Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG KC910 - nowe Viewty z 8 Mpix

LG KC910 - nowe Viewty z 8 Mpix

LuiN 1 Lipca 2008 14:18

0 0

Niebawem z Sony Ericssonem C905 posiadającym aparat 8 Mpix zmierzy się w fotograficznym wyścigu godny rywal - LG KC910. Oprócz niesamowitych zdjęć, telefon zaoferuje zupełnie nową jakość mobilnego wideo.

W sieci ukazały się pierwsze, nieoficjalne informacje na temat nowego telefonu LG, który trafi na rynek w październiku. Telefon będzie posiadał modną obecnie "ajfonową" konstrukcję, w której wykorzystany zostanie dotykowy ekran o rozdzielczości WVGA (800 x 480 pikseli).

Jak podaje źródło, telefon będzie posiadał aparat fotograficzny o rozdzielczości 8 Mpix, z autofokusem, lampą ksenonową, stabilizacja obrazu i funkcją rozpoznawania twarzy. Do tego dochodzi możliwość nagrywania wideo w panoramicznym formacie 720 x 480 pikseli przy 30 klatkach na sekundę.




Na potrzeby telefonu zaprojektowano zupełnie nowy interfejs użytkownika, znacznie poprawiony względem tego w LG KU990 Viewty. Telefon będzie miał grubość niespełna 14 mm. Dla podkreślenia klasy telefonu plastiki zamienione zostały na aluminium i hartowane szło.

Zdjęcia telefonu jeszcze nie trafiły do sieci.

Źródło tekstu: unwired view, mobilecowboys, wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4.  2008-07-01 15:10:55

    Widać LG pnie się do góry :D

  • 0

    5.  2008-07-01 15:12:05

    Megapiksele nie są najważniejsze,liczy się obiektyw,ognikowa itp.Aparat cyfrowy o matrycy 2 mpx zrobi i tak lepsze zdjęcia niż telefon z 8 mpx.

  • 0

    6.  2008-07-01 15:12:36

    ogniskowa

  • 0

    7. ~r  2008-07-01 15:33:13  host: 167.202.222.228

    do AFTER5: Jakość zdjęć zależy od fotografującego, a nie od sprzętu. Oglądałem zdjęcia znajomych z urlopu na Krecie i były beznadziejne:ciemne, rozmyte i ze złymi barwami, a zostały wykonane cyfrówką 6Mpix Canona. Ja natomiast potrafię wykonać średniej jakości zdjęcia moją komórką 2Mpix i poprawić je w narzędziu edycji zdjęć Office 2007 tak by kolory były żywe, stonowane i żeby zdjęcie nie było rozmyte. Dlatego moje zdjęcia z komórki wyglądają równie dobrze co zdjęcia z wysokiej klasy lustrzanki.

  • 0

    8. ~edmund  2008-07-01 15:35:11  host: ho180.polimex-mostostal.pl

    AFTER5: nie zapominaj o wielkości fizycznej matrycy światłoczułej - to ona odpowiada za zaszumione zdjęcia

  • 0

    9.  2008-07-01 15:35:20

    r nie rozszmieszaj mnie... "wysokiej klasy lustrzanki"... to niewiem jaka lustrzanke tak nazywasz...

  • 0

    10. ~juni0r1988  2008-07-01 15:43:54  host: scizorro.t17.ds.pwr.wroc.pl

    7 : nie pomyliłeś czasem lustra z lustrzanką? Hah śmiech na sali.Zgadzam się z tym, że niektóre telefony przy dobrym fotografie potrafią przebić NIEKTÓRE aparaty 3Mpx ale to rzadkość.

  • 0

    11.  2008-07-01 15:44:03

    Jeśli to nie jakiś fake to jestem ciekaw czy faktycznie ujrzymy go jeszcze w tym roku. Co z KU990 po premierze KC910? Ceny powinny chyba polecieć ostro w dół - już teraz jak widzę można go dostać za ok 900zł a jeszcze niedawno stał po 1300-1500zł...

  • 0

    12. ~oli  2008-07-01 16:13:53  host: 078088214249.wlb.vectranet.pl

    po co komu 8mpix w telefonie przy braku optyki i miniaturowej martycy, zdjęcia i tak będą do dupy i tak. Ale na pewno frajerów znajdą co to coś kupią, w wiekszości naiwne dzieciaki z wypchanym portfelem tatusia

  • 0

    13. ~dechomenon  2008-07-01 16:59:36  host: host207-4.kaskada.net

    jedynie to wideo jest interaesujące, to 8mpx nie robi na mnie wrażenia...ale filmiki za to dają do myślenia

  • 0

    14.  2008-07-01 17:36:36

    Tak, to już skądś znam. Kłótnia dzieci o to który jest lepszy (lepsiejszy): "Bo mój to ma 3.2Mpx!" "A mój 7!" A ja mam to w d...

  • 0

    15.  2008-07-01 21:18:45

    #12: może po to, by sobie wykadrować odpowiedni fragment zdjęcia?

  • 0

    16.  2008-07-01 21:19:54

    #9: Pod pojęciem "wysokiej klasy lustrzanki" miał na myśli swojego Zenita :-D

  • 0

    17. ~  2008-07-02 03:02:14  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    7. ~r 2008-07-01 15:33 167.202.222.228 - krótko: BREDZISZ, albo prowokujesz, no matter. GŁÓWNIE od fotografującego, ale sprzęt typu komórka bez odpowiednich ustawień manualnych (i bez ZADNEJ jakosci, ale przecież mowię do laika albo trolla, więc o co chodzi ?) ograniczy i najlepszego fotografa. A urlop na krecie to miałeś ty albo twoi znajomi chyba wtedy, kiedy ci wyskoczył spod koca na łące, na której siedzisz tylko i pijesz piwo :) Mam tylko nadzieję, że nie uszkodziłeś zwierzaka butelką! :)

  • 0

    18. ~  2008-07-02 03:04:20  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    juni0r1988: ten sam fotograf wyczaruje cudowne zdjecie na kompaktowym cyfraku... i znowu roznica bedzie zatarta - wiec o co chodzi ? | dechomenon: wideo ma tylko +1/8 pikseli w stosunku do VGA, nie liczylbym na cuda. 720x480 to DVD w NTSC, juz wolalbym zobaczyc 1280x720, czyli powiedzmy przejsciowe HD.

  • 0

    19. ~junior1988  2008-07-02 09:41:27  host: scizorro.t17.ds.pwr.wroc.pl

    18: zależy co masz na myśli mówiąc cudowne zdjęcia.. i to ja nie rozumiem o co ci chodzi.

  • 0

    20. ~super  2008-07-07 12:58:40  host: aauk169.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Super telefonik się zapowiada jak zwykle Lg wprowadza ciekawe nowinki oby tylko cena była dobra to bedzie zawalisty telefonik

  • 0

    21. ~Monos23  2008-07-15 00:05:43  host: jawor010-prokomp.dsl.swic.bdi.inetia.pl

    Ciekawe czy bedzie mial system Google Android albo Symbian .

  • 0

    23. ~  2011-01-21 21:44:42  host: ip-93-154-136-12.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    AFTER5 Ciekawe jaki telefon z 2mpx zrobi lepsze zdjecia niż telefon z 8 MPX !!! :P :O

  • 0

    24. ~FAJNY  2011-01-21 21:47:45  host: ip-93-154-136-12.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Fajny ten telefon bardzo wygodny i głośny :) POLECAM

Dodaj swoją opinię