Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Renoir - pierwsze zdjęcia telefonu

LG Renoir - pierwsze zdjęcia telefonu

LuiN 22 Września 2008 11:40

0 0

lg kc910 Do sieci trafiły pierwsze zdjęcia telefonu LG KC910 Renoir, będącego bezpośrednim następcą LG Viewty. Telefon oferuje duży dotykowy ekran, aparat fotograficzny 8 Mpix, WiFi i HSDPA.

Wojna na megapiksele trwa, a obok poprawiania parametrów matryc, rosną też możliwości samych telefonów "fotograficznych". Najważniejszą zmianą względem LG KU990 Viewty w przypadku Renoir-a, jest obok zwiększenia ilości megapikseli, dodanie obsługi WiFi.

O oficjalnej prezentacji urządzenia pisaliśmy szerzej w tej wiadomości, dziś dodajemy zdjęcia telefonu "na żywo". Najprawdopodobniej do grona ośmiomegapikselowców dojdzie niebawem kolejna konstrukcja Samsunga: Samsung SGH-M8800 Bresson - stylistycznie zbliżona do Renoir-a.

Do oficjalnie zaprezentowanych modeli telefonów z aparatem 8 Mpix należą obecnie: Samsung i8510 INNOV8, Sony Ericsson C905 i LG KC910 Renoir. Wciąż brak odpowiedzi ze strony Nokii.




lg renoir lg renoir lg renoir lg renoir

lg renoir lg renoir lg renoir

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: it168, wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~janos84  2008-09-22 11:43:40  host: zakus.ita.pwr.wroc.pl

    Quality by LG :) Try it buy it ---->>> then fuc.. you!!!!!

  • 0

    2.  2008-09-22 11:46:02

    janos84 - może kiedyś, na pewno nie dziś. LG zrównało się praktycznie jakością z Samsungiem. Sporo "kradną" od siebie oba koncerny.

  • 0

    3. ~janos84  2008-09-22 11:51:41  host: zakus.ita.pwr.wroc.pl

    chodzilo mi o ich serwis naprawiaja komorke i kazdy serwisant pisze cos innego ze to jest przyczyna wady wiec ocen sam 2 miechy bez komorki czy to jest normalne????

  • 0

    4. ~pehx  2008-09-22 12:06:31  host: chello089078080056.chello.pl

    z przodu jak podroba iphone, z tylu jak podroba k850i. Nie podoba mi sie, i co z tego ze 8mpix?

  • 0

    5.  2008-09-22 12:16:13

    Bez systemu operacyjnego?

  • 0

    6.  2008-09-22 12:57:02

    janos84 - normalne to to nie jest. Ale u każdego producenta zdarzają się takie serwisowe kwiatki. rcicho - tak, telefon nie ma OS-u; ale oferuje ograniczoną wielozadaniowość, tak jak Viewty.

  • 0

    7.  2008-09-22 16:26:41

    już myślałem że renuar to będzie miał jakąś wydumaną stylizację a tu widzę tradycyjny klocek i kilka przycisków. Za tydzień ten sam telefon będzie się nazywał Cezan, Gogę czy inny Van Gog.

  • 0

    8. ~Blizni  2008-11-03 15:03:03  host: dynamic-87-105-233-235.ssp.dialog.net.pl

    ~janos84 Narzekasz na serwis LG to moze popytaj kolegow ktorzy maja Nokie jak sytuacja u nich wyglada. Uwierz mi kolego Twoje 2 miechy to nic przy ostatnich wpadkach lidera GSMowego

  • 0

    9. ~sas  2008-12-08 16:44:55  host: bzq155.internetdsl.tpnet.pl

    Ja oddalem Nokie n73me na gwarancje a nie dosc ze czekalem miesiac to jeszcze mi podmienili plytke bez me xD

  • 0

    10. ~ultras  2009-03-28 16:28:21  host: host-106-115.derby.waw.pl

    a ja wlasnie przezylem porazke z reinorem,zerro ostrosci przy zbkizeniu,obraz calkowicie rozmazany,poprostu totalna kicha i co z tym zrobic

  • 0

    11. ~  2009-05-18 12:34:51  host: 80.50.232.202

    pehx moze to że wychodzą lepsze zdjęcia -.- Najlepiej to widac jak sie powiększy zdjęcie na komputerze

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-107-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Calm7 | 2017-05-26 18:44:09

23). Wypad, złodzieju


~marian | 2017-05-26 18:34:36

u nas może to będzie za 10 lat :)


~Hongkong | 2017-05-26 18:31:24

Mamy


Rogi | 2017-05-26 18:28:23

A roam like home w UE mają?


Antyfcb | 2017-05-26 18:23:52

Czekam na odpowiedź Play ☺️

Ankieta

Jak oceniasz nową ofertę roamingową sieci Orange i nju?

W Orange i nju roaming bez limitu

 

Zobacz wynik | Opinie (16)

Archiwum Ankiet