Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Optimus Vu II - pierwsze informacje

LG Optimus Vu II - pierwsze informacje

Q! 24 Września 2012 16:35

0 1

lg optimus vu 2Do sieci trafiły pierwsze informacje na temat smartfonu LG Optimus Vu II. Czego będzie można się spodziewać?

LG Optimus Vu II, według nieoficjalnych informacji, ma mieć ekran o przekątnej 5 cali i rozdzielczości XGA (768 x 1024 pikseli). Wbudowany aparat z technologią tylnej iluminacji (BSI) i diodą LED ma pozwolić na wykonanie zdjęć w rozdzielczości 8 Mpix. Drugi, do wideorozmów, ma mieć rozdzielczość 1,3 Mpix.

Łączność ze światem zapewni technologia LTE lub 3G (HSDPA do 21 Mb/s) oraz Wi-Fi (b/g/n). We wnętrzu telefonu nie zabraknie również miejsca m.in. na moduły Bluetooth 4.0 i NFC, a także złącze MHL i microSDHC (do 32 GB).




Wszystkimi tymi dobrami zarządzać ma system Android 4.0 Ice Cream Sandwich, który napędzany będzie dwurdzeniowym procesorem Qualcomm Snapdragon o częstotliwości 1,5 GHz. Wielkość pamięci operacyjnej to 2 GB, a wewnętrznej to 16 GB. Za zasilanie odpowie ogniwo o pojemności 2150 mAh.

Data premiery, dostępność oraz przewidywana cena dla użytkownika końcowego nie jest wciąż znana.

Źródło tekstu: Bad IT Tong     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 3

    1. ~Paweł  2012-09-24 16:42:24  host: 89-68-128-77.dynamic.chello.pl

    Już niedługo nie będzie wiadomo czy to tablet czy telefon :/

  • 0

    2. ~wziuuuu  2012-09-24 18:23:22  host: 70-187.tj-komputer.pl

    2150 mAh ? W Note I jest to 2500 mAh, w Note 2 bodajże 3100 mAh. Na zasilenie takiego ekranu ta bateria wystarczy na godzinę pracy.

  • 0

    3.  2012-09-24 19:20:48

    Kiedy WiFi na 5GHZ stanie się w końcu standardem w smartphonach ? ehh

  • 0

    4.  2012-09-24 19:28:42

    Ale to brzydkie :/ Desing LG mnie odrzuca. To już typowe chińczyki są ładniejsze.

  • 0

    5.  2012-09-24 19:48:01

    @1 nowa kategoria TABFON ®

  • 0

    6.  2012-09-24 20:52:34

    Nie macie wrażenia, że LG nie dorasta do pięt Samsungowi czy nawet HTC? Nie chodzi o jakość czy design, tylko o to, że nikt nie chce telefonów LG. Przynajmniej ja mam takie wrażenie i w żaden sposób nie chciałem urazić użytkowników telefonów tego producenta.

  • 0

    7. ~  2012-09-24 20:56:46  host: ibp66.internetdsl.tpnet.pl

    Dzięki ludziom tak myślącym kupiłem LG Blacka za 750 zł :D i to hohooo temu, kiedy wchodził. I dokładnie tak zachował się sprzedawca: bo to eldżi...

  • 0

    8. ~  2012-09-25 01:36:35  host: z10-03.opera-mini.net

    a ja chwilę temu kupiłem p920 (używany + 18 m-cy gwarancji) w cenie, do której powoli zbliżać się zaczynają te modele (używane z gwarancją około roczną)

  • 0

    9. ~  2012-09-25 14:23:24  host: agak193.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W życiu nie kupiłbym fona, który ma te proporcje długości do szerokości...

  • 0

    10.  2012-09-27 17:51:41

    BKX masz bardzo zle wrażenie, bo ja wręcz przeciwnie widze dużo osób, które chętnie kupują LG,bo mają one dobra specyfikę, a to nie ukrywajmy w dzisiejszych czasach jest bardzo ważne

  • 0

    11. ~prefix  2012-09-29 11:09:00  host: host-89-231-130-39.rawamaz.mm.pl

    co do LG to łączą w sobie dwa najważniejsze aspekty - zaawansowanie technologiczne oraz ciekawe i bogate wzornictwo, co składa się na sukces tej firmy.

  • 0

    12.  2012-11-27 13:57:37

    Prosty, klasyczny i nowoczesny design, ja to kupuję, nowy Optimus Vu II jest jak najbardziej udany

  • 0

    13. ~prefix  2012-11-27 15:19:11  host: 91.209.141.10

    myślę zę znajdzie wielu nabywców, bo telefon jest naprawdę godny uwagi, zresztą LG przykłada bardzo dużą uwagę do produkowanych modeli telefonów.

Dodaj swoją opinię