Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG rozpoczyna dostawy "piernika" dla Swift 3D

LG rozpoczyna dostawy "piernika" dla Swift 3D

LuiN 24 Listopada 2011 09:57

0 0

lg p920 optimus 3d Użytkownicy smartfonów LG P920 Swift (Optiumus) 3D mogą już zaktualizować oprogramowanie telefonu do najnowszej wersji 2.3 Gingerbread. Aktualizacja przynosi istotne usprawnienia.



Wraz z nowym oprogramowaniem menu telefonu pracuje jeszcze szybciej, zyskujemy edytor filmów 2D i 3D, stabilizację obrazu w zdjęciach 2D i szybszą wersję łączności HSPA. Oprócz tego liczyć możemy na w pełni działający konwerter gier 2D do 3D, działający w czasie rzeczywistym.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.





Źródło tekstu: androidcommunity, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • -1

    1. ~  2011-11-24 10:27:58  host: bgh40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A dla P970?... Popierniczone, efekciarskie zabaweczki to się wspiera, a urządzenia typowo użytkowe nie?

  • 0

    2. ~rain86  2011-11-24 10:35:29  host: ip-213-155-179-66.ps.net.pl

    @1 to już teraz wiesz dlaczego LG jest znacznie tańszy od konkurencji :)

  • 1

    3. ~Preza  2011-11-24 10:39:02  host: afox150.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Noo to gratulacje dla LG. Ja czekam powoli na ICS, a oni piernika wypuszczaja. Po prostu rewelacja. I z tego co czytam na forach piernik dla o2x jest po prostu "szalowy"

  • 0

    4.  2011-11-24 10:42:27

    Wersja 2.3 jest tak słabo najnowsza. Po GT540 z tego też powodu nie kupię więcej LG (i nawet nie chodzi tylko o soft, ale też o jakość wykonania czy denny serwis). Dodatkowo rok gwarancji to też skandal, touchscreen padł mi po gwarancji, kupiłem zamiennik ale strasznie się już porysował pomimo pokrowca.

  • 0

    5.  2011-11-24 10:43:28

    Oczywiście oryginalny zamiennik od LG.

  • 0

    7.  2011-11-24 11:04:45

    A biorę właśnie P970 w RBM i myślę, że tel wart jest swojej ceny. Można dostać rabat 25% na abo. I będę czekać na 2.3...

  • 0

    8. ~  2011-11-24 11:28:27  host: z50-05.opera-mini.net

    To zmiana wersji Androida, Symbiana, Blackbarry lub iOS może sprawić, że internet w telefonie działa szybciej ? A te systemy obsługują cell info z kanału 50 ?

  • 0

    9. ~  2011-11-24 12:04:04  host: bgh40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @2, tańszy ale działa. Za niecałe 1000 zł mam wielofunkcyjne urządzenie, którego potrzebowałem.

  • 0

    10. ~  2011-11-24 12:05:34  host: bgh40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @7, a właściwie co ma nam dać Android 2.3? Nie zauważyłem jakichś specjalnych braków w 2.2.2. Aha, jeśli kupisz to upewnij się, że zaktualizowałeś soft do V10e, bo będziesz miał filmy rozciągnięte.

  • 0

    11.  2011-11-25 17:59:47

    No w koncu się doczekaliśmy, na pewno teraz 3D będzie chodził sprawniej

  • 0

    12. ~mirko  2011-11-26 15:39:56  host: 212-76-49-191.home.aster.pl

    Dokładnie,opłacało sie czekać na aktualizacje.Chociaz ja przyznam ze nie odczuwałem jakoś potrzeby dodawania jakiś aplikacji.Ale z checia sobie zaktualizuje.

  • 0

    13. ~Amira  2011-11-26 16:15:09  host: hoa250.internetdsl.tpnet.pl

    Ja również uważam, że wersji 2.2 niczego nie brakowało. No ale dla tych, którzy nie mogli się doczekać tej aktualizacji pewnie ulżyło ;)

  • 0

    14.  2011-11-30 07:00:50

    oj tam, brakować, moze nie brakowało, ale znacznie usprawniło telefon

  • 0

    15. ~parafa  2011-11-30 14:04:42  host: 91.209.141.10

    Dobrze że już LG zaktualizowało 3D bo ludzie już pytają o aktualizację właśnie tego telefonu.

  • 0

    16. ~Amira  2011-11-30 16:02:05  host: hoa250.internetdsl.tpnet.pl

    Na pewno jeszcze bardziej zwiększy się funkcjonalność telefonu.

Dodaj swoją opinię