Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Optimus Z podbija światowe rynki

LG Optimus Z podbija światowe rynki

LuiN 12 Sierpnia 2010 19:44

0 0

LG Electronics wprowadza na rynek smartfon Optimus Z (LG-SU950/KU9500) z systemem Android 2.1 i potężnym procesorem taktowanym zegarem 1 GHz. Telefon świetnie nadaje się do oglądania filmów.

lg optimus z lg optimus z

Długo trzeba było czekać na porządny smartfon od LG, wygląda jednak na to, że było warto. Urządzenie ma 3,5-calowy ekran o rozdzielczości WVGA, pokryty pojemnościowym panelem dotykowym, dwa akumulatory, po 1350 mAh każdy, procesor Qualcomm Snapdragon 1 GHz, aparat 5 Mpix z lampą błyskową i filmami HD, a w wersji koreańskiej nawet tuner TV.




Atutem telefonu LG jest możliwość odtwarzania filmów z dźwiękiem Dolby Mobile i to nawet tych, zapisanych w popularnym formacie DivX. Design telefonu wyróżnia się ostrymi, zdecydowanymi liniami, a jego elementy zostały wykończone matowym metalem. Całość ma grubość zaledwie 11,05 mm.

Źródło tekstu: LG, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2010-08-12 20:15:12

    "dwa akumulatory 1350 mAh każdy" huh. Szykuje się kolejny Lew na rynku smart-fonów :)

  • 0

    3. ~ed  2010-08-12 20:15:12  host: host-89-167-33-162.nplay.net.pl

    i jeszcze pytanie czy podbije galaxy S ??

  • 0

    4.  2010-08-12 20:26:32

    juz go chce!! mam pierwszego optimusa i też jest całkiem niezły... tylko jak Z bedzie wchodzil na rynek pewnie znow padne rekord cenowy....dla telefonow LG

  • 0

    5. ~basketman  2010-08-12 20:26:55  host: abkl124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    LIPA !! DROID X o niebo lepszy

  • 1

    6. ~  2010-08-12 20:33:09  host: public-gprs59368.centertel.pl

    Dwa akumulatory,tzn,jeden w zapasie,czy oba pod maską?

  • 0

    7. ~  2010-08-12 20:38:22  host: p07-03.opera-mini.net

    Luin a kiedy w polsce i w jakiej sieci? :D

  • 0

    8.  2010-08-12 20:39:05

    Jeśli pod maską to brawo!

  • 0

    9.  2010-08-12 20:44:36

    Sprawdziły się moje słowa. LG zaczyna podbijać rynek na razie jednym modelem, potem zacznie drugim. Taki Sony Ericsson czy Samsung "musi" zacząć się bać, najlepsze jeszcze przed nami...Pozdrawiam użytkowników telefonów marki LG :)

  • 0

    10. ~  2010-08-12 20:44:48  host: p07-03.opera-mini.net

    A firma treecon wprowadza do polski tablet z androidem za niecale 700zl chociaz cos podobnego juz na allegro po 350zl :D

  • 0

    11. ~w.p.  2010-08-12 20:59:30  host: chello089077143201.chello.pl

    Telefon świetnie nadający się do oglądania filmów. Super. Nic tylko brać ;)

  • 0

    12.  2010-08-12 21:31:10

    Tytuł bardzo mylący. Wprowadza to nie znaczy że podbija. Raczej chce tym modelem podbić rynek.

  • 0

    13. ~fckgw  2010-08-12 21:32:42  host: pc-212-51-213-194.p.lodz.pl

    Właśnie, ile konkretnie się ich sprzedało?

  • 0

    15.  2010-08-12 21:41:37

    14.Czytałem na forum,jakie masz problemy z KU 990.Inni powiedzą,że to najsłabszy model dotykowy LG,ale firma wypuściła taki bubel,nie pierwszy i nie ostatni.

  • 0

    16.  2010-08-12 21:50:31

    15@ Mam taki i sobie chwalę ;) Bubel? To co już nie można się pomylić technologicznie? To co? nie ma Androida, też ma być nie do przyjęcia przez ludzi? Zastanów co pleciesz, później pisz. Kiedyś takim się zachwalano i to w biznesie, ale Ty nie znasz słowa "kiedyś" znasz tylko "teraz" a szkoda.

  • 0

    17.  2010-08-12 21:57:39

    16.Cały Play.Miałem telefony komórkowe w czasach,kiedy o LG nikt nie słyszał.

  • 0

    18. ~  2010-08-12 23:24:37  host: t18-13.opera-mini.net

    @play raczej smiac a nie bac... A swoja ignorancje pokazales stawiajac samsunga z sony-ericssonem w jednym rzedzie... Wiadomo, ze samsung duuuzo lepszy a se poza xperia x10 niczego nie prezentuje soba. No i to zaslepienie LG... Nie widzialem zbyt wielu telefonow tej marki i wszystkie byly... No marne. Tylko ku900 kuzyna bylo przyzwoite ale i tak wygodniej obslugiwalo mi sie avile ktora ma marny dotyk (wiem, ze niektorzy sobie chwala ale po iPhone 2g zaden dotyk nie bedzie dla mnie dobry).

  • 0

    19. ~impassive  2010-08-12 23:39:06  host: ip-94-42-12-222.multimo.pl

    Czy w tym telefonie jest funkcja dzwonienia?

  • 0

    20. ~PatrykOS  2010-08-12 23:55:36  host: 14.179.wmc.com.pl

    Hehe, 19 niezły sarkazm :D O ile producenci o niej nie zapomnieli, to powinna być - tak mi się wydaje :P

  • 0

    21.  2010-08-13 12:12:53

    do 18 - nie widziałeś zbyt wielu tel tej marki, to po co zabierasz głos? Jednym z tel, które posiadam jest BL40, co prawda nie smartphone ale wierz mi, że jest świetny i w swoim segmencie ciężko mu dorównać. Pierwszy Optimus ma swoje niedociągnięcia, jest np. zdecydowanie za wolny ale Optimus Z wydaje się telefonem zupełnie z innej bajki ale jak będzie - przekonamy się. BTW dlaczego "wiadomo", że Samsung jest lepszy od SE?

  • 0

    22. ~witos123  2010-08-22 23:41:32  host: aaai198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nowy Optimus może rzeczywiście stać się mocnym graczem wśród smatrfonów. Prognozowana cena 2500 pln to wcale nie tak dużo w porównaniu np z iP4. Widać, że LG wyraźnie wraca do dobrej formy. Talko tak dalej

Dodaj swoją opinię