Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG nie rozmawia z Siemensem

LG nie rozmawia z Siemensem

WitekT 21 Stycznia 2005 12:19

0 0

LG zaprzecza, że negocjuje z Siemensem na temat wspólnych planów produkcji telefonów.

Pogłoski takie pojawiły się, kiedy niemiecki tygodnich biznesowy WirtschafsWoche powołując się na anonimowe źródło napisał, że Siemens rozmawia z kilkoma producentami na temat kooperacji, w tym z koreańskim LG.
Siemens, który konsekwentnie odmawia komentarza w sprawie przyszłości swojego przynoszącego straty komórkowego działu stwierdził, że widzi dla niego 4 opcje: naprawę finansów, zamknięcie, sprzedanie bądź znalezienie partnera do kooperacji.

Czwarty pod względem wielkości producent telefonów komórkowych na świecie swoje plany ujawni do końca stycznia.

Źródło tekstu: Dow Jones, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-108-85.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 3000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet