Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Optimus 3D w przedsprzedaży w Europie

LG Optimus 3D w przedsprzedaży w Europie

Ringu 26 Maja 2011 12:30

0 0

lg p920 optimus 3d W Wielkiej Brytanii można już składać zamówienia na najnowszy smartfon LG - Optimus 3D. Urządzenie wyróżnia się ekranem wyświetlającym trójwymiarowy obraz - do jego oglądania nie potrzeba żadnych specjalnych okularów.

Smartfon wkrótce pojawi się w ofercie największych brytyjskich operatorów telefonii komórkowej. Telefon bez aktywacji można zamówić m.in. w sklepie Clove. Kosztuje on 455 funtów (brutto). Pierwsze dostawy będą realizowane od 6. czerwca.




LG Optimus 3D oferuje 4,3-calowy, trójwymiarowy wyświetlacz dotykowy, parę pięciomegapikselowych kamer, które potrafią rejestrować wideo w 3D, 8 GB wbudowanej pamięci i system operacyjny Android Froyo (2.2).

Więcej o telefonie pisaliśmy w tej wiadomości

Źródło tekstu: GSM Arena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1. ~zbyszek  2011-05-26 12:38:21  host: 93-186-23-238.rdns.blackberry.net

    Moze sie nie znam, ale czy 8GB w dalszej perspektywie to nie za malo jak na rejestrowanie filmikow w 3D??

  • 0

    2. ~pabloID  2011-05-26 12:53:51  host: iuw114.internetdsl.tpnet.pl

    Dlatego masz slot kart microSD do 32GB... :/

  • 0

    3.  2011-05-26 12:54:24

    bedzie aktualizacja do andka 2.3?

  • 1

    4. ~  2011-05-26 12:55:43  host: z35-04.opera-mini.net

    LG to badziewie bez zasięgu.

  • -1

    5.  2011-05-26 13:01:52

    4: A ja uzywam LG Swift i na zasieg nie narzekam. Taki sam jak na Nokii czy SE, jakie posiadalem wczesniej.

  • 0

    6.  2011-05-26 13:15:14

    @4: a ty jesteś badziewiem żyjącym stereotypami. LG konkuruje teraz z Samsungiem czy HTC jeżeli chodzi o smartfony, miałem wiele modeli z androidem m.in. tej firmy i są to porządne słuchawki, a o problemach z zasięgiem nie było mowy.

  • 0

    7. ~  2011-05-26 13:17:26  host: z35-04.opera-mini.net

    LG jak i Samsung i HTC zawsze miały problemy z łapaniem zasięgu na wsi w lesie, gdy moja Nokia N8 łapała znakomicie.

  • 0

    8. ~Robert  2011-05-26 13:26:21  host: 178.180.3.43.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    No z ta n 8 typ nie przesadzaj bo ja akurat nie jestem specjalnie zadowolony. Według mnie jest lepiej niż u konkurencji ale szalu nie ma.nie to co starsze modele np. n73 czy n95

  • 0

    9.  2011-05-26 13:43:48

    Zasięg zależy sieci. Play ma najgorszy zasięg jaki tylko może być. Moja siostra ma HTC Wildfire z Playa i w hipermarkecie nie miała w ogóle zasięgu podczas gdy mój Galaxy S miał pełny zasięg w 3g więc nie mówcie, że telefony mają słabe anteny ;)

  • 0

    10. ~  2011-05-26 14:23:35  host: z18-11.opera-mini.net

    9@ Ja miałem wcześniej LG KU990 Viewty i brak sieci był zawsze nawet w domu niezależnie od sieci. Teraz mam Nokie C6 i nie mam takich problemów.

  • 0

    11. ~  2011-05-26 14:31:44  host: t18-16.opera-mini.net

    Potwierdzam że lg mają słaby zasięg, wiele osób mi to mówiło, wyświetlacze też jakieś wrażliwe mają, słowem nie polecam

  • 0

    12. ~lelumniepolelum  2011-05-26 15:24:05  host: 84-10-190-246.dynamic.chello.pl

    Problemy z zasięgiem miałem często na samsungu z300 i na nokii 5530, obecnie mam LG GT540 i z zasięgiem nie mam problemów żadnych... Także nie marka, a ew. model i oczywiście sieć.

  • 0

    13. ~Qba  2011-05-26 16:09:24  host: 082139043128.radom.vectranet.pl

    Miałem dwa tanie samsungi i ich zasięg to był dramat. W LG zasięg był super!

  • 0

    14. ~Lolok  2011-05-26 16:18:19  host: 178.183.197.212.dsl.dynamic.eranet.pl

    @3 Będzie w lipcu.

  • 0

    15. ~Mirus  2011-05-26 16:19:06  host: 178.183.197.212.dsl.dynamic.eranet.pl

    Nie tylko w Anglii można kupować LG 3D! W Polce też już można zamawiać: http://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/lg-swift-3d-p920.bhtml

  • 0

    16.  2011-05-26 16:58:27

    15, Mirus, dzięki za cynk! Oddzielny news z tego zrobiłem.

Dodaj swoją opinię