Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG prezentuje Xenon

LG prezentuje Xenon

Q! 5 Kwietnia 2009 02:35

0 0

Podczas odbywających się w Las Vegas targów CTIA, firma LG zaprezentowała nowy telefon wyposażony w klawiaturę QWERTY - model Xenon. W pierwszej kolejności będzie on dostępny wyłącznie w amerykańskiej sieci AT&T.

lg xenon lg xenon lg xenon lg xenon




LG Xenon to telefon wyposażony w pełną klawiaturę QWERTY oraz ekran dotykowy o przekątnej 2,8 cali i rozdzielczości 240 x 480 pikseli. Podobnie jak i model KU990 (Viewty), Xenon będzie posiadać opcję haptic feedback, czyli telefon będzie reagować na wybór funkcji delikatną wibracją,. Łączność ze światem będzie możliwa dzięki obsłudze transmisji danych w technologiach EDGE/UMTS/HSDPA. Oprócz tego na pokładzie znajdziemy również odbiornik aGPS oraz aparat fotograficzny pozwalający na wykonywanie zdjęć w maksymalnej rozdzielczości 2 Mpix. Więcej informacji na temat parametrów technicznych Xenona nie jest na chwilę obecną znanych.

Premiera LG Xenon odbędzie się w sieci AT&T już w tym miesiącu. Przy podpisaniu dwuletniej umowy z operatorem za telefon trzeba będzie zapłacić około 100 dolarów.

Źródło tekstu: unvired view, wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2009-04-05 12:55:48

    ten fon, to kolejne koreańskie nic :D

  • 0

    9. ~  2009-04-05 13:21:57  host: afjk10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    4 a to Wy odpowiadacie za serwer? Czy jakaś firma?

  • 0

    10. ~Candy Apple  2009-04-05 13:26:30  host: host-89-228-241-255.kalisz.mm.pl

    Tylko co na wlo? Macie prawdopodobnie przerąbane przez ten padnięty serwer.

  • 0

    11. ~Artur  2009-04-05 13:30:10  host: gig122.internetdsl.tpnet.pl

    9: firma w której telepolis ma serwer wykupiony

  • 0

    12. ~  2009-04-05 13:31:48  host: afjk10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    11 czyli powinno być odszkodowanie :)

  • 0

    13. ~Troglodyta  2009-04-05 15:09:32  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    Chwila trwa 90 sekund, i jest to staroangielska miara czasu. Wstyd - nikt już nie czyta książek. Nawet komiksów Papcia Chmiela :(

  • 0

    14. ~  2009-04-05 15:30:16  host: aaui243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to awaria potrwała trochę tych "chwil".

  • 0

    15. ~iskra  2009-04-05 16:24:43  host: xdsl.034.c90.petrotel.pl

    widze troche offtop sie zrobil :p ale telefonik kozacki dla tych co duzo pisza :) 100 dolcow to jakies okolo 400 zl wiec u nas moze bedzie po te 500-600 a fajny telefonik :) a jaki ma aparat?

  • 0

    16. ~mucus  2009-04-05 18:28:58  host: 82.132.136.190

    zapowiada sie fajny telefonik dla smso-maniakow... LG ma swietne telefony, sam mam KP500 cookie i jestem zadowolony. papszmir> raz miales LG??? ile lat temu??

  • 0

    17. ~  2009-04-05 19:03:38  host: 80.51.91.252

    @8 nie lepsze są szmirowate (sic!) SonyEricssony, które poza aparatem cyber szrot, pierdzącym głośniczkiem i plastikową obudową nie reprezentują kompletnie nic

  • 0

    18. ~jupi  2009-04-05 20:23:51  host: ip115.elektrosat.pl

    Jakie macie doświadczenia z nawigacją w LG? Nie ma systemu przecież..

  • 0

    19. ~pisul  2009-04-05 21:15:20  host: kwiatkowskiego.res.pl

    Co to za xsenon co niema ksenona :)

  • 0

    20. ~  2009-04-05 21:48:57  host: f96-014.opera-mini.net

    LG i inne koreance to gowienka rzadkiej masci ziomek13

  • 0

    21. ~el torro  2009-04-05 22:12:38  host: ip9240.t16.ds.pwr.wroc.pl

    czy opinie na tym serwisie sa z gory ustawiane??

  • 0

    22. ~  2009-04-06 04:49:48  host: 212.67.159.28

    15 iska, 100dolcow to max 330zł dolar teraz idzie na łeb i na szyje...ta waluta sie wykańcza...weź spróbuj wziąć teraz kredyt w dolarach, żaden bank Ci nie da, bo wie że dolar padnei na twarz i wtedy by nie zarobił jak bys mógł oddać w dolarach! dopiero wizja nowej waluty amero może cos poprawić...a ta waluta na bank wejdzie...a dolar bedzie wart 1zł a moze i mniej.

  • 0

    23. ~waliczka  2009-04-06 18:28:30  host: regis.mac.edu.pl

    LG znów mnie zaskakuje, kolejny fajny telefonik wyprodukowali, chyba ostro stawiają na stosowanie klawiatury QWERTY w telefonach, bo coraz częściej wyposażają swoje modele w takie rozwiązanie

  • 0

    24. ~a  2009-04-06 22:22:31  host: evdo-78-30-103-180.subscribers.sferia.net

    na zdjęciach wygląda bardzo ciekawie

  • 0