Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Nexus 4 już 29. października?

LG Nexus 4 już 29. października?

LuiN 11 Października 2012 10:14

0 0

Jak donosi Le Figaro, kolejny pokazowy smartfon Google'a z linii Nexus będzie nazywał się LG Nexus 4. Premiera już 29. października, od tego dnia smartfon ma być też dostępny w sprzedaży.

Według pierwszych przecieków, specyfikacja nowego Nexusa bazować będzie na LG Optimus G, czyli liderze ostatnich zestawień benchmarków. Optimus G ma 4,7-calowy ekran HD, aparat 13 Mpix, 2 GB pamięci RAM i potężny procesor wyposażony w 4 rdzenie Krait 1,5 GHz każdy.




Bardzo możliwe, że prezentacja nowego Nexusa będzie również prezentacją kolejnej generacji systemu Android. To właśnie Nexusy są zwykle platformą testową nowych Androidów.

Źródło tekstu: Le Figaro, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    2. ~  2012-10-11 10:45:40  host: apn-5-60-57-51.dynamic.gprs.plus.pl

    A gdzie ty masz 8 GB? Google tak podał?

  • 0

    3.  2012-10-11 10:47:10

    Krait nie Kait

  • 0

    4. ~ziomek  2012-10-11 11:31:24  host: ip-120-159.mofnet.gov.pl

    Ogolnie na wiekszosci portali jak przegladam to pisza ze tylko 8gb bedzie bez mozliwosci rozszerzenia o kartę pamieci , mam nadzieje ze sie myle.

  • 0

    5.  2012-10-11 11:49:41

    @ziomek - nie wierzę, przy takiej specyfikacji min. 32 gb bez możliwości rozszerzenia, lub 16 + sd. Dam się pokroić. To byłby ewidentny strzał w kolano.

  • 0

    6.  2012-10-11 11:50:13

    I jeszcze jedno - pierwszy telefon od LG z dostępnymi aktualizacjami na bieżąco ;)

  • 0

    7.  2012-10-11 11:52:41

    I ze zdjęć w sieci wynika, że na obudowie aparat ma 8Mpx nie 13

  • 0

    8. ~joł  2012-10-11 12:06:09  host: 192.193.116.137

    ciekawe jak z ceną... ps ktoś wie kiedy wejdzie do powszechnej sprzedaży swift L9 w Polsce? Jestem ciekaw ogólnej polityki cenowej LG... I polityki aktualizacyjnej:p

  • 0

    9.  2012-10-11 12:28:49

    Dziwne że najnowszy Nexus nie posiada LTE, jak dla mnie nic ciekawego, zostaje przy moim Galaxy Nexus

  • 0

    10. ~  2012-10-11 14:13:32  host: public-gprs576209.centertel.pl

    juz niedlugo.... google wyskoczy z systemem operacyjnym na PCety i lapki i windows będzie się musiał napocić, żeby nie stracić klientów.

  • 0

    11.  2012-10-11 15:11:11

    Specyfika fajna, a gdzie można zobaczyć jakieś zdjęcie? W grudniu na gwiazdke planuje zakup telefonu LG jako prezent. Zastanawiam sie właśnie jaki, ale na pewno bedzie to jakis z tych nowszych, bo wymiatają

  • 0

    12. ~prefix  2012-10-11 21:13:10  host: host-89-231-130-39.rawamaz.mm.pl

    proponuję skupić się na lini L-style, te modele LG sa naprawdę fajne i jest dość duży wybór więc nie będzie problemu z dobraniem idealnego dla siebie.

  • 0

    13. ~artur  2012-10-13 16:22:16  host: host-80-238-108-198.jmdi.pl

    Już sie nie mogę doczekać bo w sumie z samego opisu ten model prezentuje sie naprawde bardzo dobrze.

  • 0

    14.  2012-10-20 12:43:54

    Nie mogę doczekać się premiery Nexusa 4. To będzie najciekawsza smartfonow premiera końcówki 2012 roku.

  • 0

    15. ~prefix  2012-10-23 15:07:35  host: 91.209.141.10

    jak wgłębiłem się w specyfikację to wiem, że będzie to kombajn, który wymiecie konkurencję, tak więc tak jak mówisz końcówka roku w działce telefonicznej będzie należała do LG.

  • 0

    16.  2012-11-27 13:51:44

    Nexus 4 to jedna z lepszych propozycji Smartfonowych koncówki 2012. Zobaczymy jak przełoży się to na wyniki sprzedaży

  • 0

    17. ~prefix  2012-11-27 15:32:21  host: 91.209.141.10

    już po III kwartale 2012 LG zanotowało bardzo wysokie przychody i zyski. W samaym III kwartale LG wprowadziło na rynek 14 mln sztuk telefonów komórkowych, daltego też sprzedaż Nexusa mozę jedynie powiększyć obroty LG.

Dodaj swoją opinię