Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG prezentuje możliwości ekranu G4

LG prezentuje możliwości ekranu G4

orson_dzi 16 Kwietnia 2015 09:41

3 2
Do premiery LG G4 pozostało coraz mniej czasu. Koreańczycy ciągle podgrzewają atmosferę przed tym wydarzeniem, tym razem filmem prezentującym możliwości ekranu smartfonu.

LG G4 będzie wyposażony w ekran IPS o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli. Jak informuje LG w przesłanym materiale, ma on być jaśniejszy i lepiej odwzorowywać kolory od innych ekranów QHD będących na rynku.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Zobacz: LG G4: 16 Mpix i o 80% więcej światła niż w poprzedniku
Zobacz: Wyciekły zdjęcia LG G4


Źródło tekstu: LG; wł     

Dodaj do:

Tagi: lg | lg g4

w sumie: 15
  • -1

    1.  2015-04-16 10:00:24

    Autentycznie wygląda to tak, jakby zazdrościli Apple i Samsungowi wycieków, i robili je same. A co do ekranu - nie sądzę, żeby przebili ekrany z S6. SAmoled jest chyba obecnie bezkonkurencyjny.

  • 0

    2. ~cziko  2015-04-16 10:08:26  host: dqt112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @bogie
    bezkonkurencyjny, bo ma nienaturalne kolory? weź w dłonie Samsunga i LG..
    nie rozumiem tej podjarki amoledem

  • 1

    3.  2015-04-16 10:10:14

    Jakie tanie chwyty w tej reklamie.

  • 1

    4.  2015-04-16 10:33:14

    @cziko - Samsung po ustawieniu kolorystyki wyświetlacza może wyświetlać zależnie od ustawień - bardzo precyzyjnie kolory z temperaturą barw naturalną, albo przejaskrawione i cukierkowe. Ostatnie testy pokazują, że Samsung ma najlepsze wyświetlacze na rynku, z niesamowitym kontrastem, precyzyjnymi kolorami i (co było problemem) dużą jasnością w słońcu (przy automatycznej jasności). Do tego świetne filtry polaryzacyjne. Znajdź mi jedną recenzję poważnego portalu twierdzącą, że S6 ma słaby wyświetlacz, a odszczekam co napisałem.

  • 3

    5. ~  2015-04-16 10:53:45  host: apn-5-172-252-165.dynamic.gprs.plus.pl

    @2 czego nie rozumiec jak sam sobie odpowiedziales. :) Przez wiekszosc te nienaturalne kolory sa postrzegane jako super zywe i bezkonkurencyjne. Sam sie niestety o tym przekonalem. Kolory sa podbite, przejaskrawione, moze wyglada to WOW, ale noe oddaje rzeczywistosci

  • 1

    7. ~Andraż  2015-04-16 11:10:26  host: bwc44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    amoledy samsunga to obecnie najgorsze wyświetlacze na rynku. Samsung dzieki agresywnemu marketingowi, amatorstwie ludzi testujacych przekonał kowalskich, ze ich amoled jest mega super. Odwzorowanie kolorów to dramat, biel w amoledzie?? nie istnieje, czemu tego nikt nie mowi glosno? Kolor biały w samsungach po pewnym czasie uzytkowania pod lekkim kątem zamienia sie w NIEBIESKI. Dno dna

  • -2

    8. ~bolo  2015-04-16 11:25:12  host: 37.30.19.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    7@: po co ci biel na kolorowym wyświetlaczu?! chyba, że jak mój dziadek: dostał kolorową komórę i se kazał pousuwać kolory i teraz ma biały wyświetlacz.

  • 0

    9. ~lol...  2015-04-16 11:27:23  host: public-gprs516355.centertel.pl

    @7 a czerń w lcd istnieje ? W nowych amoledach biel jest dobra, a po kiego grzyba odchylać ekran, przecież patrzy się na wprost mniej więcej. @cziko,7,5 co wam znowu nie pasuje, można zmienić profil kolorów na mniej jaskrawy, od kiedy to wszyscy tacy na "realizm" się nakręcają .... Chyba tylko jak się ma lcd i nie można nic zmienić to się psioczy na nowe technologie. Patrzysz na lcd i amoled z 30 cm ... No nie ma siły amoled ładniej wygląda.

  • 1

    10.  2015-04-16 11:41:41

    @9 a czerń w przyrodzie istnieje? :) tylko w kosmosie , w czarnej dziurze. Po kiego więc idealna czerń na wyświetlaczu?

  • 1

    11.  2015-04-16 11:48:08

    @4 ostatnie testy? czyje testy? Mnie od Samsungowych amoledów bolą oczy po 2 minutach patrzenia. I sądząc po komentarzach i od znajomych nie tylko mnie. Amoled daje zbyt agresywny obraz. Ani LCD ani amoled nie tworzą obrazu tak jak on tworzy się w naturze. W większości przypadków oglądamy światło odbite od przedmiotów, w amoledzie punkty świecą światłem własnym, które jest w mojej ocenie zbyt agresywne. W LCD masz podświetlaną mozaikę, która wg mnie lepiej naśladuje rzeczywistość, bo jest łagodniejsza w odbiorze . A idealnej czerni i tak nie doświadczasz nigdy na codzień.

  • 1

    12.  2015-04-16 11:54:09

    Amoled ma lepszą czerń, lcd lepszą biel. Wybór to rzecz gustu, więc nie ma sensu narzucać swojego zdania.

  • 1

    13.  2015-04-16 11:55:19