Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG P970 Swift Black wciąż bez aktualizacji

LG P970 Swift Black wciąż bez aktualizacji

Q! 2 Grudnia 2011 15:47

0 0

Aktualizacja systemu Android do wersji 2.3 Gingerbread dla telefonu LG P970 Swift Black zostanie opóźniona - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

lg p970 bez aktualizacjiWedług wcześniejszych informacji, aktualizacja systemu m.in. dla modelu P970 Swift Black miała być udostępniana od 28. listopada. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.




Jednak według informacji TELEPOLIS.PL, aktualizacja ta wciąż nie została oficjalnie udostępniona. Co więcej, obecnie nie wiadomo czy oraz kiedy mogłoby to nastąpić.

Stawia to pod znakiem zapytania dostępność aktualizacji systemu do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich dla tego modelu. Według wcześniejszych informacji, ma ją otrzymać Swift 2X, o czym szerzej pisaliśmy tutaj.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    10.  2011-12-02 19:18:24

    @8. Idiotyzmem nazywasz możliwość lepszego działania posiadanego sprzętu i to całkowicie za darmo?

  • 0

    11. ~  2011-12-02 19:35:28  host: host-89-229-139-139.chelm.mm.pl

    @RadkoR, jakiego lepszego działania sprzętu? Proszę mi tu nie zadawać pytań sugerujących jedną słuszną odpowiedź tylko zdefiniować co da mi na P970 aktualizacja Androida do 2.3. A tak zdroworozsądkowo: to nie czaisz, koleżko, że lepiej nie ulepszać tego co działa OK bo można popsuć?

  • 0

    12. ~chipo  2011-12-02 19:47:55  host: 178235054012.jeleniagora.vectranet.pl

    tak się zastanawiam, o czym dyskutujecie, bo odnoszę wrażenie, że piszecie o słuchawce której nie mieliście dłużej w ręce niż 15 minut. jaki sens ma aktualizacja mojego p970, gdy gry działają swobodnie, bez przycinek, bateria trzyma bez problemu dobę, nawet przy intensywnym korzystaniu z net, maila i będąc na pograniczu zasięgu 3g / 2g.... Słuchawka ma spory potencjał i to się po prostu czuje. A czy będzie mieć soft 2.2 czy 2.3 dla mnie nie ma większego znaczenia, bo i tak jestem z tej słuchawki bardzo zadowolony.

  • 0

    13.  2011-12-02 19:48:08

    Ja mam P500 z 2.2.2. i nie widzę sensu zmiany an 2.3 - przynajmniej bateria mi dobrze trzyma :)

  • 0

    14. ~  2011-12-02 19:55:27  host: z06-15.opera-mini.net

    13. Jak coś dobrze działa - po co to ulepszać? :-)

  • 0

    15. ~PawelP970  2011-12-02 20:53:16  host: 87-206-242-150.dynamic.chello.pl

    Jak tak czytam tych, którzy są przeciwnikami aktualizacji to się zastanawiam, czy to nie są czasami pracownicy BOK LG. Jeśli ktoś nie wie co daje m.in. Android 2.3 to zachęcam krótkiego opisu nawet na stronach LG. Jeśli ktoś ma obiekcje do aktualizacji i wystarcza mu 2.2 to miłego korzystania. Mnie jako użytkownika LG P970 najbardziej irytuje podejście LG, które od kilku miesięcy informuje, że aktualizcja zachwile będzie a naprawdę jej nie ma. Wg mnie to nigdy jej nie będzie, i nie będzie też aktualizacji do 4.0. No cóż trzeba się pogodzić z tym, że zostałem nabity w butelkę. Pozdrawiam

  • 0

    16. ~  2011-12-02 21:17:26  host: t18-14.opera-mini.net

    Ten telefon ma bardzo słaby zasięg, jak każdy LG

  • -1

    17.  2011-12-02 21:21:41

    nie wiem jak u innych producentow, ja na desire po aktualizacji z 2.2 do 2.3.3 zauwazylem przede wszystkim troche szybsze dzialanie i lepsze zarzadzanie energia. nie bez znaczenia sa tez aktualizacje bezpieczenstwa, ale o tym pewnie nikt nie mysli...

  • 0

    18.  2011-12-02 21:25:59

    Ja mam P500 z 2.3.3 i jest różnica wbrew pozorom. Angry birds nareszcie się nie tnie, a i w Quadrancie wyniki są prawie 2x lepsze. Ale też przez to bateria trzyma mi 1 dzień, gdy wcześniej nie było problemu, aby trzymała drugie tyle. Wskaźnik bateri też wariuje. Np. o godz 16 miałem 26 % baterii, a po 2 godzinach czuwania i minucie rozmów telefon wyłącza sie z powodu rozładowania. Także Ja bym się kłócił z tym lepszym zarządzaniem energiä. A i wolny zaraz po uruchomieniu ram spadł z 320 mb do 300. Reszta to kosmetyka.

  • 0

    19.  2011-12-02 22:02:45

    @11, @14: Tak się składa, że kupiłem ten tel. tuż po jego premierze. Instalowałem już różne ROMy, np. wszystkie nightly CyanogenMod'a 7 opartego na kernelu z GB 2.3 oraz Novę. Po instalacji Cyana widać znaczny wzrost wydajności w porównaniu do stockowego softu, aktualnie V10E na PC POL/Poland lub NEU/Europe. Czekam z niecierpliwością na oficjalny GB od LG, choćby dlatego też, że LG uwaliło sprawę z wejściem w recovery (nie da się za pomocą przycisków, brak kombinacji). GB 2.3 (co widać już w wersjach testowych) umożliwia wejście w Recovery za pomocą ADB (adb reboot recovery), tak więc wielcy znawcy, którzy nie mieliście tego telefonu nawet w ręku, nie próbujcie nikomu wmówić, że aktualizacja nie jest nic warta. @16: Ty masz chyba słaby zasięg. Sieci neuronowej...

  • 0

    21. ~  2011-12-03 06:36:41  host: host-89-229-139-139.chelm.mm.pl

    @19, skoro społeczność sobie radzi, to LG nigdy nie wypuści tej aktualizacji :-) @15, nie jestem pracownikiem LG i nie jestem przeciwny aktualizacji, wręcz przeciwnie - popieram ją jak najbardziej! Aktualizacje są rajcujące, lubię te rosnące numerki :D Niniejszym kwestionuję jednak ich zasadność, skoro coś działa to po co ulepszać? Czyż lepsze nie jest wrogiem dobrego?

  • 0

    22. ~code  2011-12-03 08:08:39  host: 89-76-44-56.dynamic.chello.pl

    @21: zwłaszcza, jak ktoś zrobi rootkita na 2.2, którego Google załata w 2.3, docenisz co to aktualizacja. Postaw WinXP w pierwszej wersji i korzystaj z internetu bez aktualizacji, powodzenia.

  • 0

    23. ~robbie  2011-12-03 11:29:41  host: 93-186-31-236.rdns.blackberry.net

    Dokladnie dlatego nie kupie poki co urzadzenia z androidem, poniewaz nie kazda sluchawka dostepuje blogoslawienstwa aktualizacji. Blackberry i Apple sa pod tym wzgledem o wiele bardziej demokratyczne.

  • 0

    24. ~Kategria 10  2011-12-03 20:40:21  host: user-46-113-21-92.play-internet.pl

    Proszę o pomoc, czy ten telefon jest najtańszy z HSPA+ czy znacie inny?

  • 0

    25. ~  2011-12-04 16:28:04  host: public-gprs284593.centertel.pl

    @22, rootkit może mi skoczyć jeśli nie używam internetu na fonie :P

  • 0

    26.  2011-12-08 19:36:35

    Kurcze no, ale sie z tym ociągają, a szkoda, bo telefon naprawdę fajny i aktualizacja pewnie by podniosła jego walory

  • 0

    27. ~Amira  2011-12-14 20:44:23  host: hoa250.internetdsl.tpnet.pl

    Oj tam żadna z tego tragedia, jak nie teraz to później a poza tym i bez aktualizacji tez jest dobry.

  • 0

    28.  2011-12-17 19:10:21

    Tak jest dobry, ale mógłby być jeszcze lepszy, gdyby mu dali szanse :P

  • 0

    29. ~prefix  2011-12-29 12:00:55  host: 91.209.141.10

    Nie ma co tracić nadziei, na pewno LG zaktualizuje ten model, to tylko kwestia czasu.

  • 0

    30. ~ja78  2012-01-09 14:41:45  host: 178-37-49-116.adsl.inetia.pl

    @5, danny93 ale czemu nie masz się upominać o coś co pisali że dostaniesz ?

Dodaj swoją opinię