Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG KP200 - gorzej już być nie może?

LG KP200 - gorzej już być nie może?

Immortal 11 Sierpnia 2007 17:02

0 0

lg kp200m Na rynku pojawił się kolejny telefon marki LG - KP200. Jeszcze przed swoją premierą okrzyknięto go najbardziej nieinteresującym telefonem.




Rzeczywiście, trudno się dziwić takiej etykiecie. Technologicznie ten telefon jest spóźniony o przynajmniej 3 lata. Monochromatyczny, zewnętrzny wyświetlacz, wewnętrzny o rozdzielczości 128 x 128 pikseli, potrafiący pokazać 65 tysięcy kolorów. Jednym z nielicznych plusów, jakie można dostrzec w telefonie, jest wbudowane radio FM. Jednak przy cenie 120 dolarów (około 330 zł) oraz innych możliwości nabycia o wiele lepiej wyposażonych telefonów w podobnej cenie, ciężko dostrzec sens zakupu KP200.

Źródło tekstu: engadgetmobile, wł     

Dodaj do:
w sumie: 8
  • 0

    1.  2007-08-11 17:09:34

    gdyby kosztował 150zł a nie 330 to można by sprawę przemyśleć...

  • 0

    2.  2007-08-11 17:14:04

    jak kogos interesuje-w orange uk za 25 funtow jako prepaid.p.s.-telefon jest na rynku od lipca wiec to taki news-nie news :)

  • 0

    3.  2007-08-11 17:23:52

    hettman: lipiec to był pół roku temu czy ile czasu? Bo mi się czasoprzestrzeń zakrzywiła...

  • 0

    4.  2007-08-11 17:36:34

    telefon jest dostepny w orange (UK) od 1 lipca 2007 -czyli od 42 dni,a w sieci woolworths od polowy czerwca -czyli od okolo 55 dni-wg mojego bardzo skromnego zdania :)news dotyczacy tego lg jest odrobine spozniony(ale moge sie mylic :)) to samo tyczy sie o2 cocoon-tez jest dostepny od 1 lipca a w sklepie internetowy o2 byl prezentowany (bardzo dokladnie) od polowy czerwca

  • 0

    5.  2007-08-11 17:49:16

    hettman: no ale nie sposób zapanować nad wszystkim, co się ukazuje na całym świecie i pisać o tym w 100% na bieżąco. Myślę, że opóźnienie jest niewielkie, a lepiej o czymś napisać niż przemilczeć...

  • 0

    6.  2007-08-11 17:56:31

    Witek masz racje ,waznosc newsa o o2 cocoon i o tym lg nie jest zbyt wielka-ot kolejny telefon chociaz ten cocoon jest niezly.

  • 0

    7. ~nimm  2007-08-11 19:46:22  host: 87-205-3-179.ip.netia.com.pl

    lepiej pozno niz wcale... jak mawiaja nekrofile ;)))

  • 0

    8.  2007-08-12 10:07:33

    A mnie jakoś nie boli, że news został opublikowany miesiąc po fakcie. W końcu tyczy się sprawy mniej okrzyczanej niż np premiera IPoda, nowych promocji opów czy świeżych informacji dot. regulaminu ERY ;) Co do tego LG to wydaje mi się, że może będą z nim uderzać na rozwijający się rynek Afrykański - innego zastosowania i przeznaczenia dla niego raczej nie widzę...

Dodaj swoją opinię