Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG o wypadku w Korei Południowej

LG o wypadku w Korei Południowej

sirmark 30 Listopada 2007 14:35

0 0
Firma LG przedstawiła oficjalne stanowisko w związku z informacją dotyczącą eksplozji telefonu komórkowego LG, która jakoby miała spowodować śmierć obywatela Korei.

LG pragnie poinformować, iż telefon komórkowy LG nie ma żadnego związku ze śmiercią ofiary.

Według najnowszych informacji, kolega ofiary, a zarazem pierwszy świadek jest podejrzany o nieumyślne spowodowanie śmierci. Według jego policyjnych zeznań, uderzył on w ofiarę pojazdem ciężkiej wagi, co spowodowało bezpośrednią śmierć.

Telefon komórkowy nie jest w tym przypadku przedmiotem rozpatrywania przyczyn śmierci ofiary.



Źródło tekstu: LG     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~mdm150  2007-11-30 16:56:26  host: adty22.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dziwne to jakim cudem uległ stopieniu telefon, jeśli bateria nie wybuchła? Raczej od uderzenia nie mogła tak poprostu wybuchnąć.

  • 0

    10. ~Ant  2007-11-30 17:14:24  host: chello084010154215.chello.pl

    jak już sobie żartujemy z tematu śmierci człowieka to i ja się dorzucę. Zginał od uderzenia pojazdu, gdyby nie tak spowodowana śmierć to zginął by od wybuchu baterii ;)

  • 0

    11. ~~kaps  2007-11-30 18:14:46  host: public-gprs43625.centertel.pl

    zapalila sie bo to byla bateria... Weglowa!

  • 0

    12.  2007-11-30 18:53:48

    ...wyprodukowana przez... Sony!

  • 0

    13.  2007-11-30 19:56:30

    Taka bateria może wybuchnąć. Pon uderzeniu, czy podłączeniu do prądu na pewno (nie wiem czy sama z siebie). Do 6 znawca: A ty drugi znawco nie "pożyczaj" sobie mojego nicku. Zauważ, że to ja jestem zalogowany (bo ktoś mojego nicka używał). Wymyśl sobie własny nick. Nikt tu nie loguje się jako PLANET czy Zakath, bo te nicki są zajęte przez ich właścicieli. Ty też tak nie rób.

  • 0

    14.  2007-12-01 09:22:26

    Co te skosy pierdzielą za głupoty !!! Bateria nie może wybuchnąć od uderzenia - ile razy mi nokia upadla na podlogę ... co za idioci:/

  • 0

    15.  2007-12-01 09:23:20

    tacie też spadł LG kg 220 i jakos tata żyje:)

  • 0

    16.  2007-12-01 11:03:01

    Sprawna bateria nigdy nie wybuchnie. Jeżeli jest w środku uszkodzona (np: elektrolit z niej wycieka) to może wybuchnąć.

  • 0

    17. ~Blues  2007-12-01 11:13:29  host: asm33.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mi tam raz bateria wybuchnęła.Jest co całkiem normalna sytuacja.A było to tak.Piliśmy z kumplami tanie winiacze,po kilku na głowe poszedłem do marketu,żeby kupić następne.Patrze na półke,a tu stoją szampany po 3,99 .Kupiłem ich sześć.Jak je niosłem z powrotem,potknąłem sie i wswzystkie mi wypadły na chodnik.Cała bateria wybychnęła....

  • 0

    18. ~Blues  2007-12-01 12:06:45  host: 83.238.149.51

    Piekne! :D

  • 0

    19. ~mem  2007-12-01 18:55:36  host: host-d9adaf4c.elsat.net.pl

    A ja mam pytanie do admina dlaczegow takim pośpiechu ukrył artykuł o buncie dealerów w Plusie ??

  • 0

    20.  2007-12-01 19:41:12

    mem: a tak dokładniej to gdzie niby ukryliśmy? I z jakiego powodu?

  • 0

    21. ~Bob  2007-12-02 09:12:22  host: dyn61.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To mogła być bateria litowo-jądrowa... A na poważnie, to w wyniku uderzenia, zgniecenia mogło dojść do zwarcia i eksplozji. Szkoda człowieka, szkoda życia.

  • 0

    22. ~qwerty  2007-12-02 12:59:18  host: aud196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mdm150: A widziałeś ty aby coś się topiło od wybuchu.

  • 0

    23. ~  2007-12-02 13:02:17  host: f142-157.opera-mini.net

    Przyjrzałem się temu telefonowi jest stopiony a nie rozerwany przez eksplozję. Tam nic nie wybuchło ani nie "wybuchnęło" ta bateria jedynie się rozgrzała i ewentualnie mogła zapalić jeśli było w pobliżu coś łatwopalnego.

  • 0

    24. ~:-):-):-)  2007-12-02 14:32:43  host: 129.21.60.122

    To była bateria Litowo-Al-Kaidowa.

  • 0

    25. ~  2007-12-02 16:55:35  host: 87-205-120-1.adsl.inetia.pl

    bateria uranowo-radowa :P

  • 0

    26. ~  2007-12-02 21:54:26  host: 87-205-120-1.adsl.inetia.pl

    ale to koreańczyk wybuchł czy bateria :/:P

  • 0

    27.  2007-12-03 09:57:34

    Powiem tak... Mam zwyczaj nie dołądowywać telefonów a ładować do pełna - robię to w nocy zwykle. odłączam wieczorem i rano wyłączam. 10 lat używam komórek i nigdy nie miałem problemu z wybuchami, przegrzewaniem, rozlewaniem itp. Owszem, w trakcie ładowania, "szybkimi" ładowarkami akumulator i telefon rozgrzewają się bardziej - to normalne - podobnie jak podczas ładowania zwykłych akumulatorów "paluszków" ładowarkami o dużym prądzie ładowania. Natomiast miałem dwa razy przypadek - w Nokii 3210 i 6100, kiedy już nie były to moje telefony a przeszły w ręce rodziny i znajomych (3210 do teścia a 6100 do mamy koleżanki mojej żony) i którzy pokupili nowe nieoryginalne baterie. W obu przypadkach to samo się zdarzyło - podczas ładowania akumulatory niebezpiecznie napęczniały, do tego stopnia, że spowodowały odpadnięcie tylnich klapek w tych telefonach! Co ciekawe, ładowane były starego typu, transformatorowymi ładowarkami i stosunkowo małym prądzie ładowania. Zatem potwierdzam to, że jak coś się dzieje to zwykle jest to wina użytkownika kupującego badziewne nieoryginalne baterie.

  • 0

    28. ~shmid  2007-12-03 10:26:37  host: dqb187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale to nie komorka zabila tego czlowieka, poczytajcie sobie: http://nt.interia.pl/telekomunikacja/gsm/news/komorka-lg-nie-zab ila-koreanczyka,1019020

Dodaj swoją opinię