Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Nexus 4 w przedsprzedaży

LG Nexus 4 w przedsprzedaży

LuiN 25 Października 2012 12:01

0 0

lg nexus 4 Carphone Warehouse, nie czekając na oficjalną premierę, rozpoczął przedsprzedaż smartfonu LG Nexus 4. Znamy już pełną specyfikację i cenę. Czy dostaniemy Androida 4.2?

LG Nexus 4 ma 4,7-calowy ekran LCD o rozdzielczości 768 x 1280 pikseli, chipset Snapdragon S4 Pro z czterordzeniowym procesorem 1,5 GHz i 2 GB pamięci RAM. Za łączność odpowiadają 4-zakresowy moduł 2G i 3-zakresowy moduł 3G, do tego mamy Wi-Fi, Bluetooth i NFC. Zabraknie łączności LTE.

Urządzenie ma wymiary 133,9 x 68,7 x 9,1 mm, nie wiemy wciąż jaka będzie jego masa. Według ostatnich, niepotwierdzonych informacji, spodziewać możemy się Androida 4.2. Na stronie Carphone Warehouse pojawia się zamiennie informacja o Androidzie 4.2 i 4.1.2 - na rozstrzygnięcie tej kwestii przyjdzie nam jeszcze poczekać do końca przyszłego tygodnia.

Już teraz wiemy, że ekran telefonu pokrywa szkło Gorilla Glass 2, a aparat fotograficzny będzie miał matrycę 8 Mpix. Zabraknie gniazda pamięci, zamiast niego dostaniemy 8 GB pamięci wewnętrznej - niezbyt dużo jak na tę klasę urządzenia.




Na listę braków zapisać należy też radio FM i wyjście TV. Wraz z 24-miesięczną umową w Vodafone z abonamentem w kwocie 33 funtów telefon kosztuje 19,99 funtów (nielimitowane połączenia i wiadomości, 1 GB transferu). Do wszystkich wyższych abonamentów sieci Vodafone i O2 LG Nexus 4 dodawany jest za darmo.

Dostawa zamówionych w przedsprzedaży smartfonów nastąpić ma 30. października.

Źródło tekstu: Carphone Warehouse, wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9. ~  2012-10-25 13:35:29  host: apn-95-40-194-61.dynamic.gprs.plus.pl

    http://www.gsmarena.com/lg_nexus_4_e960_might_have_a_16gb_versio n_after_all-news-4974.php

  • 1

    10.  2012-10-25 13:48:31

    Bez jaj radio by dali, nie każdy chce lokalnych stacji słuchać przez internet, szkoda paczki danych.

  • 1

    11.  2012-10-25 16:19:01

    8 GB + brak slota = porazka. Nawet mimo Adreno 320 na pokladzie (o ile jest). EOT.

  • 0

    12.  2012-10-25 16:57:38

    LG nigdy.

  • 0

    13.  2012-10-25 17:12:22

    Na załączonym obrazku widać, że na górnym pasku godzina jest na środku. W androidzie 4.1.2 jest po prawej, więc można przypuszczać, że jest to inna wersja (może właśnie 4.2) . Poza tym galaxy nexus ma 16GB, więc nie wydaje mi się, aby w następcy było mniej - bez sensu byłoby robić krok w tył

  • 0

    14.  2012-10-25 17:42:35

    @Rogi: aktualizacje beda na biezaco, to jest Nexus. Problemem jest co innego...

  • 0

    15. ~Preza  2012-10-25 17:42:47  host: eqn133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ehhh. 8gb i bez slota... A chcialem go kupic...

  • 0

    16. ~BOLESŁAW  2012-10-25 18:21:28  host: ip-94-42-157-250.ibd.gtsenergis.pl

    @12 O samsungu też tak mówiono 2 lata temu, a teraz ich produkty to dla wielu wzór innowacyjności. Pozdrawiam Bolesław

  • 0

    17.  2012-10-25 18:33:08

    @16 LG jest zbyt krótkie w uszach.

  • 0

    19.  2012-10-25 19:29:34

    jak ktos pisał 8GB to miała Nokia 95 8GB w 2007roku

  • 0

    20.  2012-10-25 19:40:06

    Bez przesady, nie każdy chce grać w gry, niektórzy wolą miec pamieć tylko na fotki, i to nie w dużych ilościach, wiec dla nich taki Nexus będzie dobrym, tymbardziej, że będzie tańszy niz wersja z większą pamięcia

  • 0

    21.  2012-10-25 19:48:17

    Gdyby to bylo klasyczne LG, WIEDZIALBYM, ze beda problemy z aktualizacjami (bo beda, nawet dla Optimusa G), ale tutaj mamy Nexusa. Tylko co z tego, ta pamiec... Do tego klawisze dotykowe i srednia bateria (i ewentualnie brak LTE).

  • 0

    22.  2012-10-25 21:02:42

    no fotki to mało miejsca trzeba ale filmiki to GB lecą w mig

  • 0

    23. ~prefix  2012-10-25 21:29:08  host: host-89-231-130-39.rawamaz.mm.pl

    widzę, że LG Nexus 4 prezentuje się bardzo intersująco, jest bardzo zaawansowany technologicznie, specyfikacja jest bardzo mocna dlatego będzie dużą konkurencją dla innych producentów.

  • 0

    24.  2012-10-25 21:49:36

    za duży-4,7"...

  • 0

    25. ~molflex  2012-10-26 07:35:08  host: relay38.par.totalfinaelf.net

    a na co komu zlaze SD powiedzial iGOD i tak tez sie stalo - kazdy chce byc jak japcok :P

  • 0

    26. ~ciastek  2012-10-26 23:37:30  host: apn-95-40-61-92.dynamic.gprs.plus.pl

    Sartphone tej klasy powinien mić co najmniej 32gb pamięci i karty do 64gb, brak radja to porażka ja w starej noki miałem a tu co nic. Gdyby o tym nie zapomniej telefon był by naprawde bardzo ineresujący a tak stoji na straconej pozycji. 8gb pamięci zrobie pafe zdięć kilka filmików i już brak pamięci a na wyjezdzie to chyba musiałbym latać z lapkiem i co chwile zgrywać by było miejsce na następne. Chyba zabrakło im wyobrazni

  • 0

    27. ~ks  2012-10-27 01:01:41  host: 088156029016.olsztyn.vectranet.pl

    Ja czekam aż sgsIII zejdzie z ceny. Nic innego nie widzę. Mój staruch SGS ciągle klepie te 'nowości', miał zginąć marnie za sprawą tegry, a tu chainfire i ciągle w grze. Miał zginąć jako odtwarzacz mp3, a tu Wolfson i Voodoo Sound... Miał skończyć na pierniku, a tu Jelly Bean na pokładzie... Galaxiory mają zajebiste wsparcie od developerów z xda, to o czymś świadczy. Ostatnio kumpel nabył LG Optimus L7. Byłem pod wrażeniem, wypust luty 2012, to i musi być niezły, skosi mojego SGS... A tam raptem 4gb, grafa też 'niezła'... SGS z 2010 nieco mniejszy wyświetlacz, ale rozdziałka taka sama... Dziadek nadal jest mocny. SGSII nie chcę, lepszy, ale trochę poczekam i mam następnego killera. Chodzi mi o mocny sprzęt, ale nie za hajs z dupy wyskrobany, jeśli wiecie, o czym mówię. IP5 cenowo podobnie, ale nigdy nie nabędę iosa. nie podchodzi mi (na podstawie ip4) ani soft ani sprzęt, ani polityka firmy. Na 'prestiż' leję ciepłą strugą. Ma być moc za rozsądne pieniądze.

  • 0

    28. ~prefix  2012-10-31 14:15:28  host: 91.209.141.10

    moim zdaniem po raz kolejny LG pokazuje że stać go na wyprodukowanie telefonu z najwyższej półki.

  • 0

    29.  2012-11-27 13:34:44

    Cena nowego Nexusa od LG jest bardzo niska. Smartfon tej klasy w tej cenie to prawdziwa okazja

Dodaj swoją opinię