Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Smart Cookie T375 - pełny dotyk dla każdego

LG Smart Cookie T375 - pełny dotyk dla każdego

Q! 22 Kwietnia 2012 14:00

2 0
lg smartf cookie t375W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat prostego telefonu LG, przeznaczonego dla początkujących użytkowników, modelu oznaczonego jako Smart Cookie T375.

Telefon zaoferuje ekran o przekątnej 3,2 cali i rozdzielczości QVGA (240 x 320 pikseli). Wbudowany aparat wykona zdjęcia w rozdzielczości 2 Mpix.

Ciasteczko zaoferuje także łączność Wi-Fi oraz moduł Bluetooth. Jednocześnie będzie mógł obsługiwać dwie karty SIM. Nad jego pracą czuwać będzie system mobilny od LG.

Na bliższe informacje na temat tego modelu trzeba będzie jeszcze chwilę zaczekać.


Źródło tekstu: Nieuwe Mobiel     

Dodaj do:
w sumie: 30
  • 0

    12. ~  2012-04-22 19:01:57  host: abae242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    3@ masz zdecydowaną rację, albo naprawdę dobry dotykowiec albo klawisze, niestety tanie dotyki są według mnie do bani i lepiej kupić klawiszowca ale to tylko moje skromne zdanie.

  • 0

    14. ~  2012-04-22 20:55:12  host: t13-11.opera-mini.net

    LG mają słabe końcuwki mocy

  • 0

    15. ~  2012-04-22 21:16:01  host: z58-04.opera-mini.net

    Ten telefon to prawdziwy COOKIE MONSTER!!!!!!!!!!!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAA

  • 0

    17.  2012-04-28 15:13:52

    ja to nie wiem co wy wszyscy macie z tym zasięgiem, zasięg zależy od sieci w jakiej sie ma telefon, a nie od samego telefonu. A co do artykułu samego, szkoda, ze tak mało danych, ale widze szykuje sie mniej zaawansowany model, dla mniej wymagającym i mających mniej kasy na telefonik. Z niecierpliwością czekam na wiecej informacji

  • 0

    18. ~KorK  2012-09-24 21:33:55  host: user-46-113-242-170.play-internet.pl

    Posiadam ten telefon od dwóch tygodni i z zasięgiem nie miałem jeszcze problemów. Radzi sobie tak samo jak inne telefony (Nokia,Samsung,Sony Ericsson). Byłem z nim na wsiach i w miastach i wszystko było OK. Później dodam więcej informacji.......

  • 0

    19. ~Buzz  2012-10-23 02:48:31  host: user-109-243-118-222.play-internet.pl

    Do chlop z wioski-calkiem trafny nick, ku990 vievty to bardzo udany model a kiedy go kupowalem na wyspach za grube euracze w 2008, ty jeszcze srales w gacie, nie pisz wiec o rzeczach o ktorych sie nawet fizjologom nie snilo i idz wydoic krowe-na stojaco lub kleczaco albo wywiezc obornik, ten model nigdy mnie nie zawiodl, swietny ekran, swietne, eksluzywne opakowanie, wy mieliscie tylko pudelko ze srajtasmy w tej waszej polsze i tylko z sama ladowarka buhahahaa, mnoj fonik spadal nie raz na glebe, poobijal sie i nic, gral, tanczyl i stepowal i wszystko dzialalo, kolejny model ten z i-z 2009 roku do teraz dziala, spadl na beton 5 razy, obil sie i nic wszystko hula i cieszy sie nim teraz moja matka, tak wiec wara Ci od tej firmy, bo my w tym *** tuskolandzie to nawet kija do cepa nie potrafilibysmy wynalezc-wsio

  • 0

    20. ~  2012-10-23 04:01:02  host: dci34.neoplus.adsl.tpnet.pl

    19, tak pyskujesz, a sam wynalazles tylko droge do kibla, zbyt pozno zreszta.

  • 0

    21. ~  2012-10-23 04:48:24  host: z34-01.opera-mini.net

    buz myje kible na wyspie

  • 0

    22. ~Buzz  2012-10-29 00:07:09  host: user-31-175-53-125.play-internet.pl

    O ja pier...e alez smieszne, no normalnie myjac kibel na wyspach posralem sie ze smiechu...pyrsk tuskozjeby.

  • 0

    23. ~  2012-10-29 00:43:14  host: v42-06.opera-mini.net

    21. Może i myje kible, ale zarabia z 10x więcej niż Ty.

  • 0

    24.  2012-10-29 08:59:29

    Ciekawe jak wygląda jakość nowych LG (np. L7 czy L9). W rodzinie mam 3 sztuki GT540. W dwóch zdechł panel dotykowy (wymieniony na zamiennik działa tak sobie), jeden przestał się uruchamiać.

  • 0

    25. ~Buzz  2012-11-01 21:14:28  host: user-31-174-24-219.play-internet.pl

    Powiem Ci jak dostane Lg l7 niedlugo, ale jesli bedzie tak trwaly i solidny jak ku990 to nie bede zalowac.

  • 0

    26. ~Buzz  2012-11-04 00:39:19  host: user-31-174-124-69.play-internet.pl

    Szalu nie ma, telefon cienki jak dachowka, duzy, za duzy do graby, plastik-tyl, gdzie tam pancerna blaszka jak w ku990..., telefon mryga kolorami jak na Times square, moze kogos to rusza-mnie nie..., widac ze kryzys robi swoje, sluchawki jakies takie cienkie, bez potencjometru glosnosci jak w ku990, cenki kabelek i plastik nieteges, instrukcja-oczywiscie skrocona , bo po co, przeca kazdy kiep ma łinternet to se sciagnie-zal..., coz...do szpanu na mlode, glupie pipy w sam raz...normalnym polecam klasyke, niemniej tak sie lansuje te odpustowe foniki, ze nie miec blisko jader min. 4 cali-nie mylic z fujara, to prawdziwe faux pas...

  • 0

    27. ~  2012-11-04 08:12:24  host: v27-06.opera-mini.net

    23godnosc wazniejsza od pieniedzy

  • 0

    28. ~Buzz  2012-11-05 00:07:03  host: user-109-243-251-59.play-internet.pl

    Ludzie dajcie sobie spokoj z ta wasza polska zawiscia, tym wlasnie sie roznicie od ludzi zachodu, ze zzeraja was kompleksy i zazdrosc wszelaka, na wyspy pojechalem na poczatku 2008 i potem jeszcze w 2009 i nic tak nie zaluje jak tego, ze tam nie moglem wrocic-sprawy sercowe, Irlandia piekna, a ludzie tacy jacy tu nigdy nie beda przez to ze tak sie tu zle zyje. Dlaczego dupki takie czy inne mysla, ze jak ktos juz jest na emigracji musi myc kible, znam i znalem duzo kumpli pracujacych w fajnych zawodach, gdzie im tam do kibli czy garow o ktorych tak namietnie pieprzycie. Ludzie zrozumcie, na wyspach mozna machac mopem i mozna jezdzic co roku na teneryfe czy Egipt i nikt zlego slowa nie powie, bo tam sie kazdego szanuje, a nie jak tu byle kierownik szmaci kobiete za kasa w markecie, sam widzialem jak kierownik FASU podawal reke kazdemu petentowi to jest dla tych co w polsze laza sie podpisywac do UP, nigdy tu w tej *** smetnej krainie nie bedzie sie tak szanowac zwyklych, normalnych ludzi jak tam. Szkoda, ze macie tak mgliste pojecie o emigracji zarobkowej, bo tylko obrazacie ludzi. Nie mylem kibli, uczylem sie na wyspach, zdobywalem certyfikaty i szkolilem jezyk, a jakie slodkie, bezkompromisowe dziewczyny...ach... Pozdrawiam

  • 0

    29. ~//Damian//  2012-12-24 22:10:22  host: 77-255-3-116.adsl.inetia.pl

    Właśnie posiadam ten telefon.Zapłaciłem za niego 289zł i jestem bardzo zadowolony z zakupu, gdyż jest on łatwy w obsłudze, wifi łapie zasięg super a także internet działa bardzo szybko.Jedyna wada to mało pamięci i brak słuchawek w zestawie.

  • 0

    30. ~Weronika  2013-01-12 16:50:56  host: 46.205.71.40.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Mam pytanie odnośnie wysyłania wiadomości sms. Gdy wysyłam dłuższe wiadomości, to telefon wysyła mi ją w formie kilku wiadomości. Nigdy wcześniej nie miałam tak w poprzednich telefonach i jest to dość irytujące, zwłaszcza, że według mnie nie są to mega długie treści. W dodatku płacę jak za wysłanie np. 3 smsów, a nie jednego : Czy ktoś jest mi w stanie pomów w tej sprawie?? :)

  • 0

    31. ~ProPlayer  2013-03-18 18:23:57  host: abav65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeszcze nie mam tego fona ale szczerze mówiąc planuję zakup :P. Jak ktoś chce go mieć to najlepiej kupić w Saturnie za 278,90 (aktualnie tyle kosztuje) :D. http://www.saturn.pl/telefon-lg-t375-cookie-smart-czarny,id-5232 19