Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG GD510 Pop - elegancja na każdą kieszeń

LG GD510 Pop - elegancja na każdą kieszeń

Q! 30 Września 2009 18:18

0 0

Firma LG zaprezentowała nowy telefon ze swojego portfolio - model GD510 Pop. Będzie to kolejne - po KP500 Cookie - urządzenie z najniższej półki, które ma trafić w gusta niezbyt wymagających użytkowników.

lg gd 510 pop lg gd 510 pop lg gd 510 pop lg gd 510 pop

O tym, że siła LG tkwi w ilości sprzedanych telefonów świadczą wyniki sprzedaży modelu KP500 Cookie, który tylko do lipca znalazł ponad 5 mln nabywców. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości. Teraz LG idzie dalej i prezentuje kolejny telefon skierowany do grupy początkujących użytkowników komórek.

LG GD510 Pop to telefon, w którym jednym z ważniejszych elementów jest wygląd. Na jego przednim panelu znalazł się pojedynczy przycisk, który w zależności od sytuacji na wyświetlaczu - zmienia swoją funkcję, a tym samym i kolor podświetlenia.




Projektując możliwości nowego LG, inżynierowie wyszli z prostego założenia - po co umieszczać w telefonie setki zbędnych funkcji, skoro większość z nich i tak nie jest nigdy wykorzystywana przez użytkowników? Znajdziemy tu zatem kompromis pomiędzy ich liczbą, a rzeczywistym stopniem codziennego wykorzystywania.

Ekran GD510 posiada przekątną wynoszącą 3 cale, a jego rozdzielczość to QVGA (240 x 400 pikseli). Wbudowany aparat fotograficzny pozwala na wykonywanie zdjęć o rozdzielczości 3 Mpix. Niestety są to jedyne informacje na temat nowego modelu LG. Na więcej będziemy musieli jeszcze chwilę zaczekać, jednak nie będzie to dłużej niż do połowy października, kiedy model ten ukaże się na rynku europejskim.



Źródło tekstu: GSMArena, wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    20. ~Dina  2009-10-07 09:22:41  host: f96-061.opera-mini.net

    Tak,nowe LG-ki są piękne...

  • 0

    21. ~anka  2009-10-26 08:51:31  host: 91.209.141.13

    Szkoda tylko że to LG nie ma WiFi, ale ekologiczne rozwiąznie w tym modelu to dużo większy plus.

  • 0

    23. ~szukającynajlepszegooperatora  2010-01-06 23:02:29  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    przydałby się test tego telefonu, wydaje się być ciekawy co wy na to?

  • 0

    24. ~paczo  2010-02-07 09:40:00  host: 237.nat.dominet.net.pl

    posiadam ten telefon juz 2 miesiace i powiem szczerze jestm zadowolony co do 3g to mam skypa na kompie po co mi w tele wi fi tez nie potrzebne w koncu neta mam na PC! Takze jesli ktos tych nowinek nie potrezebuje to polecam bo tele naprawde ciekawy jest robiony na bazie I phone!

  • 0

    25. ~kar.  2010-02-07 14:33:47  host: 87-205-140-98.adsl.inetia.pl

    eh.... mam kupić fona mam wybór pomiedzy LG KU990i i LG GD510 ktorego wybrać ?

  • 0

    26. ~Marta  2010-02-17 20:24:23  host: 078088005185.bialystok.vectranet.pl

    zdecydowanie GD510 ; )

  • 0

    27. ~zibi  2010-02-18 18:23:09  host: 87-88-n2.aster.pl

    Weź GD510 jest on wszędzie reklamowany co oznacza że będzie mega popularny więc będziesz czuć się wyjątkowo mając takiego fona, poza tym jesli zależy ci na naszej planecie to tym bardziej powinieneś zainwestować w ten sprzęt.

  • 0

    28. ~ogar  2010-02-18 18:27:59  host: 87-88-n2.aster.pl

    Znalazłem w necie kilka zdjęć prezentujących dokładnie GD510 http://www.blogbox.com.pl/blog/dailymobile-pl-telefony-komorkowe -gsm-nowosci-opinie-testy/post/zdjecia-telefonu-lg-gd510/ i uważam że to bardzo ładny telefon do tego jakże pożyteczny dla środowiska dlatego im więcej z nas będzie go posiadało tym lepeij dla naszej ziemi

  • 0

    29. ~ciekawska  2010-02-19 21:45:09  host: host931792141.pcland.3s.pl

    Co to jest to Wi-FI. ? ; > .

  • 0

    30. ~dsa  2010-02-21 20:35:28  host: public85160.xdsl.centertel.pl

    takie cos ze neta mozesz z rutera sciagac ;)

  • 0

    31. ~Kkk  2010-02-23 17:07:31  host: 89.230.90.4

    Ludzie mi ten telefon przyjdzie w pt nie moge sie juz doczekac on jest baardzo fajkny i dla srodowiska dobry, a wifi mi nie potrzeba bo mam kompa mam laptopa mialam go juz w rece w sklepie jest mały i zgrabny swietny poprostu nie moge sie juz doczekac :D:D:D.

  • 0

    32. ~kozak156  2010-02-25 20:56:11  host: gw-104.lublin.enterpol.pl

    mam ten telefon bardzo ładny i ma ciekawe funkcje ogolnie rzecz mówiąc dobry skromny z wyglądu telefonik . Polecam i pozdrawiam

  • 0

    33. ~natka13  2010-02-27 12:52:36  host: 27.poczesna.netcominternet.pl

    Mam ten telefon 3 dzień i naprawde polecam:)Jak narazie niemam z nim zadnego problemu!!!

  • 0

    34. ~posiadacz  2010-02-28 17:55:28  host: chello089076038026.chello.pl

    Też mam ten telefon od 3 dni. Bardzo elegancka i fajna zabawka. Ładny interfejs bajerów zbędnych nie ma, prosty w obsłudze. Po prostu cud miód telefon :)

  • 0

    35. ~mika  2010-02-28 21:21:18  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    a ja mam do wyboru lg gt500, lg gd510 i samsung diva. i ktory?

  • 0

    36. ~butterfly992  2010-03-09 09:55:13  host: 188.146.82.60.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Ja bede miala ten telefonik juz w czwartek i sie nie moge doczekac :) Ciekawe czy bedzie lepszy od LG KU990i bo wlasnie teraz go mam..

  • 0

    37. ~BuLwInHo  2010-04-23 21:42:12  host: pppoelub.tom-net.pl

    Ja kupiłem tego fonika dzisiaj i jest super w orange zdzierstwo nie dają bateri slonecznej nazczescie kupiłem w plusie i mam bateryjke

  • 0

    38. ~nina  2010-05-26 17:41:53  host: public78297.xdsl.centertel.pl

    a ma klawiature qwerty??

  • 0

    39. ~yoboo  2010-06-16 21:46:25  host: p5dd62e19.dip.t-dialin.net

    a ma xD

  • 0

    40. ~MP3 BITRATE  2010-06-28 23:50:38  host: afrz206.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Siema mam problem jak wrzucam mp3 do telefonu o bitrate wiekszym od 128kb/s to nie moge przewijac piosenki tzn przesuwa sie pasek ale dzwiek jest opozniony i przez to cala piosenka jest opozniona pasek czasu dochodzi do konca a nuta leci... pomozcie

Dodaj swoją opinię