Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG: jednak będzie aktualizacja do Androida 4.0

LG: jednak będzie aktualizacja do Androida 4.0

Q! 2 Listopada 2011 13:41

0 0
LG poinformował, że udostępni aktualizację systemu Android do wersji 4.0 Ice Cream Sandwich dla swoich najwyższych modeli. Wśród nich znajdzie się m.in. Swift 2X.

W serwisie społecznościowym Facebook LG poinformował, że wcześniejsze doniesienia o braku aktualizacji jego najwyższych modeli do systemu w wersji 4.0 Ice Cream Sandwich są nieprawdziwe. Tym samym najnowsza wersja systemu od Google na pewno do nich trafi.

Na najnowszą wersję oprogramowania na pewno może liczyć model Swift 2X. Które jeszcze modele otrzymają lodową kanapkę? Tego wciąż nie wiadomo. Nie wiadomo także kiedy mogłoby to nastąpić - obecnie LG pracuje nad harmonogramem aktualizacji.

Bliższe informacje na temat modeli objętych aktualizacją oraz dokładnymi terminami z tym związanymi LG planuje podać w najbliższym czasie. Tymczasem trzy najwyższe modele tego producenta wkrótce otrzymają aktualizację systemu do wersji 2.3 Gingerbread. Szerzej o tym pisaliśmy tutaj.

Źródło tekstu: LG, wł     


Dodaj do:
w sumie: 19
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1.  2011-11-02 13:50:35

    Znając tempo aktualizacji LG, to pewnie ICS zobaczymy w sierpniu ;) Ja chyba nie dotrwam ze swoim P920 do aktualizacji do 2.3...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    2. ~Bartosz  2011-11-02 14:04:38  host: 92.60.132.22

    Czy ma ktoś jakieś inforamcje na temat możliwej aktualizacji Optimus Pada v900 do ICS ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3. ~m  2011-11-02 14:06:58  host: ffv10.internetdsl.tpnet.pl

    Ostatnie zdanie jest niestety nieprawdziwe.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    4.  2011-11-02 14:10:52

    @m - po części masz rację. Aktualizacja Swift 2X do A2.3G już się rozpoczęła, pozostałe dwa otrzymają ją do końca miesiąca. Poprawione, żeby nie było już żadnej wątpliwości.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5. ~m  2011-11-02 14:22:43  host: ffv10.internetdsl.tpnet.pl

    @4 - Zasada nr 1 - nie wierzyć w ani jedno słowo od LG. Na p970 obiecują aktualizację od ponad pół roku ciągle zmieniając daty. Będzie - uwierzymy :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6. ~Kruprz  2011-11-02 14:31:34  host: 85.219.163.66

    a ja w swoim LG P500 z niskiej półki mam aktualizację do 2.3.3 już od dwóch miesięcy może... współczuję, tym co jeszcze na nią muszą czekać... tym bardziej, że przy nie oficjalnych romach mam już 2.3.7 androida i działa stabilnie od miesiąca :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~  2011-11-02 14:37:33  host: z45-13.opera-mini.net

    @6 Tak, i w szczególności buga który podczas pracy w 3g nie pozwala telefonowi przejść w stan uśpienia. Nie mówiąc już o innych poważnych bugach. Shame LG

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~Kruprz  2011-11-02 14:50:58  host: 85.219.163.66

    @6, fakt, bug był ale na xda jest informacja jak go zlikwidować więc po 15 minutach szukania można spokojnie to obejść :) a tak na marginesie i tak korzystam z 3g jak z netem się łączę wiec mi nie przeszkadza, byle telefon 12h dziennie wytrzymał :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    9.  2011-11-02 18:52:05

    Może ktoś podać linka do profolu LG na fb?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~  2011-11-02 19:27:56  host: host-89-229-134-76.chelm.mm.pl

    Tia, jasne...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~dk  2011-11-05 18:06:16  host: host-80-238-123-168.jmdi.pl

    Czyli teraz trzeba czekac.Swoja drogą wiedziałem ze jednak LG nie zawiedzie w tej kwesti.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~Amira  2011-11-05 20:10:29  host: hoa250.internetdsl.tpnet.pl

    Ja też wiedziałam, że nie zawiodą :) A tylu było niedowiarków...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~vhom  2011-11-09 13:22:42  host: 212-76-49-191.home.aster.pl

    No zawsze jest tak ze wczesniej lepiej jest ocenic ,nawet jesli nic nie zostało ostatecznie ustalone.Ale jak widac rzeczywiscie LG nie zawodzi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2011-11-09 15:05:06

    A jednak! super, już nie moge sie doczekać kiedy będe mogła zaaktualizować swojego 2x

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~soczi  2011-11-15 14:05:40  host: 91.209.141.10

    posiadacze 2x mogą już się cieszyć,szkoda że nie jestem to ja

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~vhom  2011-11-16 11:00:43  host: 212-76-49-191.home.aster.pl

    No fakt,bardzo dobra wiadomośc,i nie mozna tak pisoczyc od samego pocztaktu tylko spokojnei czekac,tak jak w tej sytuacji doczekalismy sie jednak aktualizacji ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~Amira  2011-11-16 17:07:11  host: hoa250.internetdsl.tpnet.pl

    Kto jeszcze nie ma 2X to nic straconego, zawsze może sprawić sobie prezent na gwiazdkę :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~matyldda  2011-11-17 12:01:25  host: host-80-238-123-168.jmdi.pl

    W sumie to dobry pomysł-rzeczywiscie gwiazdka niedługo ,wiec trzeba bedzie sie za czymś rozejrzec.A taki prezent w postaci tego telefonu to juz taka wyższa półka.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~soczi  2011-11-17 12:06:28  host: 91.209.141.10

    a co masz jakiejś przecieki że będzie jakiejś bardzo atrakcyjnej cenie?

Dodaj swoją opinię