Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Prada II trafia do Ery

LG Prada II trafia do Ery

LuiN 18 Grudnia 2008 13:44

0 0

lg kf900 pradaW ofercie Ery "Telefon bez umowy - Oferta specjalna", pojawił się nowy telefon ze stajni LG - LG KF900 Prada II. Nowa Prada z rozszerzonym wachlarzem interfejsów bezprzewodowych, klawiaturą QWERTY i aparatem 5 Mpix, ma póki co dość zaporową cenę.

Nowy telefon LG ma moduł HSDPA (do 7,2 Mb/s), WiFi, Bluetooth, aparat fotograficzny 5 Mpix i odtwarzacz DivX, czyli arsenał, który zadowoli większość użytkowników.




Sugerowana przez LG cena detaliczna urządzenia to około 2000 zł. W cenniku Ery telefon kosztuje obecnie 2999 zł (oferta bez zawierania umowy abonamentowej).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Era, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~wiktor  2008-12-18 13:50:52  host: dpa173.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zwykle operatorzy płacą producentom więcej za telefony, zwłaszcza premierowe. Poczekajcie aż go wporwadzą do oferty i ewentualnych promocji i wtedy zobaczymy

  • 0

    4. ~erazm  2008-12-18 13:57:49  host: dpt156.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W taryfie Nowy biznes 120 za niecałe 800 pln..jak na premierę - nieźle. A sam telefon mi pasuję, zwłaszcza że ma QWERTY

  • 0

    5. ~Elvir  2008-12-18 14:00:57  host: f142-059.opera-mini.net

    Nie ma co się dziwić że taka cena w Erze. Przecież wgranie brandowanego softu i erowych dzwonków też kosztuje :-D

  • 0

    6. ~  2008-12-18 14:27:22  host: dsg204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ludzie! nie widzicie tego? Era sobie dorabia 50% ceny! Sugerowana cena 2000zł, a Era chce go za 2999zł sprzedawać. Jak napisze promocja, to się na pewno wszyscy rzucą...

  • 0

    7. ~skalarek  2008-12-18 14:45:34  host: nat10.siec.alfa.pl

    zasadniczo uważa się że im kto ma więcej kasy ten bardziej obrotny => nie powinien łatwo dawać robić się w konia

  • 0

    8. ~skalarek  2008-12-18 14:46:36  host: nat10.siec.alfa.pl

    z drugiej strony: im kto ma więcej kasy tym łatwiej ją wydaje i daje się robić w konia :D

  • 0

    9.  2008-12-18 15:02:42

    nie ma sié co dziwic bo to przeciez jest oferta specjalna no i simlock tez kosztuje... :)

  • 0

    10. ~Dematerializator  2008-12-18 15:22:20  host: hsa122.internetdsl.tpnet.pl

    Do 6-Era nie jest nastawiona na sprzedaż telefonów bez umowy..ta cena ma pokazac jaka to promocje daje w abonamencie jak w NPB 120 kosztuje te 800 zl..

  • 0

    11.  2008-12-18 15:36:15

    No cóż.... era już dawno skretyniała, większość cen telefonów w ich ofertach jest porażająca i powoduje zawrót głowy...

  • 0

    12. ~edmund  2008-12-18 16:21:17  host: 093105119248.sdl.vectranet.pl

    11: Era nie skretyniała, skretynieli tylko Ci co w takiej cenie kupują. Tam siedzi sztab ludzi którzy przeliczają w jakiej cenie im się opłaca każdy telefon sprzedawać i na pewno nie robią sobie krzywdy. Jeśli opłacałoby się im go sprzedawać za 2000zł to na pewno by sprzedawali.

  • 0

    13. ~idea  2008-12-18 17:59:02  host: abxs110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    za 2999zl to trzy minilaptopy asusa,albo 2 htc,albo 3smarty asusa albo 7 lg vievty990 przy tej klawiaturze qwerty wytrzymałem ok 15minut i nigdy więcej ifona też można wciskać naiwnym za 2000zl,a to tylko cegła,która nie wysyła mmesow,nie przesyła do drugiego terminala BT danych(obraz,muzyka,nie ma książki kontaktowej i jeszcze 5drobiazgów koniecznych dla dobrej komorki

  • 0

    14.  2008-12-18 18:49:49

    taaa cena 2999zl by mozna bylo potem co lepszym klientom biznesowym zaproponowac na przedluzenie telefon 'exclusive' niedostepny w zadnej ofercie za 30% cennikowej wartosci ;) orange ma tez ciekawe ceny niektorych modeli aczkolwiek najwyzsza cena jaka widzialem za telefon u operatora bez umowy to jak weszla n95 w erze :D

  • 0

    15. ~dzeti  2008-12-18 19:21:21  host: 106-pra-4.acn.waw.pl

    Cena nowosci zawsze jest duza, z czasem bedzie taniec. Zreszta wg mnie operator jest nastawiony na opcje telefon wraz z abonamentem, a semi telefon jest raczej opcja drugo planowa. Co jak co czytalem na innym serwisie ze za 800zl mozna miec ten telefon w ofercie biznes, takze cena nie jest zla jak za ten telefon.

  • 0

    16. ~qba  2008-12-18 19:57:31  host: adnf8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a kto kupuje telefony w jakiejkolwiek sieci bez aktywacji?? jeśli już to w abonamencie i wtedy na pewno będzie taniej....i tak era rządzi bo ostatnio wprowadza telefony które są TYLKO u nich!!!

  • 0

    17. ~  2008-12-18 21:07:00  host: ip-85-219-164-234.ibd.gtsenergis.pl

    takie ceny tylko w erze

  • 0

    18. ~MACIEK  2008-12-18 22:04:43  host: 90-156-33-206.as.kn.pl

    16.. może i jesteś QBA, ale w głowie ewidentnie QPA skoro piszesz takie posty.. Pozdrawiam

  • 0

    19.  2008-12-19 11:58:34

    @16 - ja kupilem e71 bez aktywacji. moze nie w erze (z ich zafajdanym simlockiem), a w innym sklepie, ale zapewniam Cie, ze czuje sie dobrze ;) idac twoim tokiem rozumowania przy moim abo mialbym go za 1000zl... to ja jednak wole doplacic roznice, a na przedluzenie wybrac sobie oferte bez telefonu ;)

  • 0

    20.  2009-03-09 21:25:27

    z cena przegieli, ale stylowy telefon plus zegarek - ciekawe rozwiazanie.

  • 0

    21. ~Gosia  2009-04-28 20:13:30  host: chello084010076016.chello.pl

    Mam pytanie do posiadaczy prady :) Mam ją nabyć w przyszłym tygodniu i mam dwie sprawy. Po pierwsze - jak się sprawy mają z kartą pamięci? Po drugie - ta klawiatura wygodna jest? Bo tak trochę za płasko wygląda :D pozdrawiam i dziękuję z góry.

  • 0

    22. ~;oo  2010-02-12 15:31:00  host: aelu47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ooo matko, ale ładny.! ^^ szkoda tylko, ze ta cena, hmm :( xP

Dodaj swoją opinię