie na blogu Marcina Gruszki pojawił się błąd - cena LG Nexus 4 nie wzrosła, w tabeli podane były ceny LG Swift G, który od jutra będzie dostępny w ofercie sieci.

Europejska wersja smartfona Optimus G (w Polsce Swift G) została wyposażona w Androida 4.1.2 (Jelly Bean). Premiera nowego smartfonu to jednocześnie europejski debiut wyświetlacza firmy LG, IPS Plus True HD, wyposażonego w technologię Zerogap Touch i panel Gorilla Glass 2.

Interfejssmartfonu zostanie wzbogacony o dodatkowe funkcje takie, jak:
 • Qslide - funkcja w udoskonalonej wersji na rok 2013 umożliwia użytkownikom jednoczesne korzystanie z kilku aplikacji w trybie pełnoekranowym, wyświetlając ich okna, jako przezroczyste warstwy. Wielkość, położenie oraz stopień przezroczystości ekranu funkcji QSlide można zmieniać odpowiednio do upodobań użytkownika. Nowa wersja QSlide bezproblemowo współpracuje nie tylko ze standardową aplikacją odtwarzacza wideo, lecz również z fabrycznie instalowanymi aplikacjami przeglądarki internetowej, notatnika, kalendarza czy kalkulatora,
 • Safety Care - to funkcja podnosząca bezpieczeństwo użytkownika. W sytuacji wyboru numeru alarmowego, nieużywania telefonu przez ustalony czas, czy zakończenia połączenia z określonym numerem, funkcja ta pozwala na automatyczną wysyłkę do wybranych przez użytkownika osób wiadomości tekstowej z informacją o położeniu,
 • Privacy Keeper przy połączeniach przychodzących pozwala na ukrycie informacji personalnych (nazwisko, numer, zdjęcie) rozmówcy. Przesunięcie ikony na wyświetlaczu pozwala na przywrócenie informacji.

W udoskonalonym smartfonie LG Swift G dostępne są dodatkowe aplikacje, takie jak Google Now, Filmstrip View, Expandable Notification. Osobisty asystent Google Now wyświetla w czasie rzeczywistym informacje automatycznie dostosowywane do potrzeb użytkownika. Aplikacja Filmstrip View ułatwia przeglądanie oraz usuwanie zdjęć, natomiast Expandable Notification umożliwia wyświetlanie większej liczby powiadomień jednocześnie, a także pozwala na wyświetlanie podglądu określonych treści, bezpośrednio w obszarze powiadomień.
Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.
Zobacz: Zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 7
 • 0

  1. ~mack  2013-03-27 15:24:52  host: ip-84-39-175-232.free.aero2.net.pl

  Swift G9 = Optimus G9? Ciężko to wywnioskować z pierwszych zdań newsa. Dzięki za sprecyzowanie.

 • 0

  2.  2013-03-27 15:29:03

  1, mack - zgadza się, już poprawiłem wiadomość, by nie było wątpliwości.

 • 0

  3. ~mack  2013-03-27 15:44:08  host: ip-84-39-175-232.free.aero2.net.pl

  Dzięki bardzo, bo naprawę miałem wątpliwości.

 • 0

  4.  2013-03-27 16:11:00

  A co to te zerogap touch? znalazłem tylko takie coś "the screen uses a new technology of called ZeroGap Touch which prints the circuitry on the back of the LCD screen making it slightly thinner and more responsive to touch." - czyli ekran jest cieńszy niż normalny LCD, a to drugie to co, bardziej czuły na dotyk, czy elastyczny? Jak to rozumieć? Czy to może jest sterowanie ekranem bez dotykania powierzchni LCD? :)

 • 0

  5. ~  2013-03-27 17:26:20  host: gw.casus.com.pl

  taki Nexus 4 ale z aparatem o większej rodzielczości ?

 • 0

  6. ~hopla  2013-03-27 17:46:35  host: host-119-160.mt.pl

  Bardzo podobną nakładkę ma LG do tego co prezentuje Samsung. Zresztą coraz bardziej modele od LG przypominają mi te od Samsunga, tylko są w niższej cenie.

 • 0

  7. ~Janes  2013-03-28 10:02:46  host: user-46-112-53-168.play-internet.pl

  Grucha jak zwykłe pieprzy aby pieprzyć a dostępnosc reklamowanych telefonów to kilka sztuk

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet