Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG KM900 Arena - kolejny "dotyk" od LG

LG KM900 Arena - kolejny "dotyk" od LG

LuiN 3 Lutego 2009 19:59

0 0

lg arena km900Do sieci wyciekły zdjęcia nowego telefonu LG, w którym zastosowano innowacyjny trójwymiarowy interfejs dotykowy S-Class. Pod względem funkcji telefon zbliżony jest do modelu LG Renoir, z kolei zastosowany design wyraźnie odwołuje się do tego z Samsunga Omnia.

Informacje o LG KM900 Arena pochodzą z nieoficjalnej broszury reklamowej. Interfejs telefonu przypomina nieco to, co oferuje w swoich telefonach Apple. Z tą jednak różnicą, że przechodzenie pomiędzy poszczególnymi ekranami poprzedzą efekty 3D (najprawdopodobniej będzie to coś na kształt pierwszej wersji Touch Flo w HTC Touch - czyli menu na ścianach sześcianu).




Według broszury, telefon zaoferuje aparat fotograficzny z matrycą 5 Mpix, umożliwiający nagrywanie filmów jakości DVD (cokolwiek to znaczy według LG) oraz odtwarzanie filmów skompresowanych w standardzie DivX. Nie zabraknie też łączności Bluetooth, WiFi i GPS-u.

Oficjalna prezentacja telefonu nastąpi podczas nadchodzących targów Mobile World Congress 2009, na których, podobnie jak w poprzednich latach, pojawi się przedstawiciel redakcji TELEPOLIS.PL.

Źródło tekstu: allaboutphones.nl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1. ~szewa  2009-02-03 20:03:07  host: 213.199.218.178

    oj widać , ze inspiracja był iphone :d.. najgorsze ze lg nie możne się ustabilizować do softu telefonu , co rusz nowy model i nowe oprogramowanie..straszne rzeczy :(

  • 0

    2.  2009-02-03 20:08:55

    LuiN, a w jakim kraju odbędą się te targi?

  • 0

    3. ~  2009-02-03 20:18:47  host: p04-04.opera-mini.net

    Hiszpania barcelona

  • 0

    4.  2009-02-03 20:34:15

    knopers0, widzę, zostałem uprzedzony - w Hiszpanii.

  • 0

    5. ~Bajer  2009-02-03 21:29:01  host: acy59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    szewa co do softu to chyba jego zmienność to plus. Dość mam już oklepanych softów Nokii czy SE. Zawsze to jakaś swieżość

  • 0

    6.  2009-02-03 22:08:10

    #6 lepsze oklepane... nie trzeba nawet instrukcji czytać :D

  • 0

    7. ~a2  2009-02-04 00:03:38  host: adja110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajny sprzęt.. Ciekawe tylko jak będzie z ceną.. Pewnie ustalą ja pomiędzy kp500, a KC910..

  • 0

    8. ~xx  2009-02-04 00:28:04  host: host-81-190-145-163.olsztyn.mm.pl

    Akurat w lg menu jest tak proste ze nie trzeba zadnej instrukcji co wiecej dla nowego usera jest bardziej intuicyjne niz na nokii z symbianem.

  • 0

    9. ~marker5@wp.pl  2009-02-04 10:46:10  host: apn-77-112-106-113.gprs.plus.pl

    Szkoda tylko ze bez systemu operacyjnego...:(

  • 0

    10.  2009-02-05 01:03:42

    Testowałem LG Renoir i bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Jeśli w Arenie funkcje będą utrzymane na podobnym poziomie to telefon może mieć duże szanse przyjąć się na rynku. A jeśli chodzi o zmienny soft w modelach telefonów to wg mnie jest to plusem, ponieważ LG poszukuje najlepszego rozwiązania. Zmienia coraz system by w końcu wybrać najlepszy

  • 0

    12. ~Exxxtaza  2009-02-07 11:08:32  host: evdo-78-30-93-187.subscribers.sferia.net

    Ja mam LG Cookie ... polubiłem telefony tej marki... a co do oprogramowania... tego nie trzeba się uczyć... przecież tam jest wszystko tak łopatologicznie banalne ... kilka minut i znasz całe menu ... no i można sobie przecież sporo opcji dopasować pod siebie, a co do kopiowania Iphonea ... jak technologia jakaś się pokazuje na rynku to przecież często jest wypuszczana równolegle ... i akurat wydaje mi się ze z technologią dotykową to akurat pionierem był lg.

  • 0

    13. ~gicio  2009-04-08 18:37:48  host: yarpen.mac.edu.pl

    Też lubie telefony tej marki, multimedia są jak najbardziej na bardzo wysokim poziomie, co mnie bardzo cieszy, porodukuja coraz lepsze telefony,

  • 0

    14. ~anka  2009-04-10 11:41:56  host: elh175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telefon ogólnie cudny ale mam jedno pytanie. wiecie moze czy ma on skrzynke odbiorczą ?

  • 0

    15. ~Iwa  2009-04-10 14:46:06  host: 83-145-177-33.cable-modem.tkk.net.pl

    A wiecie czy w LG-kach można ustawić zapezpieczenie blokady "klawiatury" kodem? Tak jak np. w Nokiach?

  • 0

    16. ~Magda  2009-04-21 18:01:22  host: bpm226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Da się zablokować kodem, ale nie ma opcji blokady za każdym razem kiedy bo zablokujesz : (

Dodaj swoją opinię