Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Swift 2X z Androidem 4.0... póki co tylko w Korei

LG Swift 2X z Androidem 4.0... póki co tylko w Korei

LuiN 30 Sierpnia 2012 14:04

0 0

lg p990 swift 2x Koreański wariant smartfonu LG Swift 2X - SU660 Optimus 2X, otrzymał właśnie aktualizację oprogramowania do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich. Europejska wersja urządzenia póki co aktualizacji nie dostanie.

Aktualizacje oprogramowania to ostatnio dość drażliwy temat w przypadku użytkowników smartfonów LG. Pod koniec 2011 roku LG obiecywał, że w II kwartale 2012 roku Swift 2X otrzyma Androida 4.0, tak się jednak nie stało.

Później do sieci trafiły informacje na temat całej paczki smartfonów różnych producentów, które nie otrzymają Androida 4.1 Jelly Bean, a w przypadku Swift Black i Swift 2X - nawet nie dostaną Androida 4.0 Ice Cream Sandwich.

Telenoweli ciąg dalszy, to informacja o pracach nad ICS-em dla wybranych modeli LG. Pracach jednak nie nad europejską wersją, lecz nad linią produktów sprzedawanych w Singapurze.




Dzisiejsze doniesienia o ICS-ie dla koreańskiego wariantu telefonu jasno pokazują, że Android 4.0 ze Swiftem 2X kompatybilny jak najbardziej jest. Wciąż jednak pod znakiem zapytania stoi dostępność oprogramowania (oficjalną drogą) w Europie.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: GSMArena, wł     

Dodaj do:

Tagi: ics | lg

w sumie: 14
  • 0

    1. ~  2012-08-30 14:22:08  host: user-46-112-142-187.play-internet.pl

    Kilka dnitemu pisaliscie ze swift black dostanie ICS

  • 0

    2.  2012-08-30 14:31:21

    1, patrz link w 2 akapicie od końca.

  • 0

    3. ~seba  2012-08-30 14:54:02  host: 87-99-14-104.internetia.net.pl

    Nie kupujcie smartfonów LG. Może i są tanie i bardzo dobrej jakosci bez wsparcia sa szmelcem. sam ma LG 2x jest super ale to co dzieje się z aktualizacją softu to porażka.

  • 0

    4. ~Michael  2012-08-30 15:00:01  host: gfe162.internetdsl.tpnet.pl

    Ja na pewno nie kupię już LG. Szkoda nerwów. Sprzęt dobry ale bez oporgramowania jest do niczego!!!!

  • 0

    5. ~PLANET  2012-08-30 17:36:25  host: jag4.dag.pl

    A tymczasem w Korei... "Gangnam Style", a nie jakies tam aktualizacje ;)

  • 0

    6.  2012-08-30 18:59:27

    Aktualizacje w LG to jedna wielka tragedia i żenua.

  • 1

    7. ~Tom.  2012-08-30 20:00:34  host: 89-77-85-146.dynamic.chello.pl

    4: A to ciekawe, czyżby LG sprzedawało telefony "gołe" bez Androida ???

  • 0

    8.  2012-08-30 20:25:04

    "europejką wersją" - S zjedł Wam chochlik ;)

  • 0

    9.  2012-08-30 21:00:06

    @m2marek - thx, chochlik już "zwrócił". ;-)

  • 0

    10. ~...  2012-08-30 21:48:19  host: 89.204.130.173

    Każdy wybiera jak uważa. Ja tylko podpowiem, że aktualnie 4xHD, w sklepie nie dla idiotów w DE kosztuje 425 euro. I co by nie mówić, to w kategorii cena/jakość deklasuje konkurencję.

  • 0

    11.  2012-08-31 11:37:35

    Większość z nas - entuzjastów nowoczesnej elektroniki goni za nowościami i chciałaby mieć w kupionym sprzęcie najnowszy soft. Okazuje się jednak, że większość normalnych użytkowników ma to gdzieś i to producent doskonale widzi. Ja np. kupując telefon patrzę na aktualne jego możliwości i nie nastawiam się na update wogóle. Jak JB dostanę - super. Jak nie - trudno, będzie pewnie w następnej słuchawce. Generalnie więc takie wypowiedzi jak 3, 4 i 6 są bez sensu. Tak szczerze: co jest takiego w 4.1, czego nie ma w 4.0, żeby był sens sobie tym głowę zawracać?

  • 0

    12. ~CSTR  2012-08-31 17:57:21  host: cpj59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ViNYL chyba jesteś trochę nie w temacie bo my ICS nawet nie mamy, a co tu dużo mówić o JB...

  • 0

    13.  2012-09-04 16:05:25

    Kiedyś nie było takiego parcia na aktualizacje, ciekawe czemu wszyscy chcą nagle mieć aktualizacje, bo co? Bo kolega z ławki w szkole lub w pracy ma telefon z najlepszym softem to my tez musimy mieć? A tak na prawde to aktualizacje bez dobrego technologicznie sprzętu są do bani, odwrotnie dobre technologicznie telefony sa dobre nawet bez aktualizacje. Co do 2x, to ciesze sie, że LG udało sie opanowac problem ze sterownikami i zaaktualizowali telefon.

  • 0

    14. ~prefix  2012-09-05 15:37:01  host: 91.209.141.10

    uważam, że dobrze się stało że LG zaktualizowało oprogramowanie, bo w końcu przestaną narzekać że jej nie ma, ale zgodzoę się z Tobą Gitarka, że LG 2X jest na tyle zaawansowanym technologiczniemodelem, że nawet aktualizacja nie zmieni bardzo jego parametrów.

Dodaj swoją opinię