Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG: Podwójnie wygięte 6 cali

LG: Podwójnie wygięte 6 cali

LuiN 7 Stycznia 2015 21:49

5 3

LG G Flex 2 to nie jedyna ze smartfonowych nowości zaprezentowanych na CES przez LG. Kolejną jest 6-calowy phablet z ekranem wygiętym na dwóch przeciwległych bokach obudowy.



lg double edge lg double edge




Samsung ma swojego Galaxy Note Edge, LG Display postanowił "podwoić" wynik Samsunga, prezentując urządzenie z ekranem "Dual Edge". Wyposażone w ekran Plastic OLED urządzenie na własne oczy zobaczyli jedynie wybrańcy, zaproszeni na prezentację indywidualnie przez LG.

6-calowy ekran ma niewielką jak na tę przekątną rozdzielczość HD (720 x 1280 pikseli). Trudno powiedzieć czy pokazowy smartfon LG trafi do produkcji. Jedno jest natomiast pewne - LG potrafi równie dobrze wyginać ekrany AMOLED, jak Samsung.

Zobacz: LG G Flex 2 - jeszcze bardziej wygięty wyświetlacz

Źródło tekstu: gforgames, wł     

Dodaj do:

Tagi: double edge | lg display | plastic oled

w sumie: 16
  • 4

    1. ~LG  2015-01-07 22:11:30  host: public-gprs516416.centertel.pl

    A obok napis "NIE DOTYKAĆ"

  • 2

    2. ~serti  2015-01-07 22:27:32  host: 159-205-67-141.adsl.inetia.pl

    Tak od Galaxy 4 (w zasadzie po III) przestałem się jarać nowymi fonami. Jeszcze G3 wywołał zainteresowanie ale coraz mniej chce mi się myśleć na co wymienić aktualny telefon. Też tak macie?

  • 1

    3. ~Trolololo.  2015-01-07 22:34:25  host: 81.219.84.18

    @3
    Myślałem, że jestem z tym odosobniony.

  • 1

    4.  2015-01-07 22:36:23

    @2 Może niekoniecznie akurat tak samo, ale coś podobnego. Wszystko ma tą samą specyfikację, tak samo wygląda w środku. Stąd teraz używam Huawei P7 dla wykonania i nakładki, która wyróżnia go od Androidów innego producenta. I czekam na 5.0 dla Moto G, może on coś ciekawego wizualnie wprowadzi.

  • 1

    5. ~4D  2015-01-07 23:10:31  host: n20-01-03.opera-mini.net

    Zamias durnego wyginania ekranów smartfonów, czy też wciskania do nich na siłę rozdzielczości 2K zabraliby się za jakąś przełomową technologię w kwestii ich akumulatorków, czy też dopracowaliby w końcu aplikacje asystentów głosowych - jestem samotny, w tym wielkim świecie, więc czasem fajne by było pogadać ze smartfonem.

  • 1

    6.  2015-01-07 23:16:04

    @2 wymieniłem p prawie dwóch latach Samsunga Mega na Ascend Mate 7 też dla nakładki i dobrego wykonania. TW już po kilku modelach telefonów Samsunga mi się znudził. Myślałem jeszcze o N6 ale jest za drogi i choć goły andek jest szybki to brakowało mi pary rzeczy w porównaniu do Huawei.

  • 0

    7.  2015-01-08 08:01:13

    orson ja czekam na 5.0 dla P7 :) i emui 3.0

  • -1

    8. ~f643  2015-01-08 08:24:34  host: 212.160.172.84

    Śmigam na nowej Z3 i póki co na szczęście nie musze martwić się wyborem telefonu. POLECAM!!!

  • 0

    9.  2015-01-08 08:41:22

    @2: Z telefonami robi się to samo co w przeszłości z komputerami PC. Na początku był szalony rozwój, co pół roku nowa generacja, na rocznych nie dało się uruchomić nowych programów. A teraz właściwie wszystko jedno, czy komputer jest nowy, czy ma 3 lata. Za wyjątkiem ekstremalnych graczy nikt nie potrzebuje nowości, bo wszystko czego używa spokojnie działa na kilkuletnim sprzęcie. Myślę, że z telefonami jeszcze nie dochodzimy do tego momentu, ale widać już wyraźne spowolnienie rozwoju, bo doszły do pełni użyteczności oczekiwanej przez większość użytkowników. Jedyne parametry, które według użytkowników warto jeszcze poprawiać, to czas pracy na baterii i trwałość, ale to pierwsze jest chyba niemożliwe dopóki nie zostaną wynalezione nowe ich rodzaje, a na tym drugim nie zależy producentom.

  • 1

    10. ~lool  2015-01-08 09:31:08  host: ptcnat.t-mobile.pl

    8 - za pół roku będziesz zmuszony szukać nowego telefonu...

  • -1

    11. ~  2015-01-08 09:38:34  host: 178.182.111.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @8 co to znaczy śmigam? Masz kilkanaście lat, ze używasz takiego słownictwa?

  • 1

    12. ~Calm7  2015-01-08 09:48:59  host: n09-07-03.opera-mini.net

    11). A ile masz Ty, że nawet podpisać się nie umiesz? ;-p

  • 0

    13.  2015-01-08 10:31:02

    @LuiN - do tekstu wkradł się mały orson, usuń br :)

  • 0

    14.  2015-01-08 10:35:14

    13, klimas7 - dzięki!

  • 0

    15. ~close  2015-01-08 10:57:43  host: proxy0.netia.pl

    don't TOUCH, hehe

  • 0

    16. ~  2015-01-08 20:46:20  host: apn-77-114-59-183.dynamic.gprs.plus.pl

    Na trwalsze baterie nie liczcie, bo na tym nie zarobią O_o

Dodaj swoją opinię