Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Optimus One - pierwszy milion sprzedany

LG Optimus One - pierwszy milion sprzedany

LuiN 16 Listopada 2010 21:07

0 0
lg p500 W ciągu pierwszych 40 dni od rozpoczęcia sprzedaży LG sprzedał ponad milion smartfonów Optimus One.

Optimus One pracuje pod kontrolą systemu operacyjnego Google Android 2.2 i wyposażony zostały w procesor taktowany zegarem 600 MHz. 3,2-calowy ekran telefonu ma rozdzielczość 320 x 480 pikseli. Optimus One ma aparat 3 Mpix nagrywający wideo VGA@18fps, nie zabrakło odtwarzacza DivX, mamy też HSDPA i WiFi b/g, jak i Bluetooth 2.1.

Producent liczy na sprzedaż ponad 10 mln sztuk tego modelu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: LG, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~  2010-11-16 21:16:15  host: p14-06.opera-mini.net

    Luin w gaduair mają być zmiany w cenniku. Jak coś się dzieje w Play to od razu jest artykuł

  • -1

    4. ~Paweł  2010-11-16 21:18:01  host: chello089076121120.chello.pl

    *2. Telefony ten marki się zawieszają, wyłączają się, robią kiepie zdjęcia, kiepski ekran dotykowy itp.

  • 3

    5. ~wwww  2010-11-16 21:36:00  host: 89-24-232-56.static.akk.net.pl

    @paweł - rozumie, że miałeś ten model w ręku skoro wydajesz swoją opinie na niego temat

  • 0

    6. ~r  2010-11-16 21:36:56  host: user-46-112-17-60.play-internet.pl

    #4: zrobiłeś jakieś szersze rozpoznanie czy wystawiasz laurkę na podstawie jakiegoś konkretnego modelu?

  • -1

    7. ~Paweł  2010-11-16 21:37:52  host: chello089076121120.chello.pl

    @5 Miałem inny model LG KP501 :)

  • 1

    8. ~  2010-11-16 21:44:48  host: public78503.xdsl.centertel.pl

    Proszę mi tu nie uogólniać stereotypów o LG. LG ma bardzo dobre telefony,oraz bardzo kiepskie, że się tak wyrażę- tak samo jak Samsung czy Nokia.. Akurat ten LG ma pojemnościowy dotykowy ekran. Więc o co ten krzyk? Ktoś tu się nie zna na telefonach. Szkoda, ze ten LG nie jest tak popularny w Polsce...

  • 0

    9. ~Paweł  2010-11-16 21:47:45  host: chello089076121120.chello.pl

    @8 Jeśli mają tak dobre telefony to dlaczego muszą dopłać do produkcji grube miliony ????

  • 0

    10. ~  2010-11-16 21:54:57  host: 77-254-149-162.adsl.inetia.pl

    Mam w użytkowaniu trzy tel LG.Nie bronię firmy ale ocenianie całej firmy na podstawie jednego(?)wadliwego modelu jest nie w porządku.LG Ku 990,Ku 250,Kp 500 czyli te najprostsze i być może najgorzej wykonane.Odrzucił bym tylko ku 250 reszta bez zarzutu.

  • 0

    11. ~darek  2010-11-16 22:07:10  host: z12-09.opera-mini.net

    Ale bzdury pisze ten paweł. A co nokie się nie zawieszają nie rozlatują.Miałem jedną i też to sam bym mógł powiedzieć.Ale nie można uogólniać telefonu idealnego nie ma.

  • 1

    12. ~Lolz  2010-11-16 22:21:36  host: 178.56.22.164

    @paweł nie porównuj telefonów low-endowych z high-endowymi. Wiadomo, że jak kupujesz telefon za 600 zł to cudu Maryjnego tutaj nie zobaczysz... LG ma bardzo dobre konstrukcje. KP501 nie ma OS'a znanego tylko javowego, a model powyższy ma Androida, więc takich problemów z wyłączaniem nie będzie. Co prawda procesor jest średni, ale na androida to wystarczy. Jak dla mnie LG robi wielki krok przechodząc z badziewioskiego UI, które nazwano S-class na coś bardziej nowoczesnego...

  • 0

    13. ~...  2010-11-16 22:48:58  host: 212.2.126.225

    @12 Osobiście wydałem 440zł i jestem baaardzo zadowolny z LG GT 540.

  • 0

    14.  2010-11-16 22:55:06

    Akurat ten LG Optimus One znakomicie się zapowiada. Od razu dostaje firmowe Froyo, swietnej jakosci ekran pojemnosciowy, 512mb RAM, bardzo dobrą baterię 1500mAh, klawisze sprzetowe pod ekranem, znakomicie wykonany. Procesor sredni ale na rozdzialke 320-480 w zupełnosci wystarczy. To ten sam MSM7227 ktory zastosowano w LG Shift i ktory znakomicie spisuje się w grach. Szykuje się hicior od LG i to przez duze H bo sprzet już jest dostepny na aukcjach w cenie ok 800zł. Oto pierwsza "domowa" recenzja tego LG: http://forum.android.com.pl/f180/optimus-one-lg-p500-34393/

  • 0

    15.  2010-11-16 23:13:48

    ~Paweł nie porównuj plastikowego szajsu, którego używałeś z tym telefonem, to naprawdę hit, godny następca LG GT 540, zapowiada się mega hit jak tylko u nas wejdzie do sprzedaży. Cena to tylko 200 euro, więc nie dużo jak na tak wypasiony telefon, operatorzy wprowadzać go do sprzedaży!

  • 0

    16. ~Daniel  2010-11-16 23:44:38  host: z21-09.opera-mini.net

    Cena w sklepach od 900 do 1020zl na alegro taniej ale malo sztuk

  • 0

    17.  2010-11-17 00:42:16

    16. na alledrogo tylko jedna sztuka za 800zł. Ceny powyżej 900-1000zł są z kosmosu, tyle telefon nie jest wart kupiony w punkcie LG.

  • 0

    18. ~krakus  2010-11-17 09:26:25  host: chello089078118014.chello.pl

    Cena w sklepie lg to 999zł brutto.

  • 0

    19. ~PRACOWNIK ORANGE  2010-11-17 10:12:12  host: 94.42.115.21

    Szczerze to ja już wolę K800 od tego LG stary paść wytrzymały ta K800 (Sony Ericsson) a aparat 3,2mpx dużo tańszy i w ogóle jakoś się nie tnie. Niby wszystko ma ten LG ale jaką LG ma bajerę każdy wie odnośnie teraźniejszej promocji pewnego produktu!!

  • 0

    20. ~bleble lg  2010-11-21 10:26:32  host: chello089072045090.chello.pl

    witam, jako zaawansowany użytkownik telefonów od android przez symbian, bada, limo i wm mogę śmiało powiedzieć ze używając lg swift gt 540 jestem zaskoczony, telefon z androidem 2.1 jest rewelacyjny, brak zacięć, jakośc ekranu - htc wildfire to porażka, jedynie dotyk jest nie pojemnościowy ale to kwestia przyzwyczajenia, jak pisze często kluczykiem od samochodu albo długopisem i jest ok. No i ta cena :))) jeśli optimus one jest taki to zastanowię się dwa razy zanim kupię tani htc czy nie wybrać taniego lg swift z androidem 2.2. pozdrawiam

  • 0

    21. ~A co cie to  2010-11-24 00:07:58  host: 178.167.219.168.threembb.ie

    Ten telefon oferuje bardzo dużo jak na tej klasy telefon za przyzwoita cenę (jak kto znajdzie oczywiście :D)Android FroYo 2.2, ekran pojemnościowy, o 0.2 cala większy przednika, 512 ram, procek 600 ten sam co wcześniej bdb go gier i multimediów (a jak go się podkręci 850 to porostu miodzio) Moim zdaniem jest to strzał w 10 od LG. Tak nawiasem sam się nad nim zastanawiałem ale trafił mi się HTC Desire za 800zl co pokrzyżowało moje plany.

  • 0

    22. ~Piotrek UK  2011-01-10 23:27:33  host: cpc1-pool13-2-0-cust654.15-1.cable.virginmedia.com

    świetny telefon i ma tylko jedną wadę... bateria trzyma ok 18 godzin nawet jak nie bawię się nim

Dodaj swoją opinię