Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Swift 7 w ofercie sieci Play

LG Swift 7 w ofercie sieci Play

LuiN 17 Stycznia 2011 18:08

0 0
lg e900 Od 18. stycznia w ofercie sieci Play dostępny będzie LG Swift 7 z systemem Windows Phone 7. Zmieniają się też ceny wybranych modeli telefonów.

play 18 stycznia play 18 stycznia
,br> Oprócz wprowadzenia LG E900 Swift 7 i zmian w cenach wybranych telefonów, Play zapowiedział, że od 31. stycznia zacznie wycofywać z oferty modele: Nokia N85, Nokia 8800 Carbon Arte, Nokia 8800 Gold Arte, Nokia 8800 Sapphire Arte, Sony Ericsson W350i, Sony Ericsson W980 oraz Samsung C270.




Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 2

    1.  2011-01-17 18:06:30

    lol lol lol lol - cena na kartę taka sama jak w MIXtura 10?? chyba ich pogięło...

  • 0

    2. ~nicram  2011-01-17 18:10:59  host: aeki202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ceny z kosmosu. Trzeba na głowę upaść żeby tyle pieniędzy wydawać na tak niedopracowaną zabawkę :D

  • 2

    3.  2011-01-17 18:15:52

    Pierwszy smartfon z WP7 w Play.

  • 2

    4. ~Kropek  2011-01-17 18:20:24  host: public-gprs59373.centertel.pl

    ~nicram To nie zabawka jest nie dopracowana tylko system, póki co.

  • 2

    5. ~nemo  2011-01-17 18:21:33  host: z14-14.opera-mini.net

    nie pierwszy. jest htc hd7

  • 2

    6.  2011-01-17 18:47:00

    Brzydki i drogi, już lepiej wziąsć HTC HD2 (choć o dziwo jest jeszcze droższy o ile pamiętam, nawet od lepszego pod względem specyfikacji HTC Desire HD)

  • 2

    7.  2011-01-17 18:48:20

    Chodziło mi HTC HD7, choć HTC HD2 chyba nawet jeszcze lepiej, bo można sobie wgrać na niego ROM androida, WP7 no i oczywiście podstawowy system też jest spoko :P

  • 0

    8.  2011-01-17 20:51:12

    ciekawe jak (dobrze, źle) to się będzie sprzedawać, zwłaszcza w świetle wcześniejszego newsa o niezadowoleniu LG z rozwoju sytuacji z telefonami na WindowsPhone 7..

  • 0

    9. ~  2011-01-17 21:18:16  host: 87-204-23-164.ip.netia.com.pl

    @8 sam fakt wprowadzenia go do oferty podstawowej i obnizki cen swiadczy o tym ze sprzedaje sie conajmniej niezle. Model sprzedazy na zyczenie jest bardzo wygodnym testem dla opa zeby testowac popyt na konkretne modele. Sprzedaje sie to zamawiam wiecej i do podstawowej oferty. Nie idzie to mam na stanie tylko mala ilosc sztuk.

  • 0

    10. ~skalarek  2011-01-17 22:03:50  host: 89.191.147.125

    @9 może też jednak być odwrotnie: producentowi sprzedaje się słabo i zgodził się na duże rabaty przy sprzedaży licząc na reklamę i promocję operatora...

  • 0

    11. ~3m  2011-01-17 23:45:58  host: host-81-190-58-103.lublin.mm.pl

    To już chyba koniec atrakcyjnych cen telefonów w tatyfach long play internet:(

  • 0

    12. ~...  2011-01-18 00:00:47  host: 188.147.204.222.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @11 Słuszna uwaga. Telefon wyceniony na kartę za 1499zł (dobra cena)kosztuje w lpSI69 699zł- nieciekawa cena szczególnie gdy się to zestawi z cenami poprzednich tel w tej ofercie.

  • 0

    13.  2011-01-18 00:20:17

    Też to zauważyłem, ja w LongPlay Internet w zeszłym roku wziąłem HTC HD2 za 499zł przy abonamencie 90zł, kiedy w Erze przy abo 140zł proponowali mi ten tel za 1200zł... ostatnio niestety patrząc na Ceny Desire HD, HD7 i innych telefonów jakie trafiają do LPI z przykrością stwierdzam, że ceny już nie zachęcają jak przedtem, a część z mojej rodziny chciała przejść właśnie do Playa ze względu na tą atrakcyjną promocję.

  • 0

    14. ~3m  2011-01-18 07:12:13  host: host-81-190-58-103.lublin.mm.pl

    Problem polega na tym, że kiedyś cena telefonu z pakietem internetowym była niższa od zwykłych taryf o 600 a nawet 700zł. Może nikt nie brał telfonó bez internetu? Teraz wydaje się, że różnica, np. w przypadku lp internet 69 jest sztywno ustawiona na 200zł. To już nawet w orange jest taniej:(

  • 0

    15. ~Internet? Nie w Play!  2011-01-19 20:50:05  host: 84-10-102-197.dynamic.chello.pl

    O ile teoretycznie można rozważyć zakup telefonu w Play (jak działa Play wiadomo ale wspomagają się zasięgiem Plusa więc teoretycznie do przyjęcia) to w przypadku telefonu wymagającego do korzystania z jego możliwości dostępu do internetu to NIGDY nie zdecydowałbym się na Play. Pomijąc już 'szybkość' playowego internetu to czarne dziury bez zasięgu i dostępu do sieci zupełnie dyskwalifikują tego operatora. W przypadku Play mówienie o internecie MOBILNYM to nieporozumienie

Dodaj swoją opinię