Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG GT350 - pierwszy model z nowej linii Town

LG GT350 - pierwszy model z nowej linii Town

Q! 4 Czerwca 2010 07:09

0 0

lg gt350LG zaprezentował pierwszy telefon z nowej linii Town o oznaczeniu GT350. Jest to urządzenie, które główny nacisk kładzie na wygodną obsługę sieci społecznościowych.

LG Town GT350 posiadać będzie rezystancyjny ekran dotykowy o przekątnej 3 cali i rozdzielczości WQVGA (240 x 400 pikseli). Wbudowany aparat fotograficzny pozwoli na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 2 Mpix, które będzie można przesłać bezpośrednio do jednej z obsługiwanych sieci społecznościowych (m.in. Facebook i Twitter).

Łączność ze światem zapewni technologia EDGE, natomiast na bliższe odległości, z innymi urządzeniami - interfejs Bluetooth. Na pokładzie nie zabraknie również gniazda na karty pamięci microSD. Multimedialności dopełni sprzętowa klawiatura QWERTY.




Wszystko to pracować będzie pod kontrolą wewnętrznego systemu operacyjnego, który z wyglądu przypominać będzie interfejs S-Class, stosowany w innych modelach LG. Niestety, pełna jego funkcjonalność nie będzie dostępna, gdyż jest ona domeną tylko droższych modeli.

LG Town GT350 trafi na brytyjskie, niemieckie i włoskie półki sklepowe jeszcze w tym miesiącu, w kolejnych - na pozostałe rynki. Jego cena wciąż nie jest znana.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: lg, wł     

Dodaj do:
w sumie: 25
  • 0

    7.  2010-06-04 09:39:55

    Brak UMTS ...

  • 1

    8.  2010-06-04 09:44:22

    Ja miałem tylko zainstalowane Gmail, Google, YouTube, Google Maps w swoim LG i mi to starcza. Po jakiego mi maja instalować aplikacje których i tak nigdy nie użyje bo mi do życia nie są potrzebne aplikacje typu Facebook i Twitter.

  • -1

    9. ~  2010-06-04 09:46:43  host: chello089074158242.chello.pl

    totalna porażka, low-end, pewnie będzie kosztował poniżej 500zł, a to i tak dużo jak za takie coś, nie dość że brzydkie to to... aparat 2 Mpix, to brzmi jak żart, to jeszcze pełna klawiatura qwerty co generalnie przekreśla każdy telefon w moich oczach, na dopełnienie złego jeszcze pseudo-system produkcji LG, który ciężko nazwać system operacyjnym, jeśli o to chodzi to nikt nie robi tego gorzej od LG, no a EDGE to chyba jakiś prima aprilis, bo jeśli to na serio to chyba L:G się czasy pomyliły - lata 90 już minęły drogie LG :DDD

  • 1

    10. ~  2010-06-04 10:32:18  host: t18-10.opera-mini.net

    @9 lata 90-te? 6 lat temu sral bys ze szczescka z powodu EDGE, o ile bys wiedzial co to jest. Qwerty ci przeszkadza? Podejzewam, zee i alfanumeryczna jest, wiec nie ma przymusu korzystac. Aparat slaby? Ile by nie dali tych Mpx to bedzie slaby bo liczy sie OPTYKA a nie jakies durne megapixele ktorych i tak na telefonie nie zobaczysz. To pewnie ma byc tana masowka dla ludzi, a nie kombajn.

  • 1

    11. ~  2010-06-04 10:59:10  host: afeq32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @10 Ty z kolei pieprzysz jakbys nadal żył 6 lat temu. Obecne aparaty w telefonach robią bardzo dobre zdjęcia, i bez powiększania do pełnego rozmiaru nie odnajdziesz różnicy. I masz rację, że liczy się optyka, ale zauważ, że najczęściej w telefonach jakość zdjęć idzie w parze z ilością megapikseli. Wszedł K750i było łał, potem k800i 3,2 mpx, potem n95, i przez 8mpx innov8 dochodzimy do Pixona12, który robi najlepsze zdjęcia mimo że to 12 mega.

  • -1

    12. ~wroc  2010-06-04 11:06:07  host: 94.254.142.237

    Społecznościowy telefon i jedynie EDGE? To jakieś nieporozumienie!

  • 1

    13.  2010-06-04 11:33:11

    @6 @8 Popieram,też uważam,że to chore.

  • 0

    14. ~  2010-06-04 16:28:04  host: chello089074158242.chello.pl

    @10 - ale teraz nie jest 6 lat temu, mamy 2010 rok - sprawdź w kalendarzu o ile wiesz co to jest - więc EDGE w dzisiejszych czasach, to taki przeżytek jak kareta wśród samochodów... co do klawiatury to widać nie wyraziłem się jasno, przeszkadza mi każda klawiatura sprzętowa, tylko dotykowy ekran - i wyświetlana na ekranie klawiatura mi odpowiada, bo na takiej się wygodnie pisze, a co do tego że nie ma przymusu korzystać, to przeszkadza mi sama jej obecność w telefonie - bo KAŻDY telefon ze sprzętową klawiaturą qwerty to wielki rozklekotany kloc, nie było od tego wyjątku w historii ludzkości, dla tego dla mnie telefon z klawiaturą, generalnie jakąkolwiek, ale przedewszystkim z wysuwaną - jest prrzekreślony na starcie. Co do optyki to oczywiście tutaj się zgadzam, ale poza optyką za jakość odpowiadają również Mpix, innymi słowy - nawet z najlepszą optyką 2 Mpix nie wystarczą na zrobienie dobrego zdjęcia, a sądząc po tym jak niskiej jakości jest wszystko inne w tym telefonie, to i optyka też pewnie odbiega in minus od standardów. Zgadzam się również z tym że to ma być tania masówka dla ludu...

  • 0

    15.  2010-06-04 16:35:28

    12@ Nie każdy potrzebuje/ma zasieg EDGE.

  • 1

    16.  2010-06-04 16:42:31

    Tzn: ma EDGE bo jest wszędzie , tylko chodzi mi o 3G/3,5G

  • 1

    17. ~  2010-06-04 17:45:40  host: 80.51.91.246

    @14 nie każdy lubi dotykowe telefony, każdy bierze to co lubi

  • 0

    18. ~  2010-06-04 22:11:45  host: chello089074158242.chello.pl

    @17 - no więc właśnie, każdy bierze to co lubi, cieszę się że się rozumiemy...

  • 0

    19. ~  2010-06-05 13:51:02  host: user-109-243-184-154.play-internet.pl

    @14: MPix nie odpowiadają za jakość zdjęcia tylko za wielkość zdjęcia, za jakość zdjęcia odpowiada optyka+oprogramowanie

  • 0

    20. ~20  2010-06-07 12:53:26  host: host-89-228-24-255.zamosc.mm.pl

    @19: Zgadzam się z tobą

  • 0

    21. ~Kamil  2010-09-19 23:47:21  host: cjc84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolega ktory pisal ze klawiatura dotylkowa jest the best itd. to chyba juz calkiem na glowe upadl. Teraz bez qwerty zyc sie nie da. ze wszystkich tele jakie mialem to wlasnie tele z qwerty byly najlepsze . Ekrany dotykowe to orazka! wszystko sie tnie bez zmian systemow i po jakims czasie sie psuje ;/

  • 0

    22. ~monia  2010-10-03 11:29:59  host: 62.152.146.226.dsl.dynamic.eranet.pl

    kupulam ten telefon w mediamarkt tydzien temu. jestem zadowolona dobrze chodzi jest śliczniutki i ma fajne rzeczy

  • 0

    23. ~ja...  2010-10-08 19:47:08  host: ip-91.197.91.155.edial.pl

    a za ile?

  • 0

    24. ~Kaos  2010-10-21 20:46:47  host: p5ddc3fa0.dip.t-dialin.net

    dzis widzialem w aldim w berlinie - 89ojro

  • 0

    25. ~annkoo  2010-11-15 20:29:34  host: adew160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja go kupiłam za 370 zł w RTV €O AGD, telefon spełnia wszystkie moje oczekiwania. Klawiatura qwerty jest fantastyczna, bardzo wygodna. Pisanie na jakimkolwiek ekranie dotykowym po prostu mi przeszkadza, rozumiem że są ludzie którzy wolą taką opcję, ale nie ma powodu by od razu pisać że telefon to porażka - to tylko kwestia gustu. W razie czego klawiaturka na ekranie po zamknięciu qwerty też jest niezła. Wygląd to też sprawa wyboru - mi osobiście bardzo się podoba, mam wersję z błękitną klawiaturą i na moje jest śliczny. Bardzo podoba mi się sposób wyświetlania wiadomości SMS i odpowiadania na nie, wygodne, czytelne i szybkie. Ekran dotykowy ma ładne kolory, działa świetnie, bardzo podoba mi się forma menu. Bateria długo trzyma - non stop słucham na nim muzyki i nie boję się że za szybko mi się rozładuje. Podoba mi się też że wejście do słuchawek jest zwyczajne jak to do komputera, mogę podłączyć jakiekolwiek słuchawki. Dźwięki są ładne, głośne. Telefon byłby idealny gdyby miał wi-fi, mimo to nie dla internetu go kupowałam, bo nigdy nie miałam potrzeby by z tego korzystać, dlatego zupełnie mi to nie przeszkadza. Jak na swoją cenę, naprawdę duży + i niech go nie oceniają ludzie, którzy go na oczy nie widzieli, to naprawdę dobry i fajny telefonik.