Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG ogłasza współpracę z Google

LG ogłasza współpracę z Google

sirmark 5 Kwietnia 2007 10:50

0 0

LG Electronics rozpoczyna współpracę z firmą Google. W ramach umowy telefony LG wyposażone zostaną w wyszukiwarkę Google, mapy Google, usługę Blogger Mobile i pocztę Gmail.

Począwszy od drugiego kwartału bieżącego roku wybrane modele telefonów LG z zainstalowanymi serwisami Google będą dostępne m.in. w Ameryce Północnej, Europie i Azji.
Kooperacja LG i Google, po tym jak obie firmy wspólnie wprowadzą na rynek nowe telefony, ma się rozwinąć w kierunku współpracy nad urządzeniami cyfrowymi. LG planuje wprowadzać kolejne telefony wyposażone w serwisy Google w ciągu następnych kilku lat, przy czym przynajmniej 10 telefonów ma się znaleźć na rynku jeszcze w tym roku.

Źródło tekstu: LG     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~PLANET  2007-04-05 10:56:36  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

  Nie mowiac o TiSP! :D

 • 0

  2. ~Happy TiSP user  2007-04-05 10:59:28  host: ik-out-f136.google.com

  No przecież TiSP działa cały czas bez zastrzeżeń. Chyba, że ma powstać mobilna wersja TiSP. Wtedy szacun i respekt.

 • 0

  3. ~krzycho123  2007-04-05 11:06:21  host: efb186.internetdsl.tpnet.pl

  Ja tam się już z internset DSL przerzuciłem na TiSP. Bardzo szybkie łącze i to za free. Tylko polecam wybudować sobie drugą toaletę, żeby nie było tak jak z Dial-up - masz internet nie masz kibla, masz kibel nie masz internetu ;]

 • 0

  4. ~Happy TiSP user  2007-04-05 11:13:56  host: ik-out-f136.google.com

  Coś słabo wypadła Ci ta przerzutka. Popatrz na adres - może wpiąłeś nie ten kabel? Natomiast ostrzegam przed opcją darmową - nie dają publicznego IP i dodatkowo cały ruch idzie przez kaszę. Jak już ktoś się decyduje na TiSP to tylko Royal Flush!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-68.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Zmiany dotyczące bezpieczeństwa w systemach Apple'a to:

Apple utrudni użytkownikom lajkowanie na Facebooku

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet