Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Optimus Vu - kolejny tabletotelefon

LG Optimus Vu - kolejny tabletotelefon

WitekT 20 Lutego 2012 09:24

0 0
LG wypuści rywala Samsunga Galaxy Note, czyli 5-calowy model Optimus Vu. Firma zaprezentuje go na Mobile World Congress w Barcelonie.

lg optimus vu front1mlg optimus vu backmlg optimus vulg optimus vu

LG Optimus Vu ma mieć wymiary 139,6 x 90,4 x 8,5 milimetrów, ekran o rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz, 8-megapikselową kamerę i baterię 2080 mAh. Co ciekawe, ma wspierać sieci LTE. Podobnie jak Galaxy Note będzie wyposażony w rysik. Na razie będzie sprzedawany z Androidem 2.3, jednak producent informuje, że prace nad 4.0 już trwają.


Źródło tekstu: LG, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    6. ~Olek  2012-02-20 11:06:17  host: host-89-229-84-59.szczecin.mm.pl

    @5 Rozdzielczość 4:3, jak iPad. Słyszałem że te się dobrze sprzedają.

  • 0

    7. ~  2012-02-20 11:09:35  host: z06-05.opera-mini.net

    @5 4:3 to proporcje ekranu,a nie rozdzielczość.

  • 0

    8. ~  2012-02-20 11:12:02  host: 85.219.163.130

    @6 w tablecie może tak ale nie w telefonie ;p

  • 0

    9.  2012-02-20 11:17:01

    Czy ktoś z Was widział na żywo Galaxy Note? Bo ja widziałem, jego rozmiary są nie do przyjęcia!

  • 0

    10. ~dsa  2012-02-20 11:26:24  host: 85.219.163.130

    @10 mój kumpel ma i w porównaniu do mojego wildfire jest jak patelnia, ale w sumie nie miał problemu z wyjęciem go z przedniej kieszeni ze spodni i mówi że nie przeszakadza jego wielkość przy chodzeniu mimo że nie nosi specjalnie luźnych spodni

  • 0

    11.  2012-02-20 11:29:36

    Z jednej strony te proporcje wydają się być straszne, ale z drugiej jest tylko 7mm szerszy od Note i przy tym jest krótszy i cieńszy.

  • 0

    12. ~Darkeners  2012-02-20 11:43:51  host: 89-78-255-156.dynamic.chello.pl

    #11 Tak, ale jednak 16:10/16:9 już się przyjeło. Poza tym jak już się kupuje tak duży telefon to chciałoby się miec wieksze filmy a nie takiej wielkosci jak na 3,7 calowym telefonie, tylko z wiekszymi czarnymi paskami. W dodatku nawet przy przegladniu neta wolalbym bardziej 16:10... No i brzydko wygląda generalnie. Nie chcieli chyba kopiować Note co do joty... więc mają inną rozdzielke ekranu. Bardziej bym się cieszył z 5" 1920x1200 :D

  • 0

    13.  2012-02-20 11:51:59

    Ja mam Note'a i tego LG bym nie chciał za darmo. Note jest wielki, ale jakoś się do niego przyzwyczaiłem, ale szerszego urządzenia już bym nie chciał. Poza tym jaki sens ma ekran 4:3? Do czego? Do www? I tak się lepiej w poziomie ogląda...

  • 0

    14.  2012-02-20 11:56:48

    ten ekran jakis taki kwadratowy...

  • 0

    15. ~  2012-02-20 12:30:32  host: public-gprs284085.centertel.pl

    Jak można wywnioskować z posunięć firm, koszt wyprodukowania kolejnego gniota jest mniejszy od kosztu ulepszenia tego co już istnieje. Na przykład Androida 2.3 dla P970 obiecują od pół roku i wciąż go nie widać. A tu proszę: kolejne żółte *** koreańców...

  • 0

    16. ~greg  2012-02-20 14:01:55  host: public-gprs284594.centertel.pl

    bawilem sie note i przyznam ze robi swietne wrazenie zarowno do biznesu jak i do zabawy a mozna go spokojnie schowac do kieszeni marynarki, tylko ze drogi.

  • 1

    17. ~HD  2012-02-20 14:20:52  host: 89-77-4-69.dynamic.chello.pl

    ICS PREMIERĘ MIAŁ JUŻ KILKA MIESIĘCY TEMU A PRODUCENCI DALEJ PCHAJĄ W NOWE PRODUKTY 2.3

  • 0

    18. ~best  2012-02-20 15:03:05  host: user-31-175-179-137.play-internet.pl

    @15 2.3 dla P970 jest już od dobrego miesiąca oficjalnie!! I do tego Europa i Indie dostały go w pierwszej kolejności.

  • 1

    19.  2012-02-20 16:19:13

    @17 Dokładnie, jawne kpiny z użytkownika. Jak można sprzedawać telefon z najwyższej półki ze starym systemem?

  • 0

    20.  2012-02-20 18:26:16

    @7 wybacz, ze sie pomylilem, mysle jednak ze wiekszosc ludzi wie ze chodzilo mi o format...

  • 0

    21. ~a_lex  2012-02-20 21:53:38  host: public-gprs284083.centertel.pl

    A mi się podoba - w końcu coś innego, a nie kolejny iSamsung. Rozdzielczość ekranu taka windowsowa - może to zapowiedź małej rewolucji? Może będzie obsługiwał jakieś elementy, programy, Windowsa?

  • 0

    22. ~zbig  2012-02-21 20:42:08  host: 46.204.81.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Narzekaniom Waszym nie ma końca- a to ekran za duży ,to za mały, proporcje złe, rdzeni za mało, za drogi, system do bani, bateria za mała. A chyba zapominacie, że to jednak telefony, większe, ale jednak telefony. Do czego poza szpanem, przeglądaniem neta i zrobionych fotek potrzebny duży ekran? Oglądanie filmów? Sorki wysiadam;-)

  • 0

    23.  2012-02-23 17:19:24

    Na moją dłoń 5 cale to już za dużo. Ale telefonik ma fajne parametry i nawet dali troche większą baterie

  • 0

    24. ~wittek  2012-02-24 12:25:52  host: host-80-238-123-168.jmdi.pl

    Kurcze, teraz to już człowiek tak naprawde sam nie wie co ma kupić. A telefon bardzo mi sie podoba. A jak z cena?

  • 0

    25. ~prefix  2012-02-24 16:10:49  host: host-89-231-130-39.rawamaz.mm.pl

    bardzo dobry model, widzę że producenci dorzucają coraz więcej cali do komórek, które mogą stać się dużą konkurencją dla nieporęcznych tabletów, któe zajmuja znacznie więcej miejsca niż kieszeń marynarki.

Dodaj swoją opinię