Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Prada 3.0 od jutra w Play [wideo]

LG Prada 3.0 od jutra w Play [wideo]

LuiN 17 Stycznia 2012 13:35

0 0

lg prada 3.018. stycznia rusza przedsprzedaż smartfonu LG Prada 3.0 w sklepie internetowym sieci Play. Znamy już ceny telefonu.

Telefon nie będzie tani. Przykładowo w taryfie All Inclusive Max za 115 zł, za smartfon zapłacić będzie trzeba 1139 zł.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Telefon oprócz perfekcyjnego designu zaoferuje dwurdzeniowy procesor, łączność HSPA+, 4,3-calowy ekran NOVA (IPS LCD, 480 x 800 pikseli) o jasności 800 nitów, aparat 8 Mpix zdolny rejestrować filmy jakości FullHD i przednią kamerę 1,3 Mpix.




Sercem smartfonu jest dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1 GHz z grafiką PowerVR SGX540 i 1 GB pamięci RAM. Całość w chwili premiery pracować będzie w oparciu o system Android w wersji 2.3.7 Gingerbread. Aktualizacja do Androida 4.0 Ice Cream Sandwich planowana jest na II kwartał tego roku.

Zobacz: ceny LG Prada 3.0 w ofercie sieci Play (plik .pdf; 11 kB).
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~  2012-01-17 13:51:33  host: user-164-126-10-217.play-internet.pl

    Ten telefon jest jak droga biżuteria.

  • 0

    4.  2012-01-17 14:10:28

    ładny , ale są lepsze i tańsze ...

  • 0

    5.  2012-01-17 14:17:50

    Nie wiem czy LG tak wysoko ceni swoją zabawkę, czy to Play tak winduje cenę, bo w detalu to powinno mniej kosztować.

  • 0

    6.  2012-01-17 14:21:44

    nie widze w tym designie nic pieknego

  • 0

    7. ~sadf  2012-01-17 14:45:57  host: 85.219.163.66

    za dodatkowy napis PRADA + 100% do ceny telefonu :p

  • 0

    8. ~  2012-01-17 14:47:43  host: t13-11.opera-mini.net

    Biore,ale najnowszego Alcatela!.tym razem lg nie uda sie wcisnac szaraka w ubranku pantery!.poprzednia prada leży w komisie za...80zł!.i leżeć bedzie

  • 0

    9. ~  2012-01-17 15:08:44  host: 031011216131.unknown.vectranet.pl

    Implementacja Androida, dwurdzeń zajeżdzający baterię w 12 godzin, logo Prada, wygląd Nokii N9 + Motorola RAZR = kolejny taki sam telefon jak wszystkie inne z Andkiem za pomyloną kwotą ......

  • 0

    10.  2012-01-17 15:44:42

    chciałbym zobaczyć update do ICS w play w Q2 ;)

  • 0

    12.  2012-01-25 10:09:14

    Troche drogi ten telefon. Fakt ze parametry ma super, ale myśle, że cena troche odstrasza

  • 0

    13. ~wiola  2012-01-25 12:18:16  host: host-80-238-123-168.jmdi.pl

    Czas pomyslec o naprawde dobry telefonie. A wydaje sie ze ten własnie taki moze byc.No i cena tez jest dobra jak dla takiego modelu telefonu.

  • 0

    14. ~zuzka  2012-01-26 11:50:35  host: hoa250.internetdsl.tpnet.pl

    Ale wart jej swojej ceny, tak jak i te, które na targach CES zostały nagrodzone.

  • 0

    15. ~zena  2012-01-26 12:10:02  host: hoa250.internetdsl.tpnet.pl

    Oj, te zaprezentowane na targach to rewelacyjne aparaty telefoniczne, które na pewno zrobią furorę.

  • 0

    16. ~prefix  2012-01-27 13:21:59  host: 91.209.141.10

    Z tego co wiem to wyróżniony został telefon LG DoublePlay oraz LG Revolution

  • 0

    17. ~zuzka  2012-01-27 20:40:32  host: hoa250.internetdsl.tpnet.pl

    LG dostało nagrodę za te dwa telefony a nie wyróżnienie, w sumie to chyba z 12 nagród zgarnęli na targach

  • 0

    18. ~edwin  2012-01-30 10:53:34  host: 212-76-49-191.home.aster.pl

    Jesli ktoś sie zastanawia nad tym modelem to naprawde nie ma co dłuzej czekac bo telefonik jest naprawde wporzo. Moge powiedziec ze nie odbiega od tych najlepszych marek i firm telefonów.

  • 0

    19. ~Luke  2012-02-04 12:57:42  host: cpc1-leic13-0-0-cust920.8-1.cable.virginmedia.com

    Powiem wam dlaczego bym kupil ten telefon, mieszkam w anglii i tutaj kosztuje grosze... ale kazdy zapiernicza tutaj z blackberry albo iphonami 3gs 4 4s i czasami pojawi sie htc i galaxy s2... natomiast nudzi mnie patrzenie caly czas chcial bym miec cos czego nie bedzie miala co 3 osoba w moim otoczeniu taki wlasnie jest ten telefon... sprawny dobry design... dobra konfiguracja...

  • 0

    20. ~Amira  2012-02-21 22:09:32  host: hoa250.internetdsl.tpnet.pl

    Ciekawe kiedy będzie w Orange? Bo ja akurat tam mam umowę ... Chciałabym mieć ten telefonik :)

  • 0

    21. ~prefix  2012-02-22 14:59:47  host: 91.209.141.10

    Na razie Play wyszło jako pierwsze z ofertą tego modelu, mógłby być dostępny w Plusie.

  • 0

    22. ~Amira  2012-02-22 21:04:24  host: hoa250.internetdsl.tpnet.pl

    Poczekam może niedługo będzie w Orange, muszę się o to popytać.

  • 0

    23. ~prefix  2012-02-23 15:24:23  host: 91.209.141.10

    jak się czegoś dowiem nt. dostępności tego modelu to też dam wam znać.

Dodaj swoją opinię