Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG G6 z wymiennym akumulatorem

LG G6 z wymiennym akumulatorem

orson_dzi 25 Listopada 2016 20:42

11 0

Wiadomo już, że LG G6 nie będzie kolejnym modułowym smartfonem, ale jak informuje The Korea Herald, nadal będzie miał wymienny akumulator.



LG G6 powinien być pierwszym flagowym smartfonem bardziej znanych producentów, który zostanie zaprezentowany w 2017 roku. Wiadomo już, że nie będzie tutaj kontynuacji modułowej konstrukcji z LG G5, która ewidentnie się nie przyjęła. LG podobno zastanawiało się nad zintegrowaniem akumulatora z obudową smartfonu, ale do zmiany decyzji miał ich skłonić inny koreański producent - Samsung. A konkretnie chodzi o problemy z wybuchającym Notem 7.




Z dotychczasowych informacji wiadomo również, że wraz z G6 zostanie zaprezentowany autorski system płatności LG. W przeciwieństwie do innych, obecnych już na rynku systemów, płatności LG nie będą działać w oparciu o technologię NFC. Zostanie tutaj użyta technologia Magnetic Secure Transmission (MST). Dzięki temu możliwe będzie płacenie przy użyciu terminali, które nie pozwalają na płacenie zbliżeniowo.

Oprócz tego smartfon ma posiadać skaner tęczówki oka zintegrowany z głównym aparatem.

Źródło tekstu: The Korea Herald; wł     

Dodaj do:

Tagi: lg | lg g6

w sumie: 20
  • 3

    1.  2016-11-25 21:41:10

    To okropne czasy, gdy "wymienny akumulator", "karta SD" czy "wejście na gniazdo słuchawkowe" jest atutem, a nie standardem.

    Za jakiś czas, jako atut będzie: "Obsługa rozmów głosowych", "Obsługa wiadomości SMS"...

  • 0

    2.  2016-11-25 22:59:04

    Ciekawe czy LG zrobi coś sensownego wreszcie po długim czasie...

  • -3

    3. ~Hotelarz  2016-11-25 23:22:50  host: apn-95-41-120-78.dynamic.gprs.plus.pl

    Jak baterii nie dadzą przynajmniej 5000 mAh to niech się schowają z Samsungiem i Apple na czele.

  • 3

    4.  2016-11-25 23:44:20

    Po co komu skaner teńczówki. Chyba do bazy danych NSA.

  • 4

    5. ~  2016-11-26 00:14:07  host: 8.37.225.70

    1). Nasza wina, bo kupujemy kulawe telefony — to my musimy sie stawiać i takich nie kupować....
    :-(

  • 0

    6. ~  2016-11-26 02:41:19  host: host-176-221-123-159.dynamic.mm.pl

    Moje zainteresowanie LG zatrzymało się na G3, potem było już tylko gorzej. Dziś nie mam zielonego pojęcia co kupić. Wszystkie promowane szeroko smarkfony wyglądają jak kawałek g*wna, z Szajsungiem i Sony na czele...

  • 0

    7. ~  2016-11-26 06:02:23  host: do-tv-de-frankfurt-4.northghost.com

    I bardzo dobrze

  • 0

    13. ~  2016-11-26 12:11:12  host: 85.195.76.171

    I bardzo dobrze. Ja nigdy bym nie kupił telefonu z niewymiennym akumulatorem. Wiadomo, że producenci nie robią tego bez powodu. Poza tym takie elementy, jak gniazdo microUSB, słuchawkowe minijack czy slot na karty pamięci SD to absolutna podstawa wyposażenia każdego smartfonu i taki Apple ze swoim iPhonem 7 po prostu strzelił sobie w stopę.
    Ja w ogóle tego nie pojmuję, jak można ustalać takie kosmiczne ceny swoich urządzeń i jednocześnie usuwać z nich tak oczywiste elementy, jak gniazdo słuchawkowe. Czemu ma to służyć? Tylko więcej utrudnień dla nabywcy, który musi później dobierać odpowiednią przejściówkę.

  • 0

    14.  2016-11-26 13:03:00

    @5. Mam ten sam problem. Chcę zmienić swoje G3 na coś innego, ale nie widzę za co warto zapłacić. Liczyłem na V20, ale w Europie się go raczej nie doczekamy.

  • 0

    15. ~  2016-11-26 16:55:41  host: 178.183.67.149.umts.static.t-mobile.pl

    5.

    Święte słowa. Do póki ludzie nie przestaną kupowac Apple i telefonów ze słabymi bateriami innych producentów dopóty takie bedą sprzedawane. Skoro Apple sprzedane iPhony z słabymi bateriami lepiej niż świerze bułki to inni maja być gorsi??

  • -1

    16. ~  2016-11-26 16:58:33  host: 178.183.67.149.umts.static.t-mobile.pl

    13

    Zapomniałes o czymś co się nazywa MARKETING. Na tym Apple bije ogromną kasiore i coz tego, że kosztuje 3-4 tysi, że przejsciówki kosztuja tysiaka jak ludzie to kupia bo "ten co ma iPhona to jest ktoś". Ja gdyby mi operator dał jakiego kolwiek iphona przy przedluzaniu umowy to wezme tylko i wyłącznie po to, żeby go sprzedac na Allegro czy w komisie jako nie ruszany, nowy.

  • 0

    17. ~nie tak zle  2016-11-26 17:00:28  host: 87-205-130-230.adsl.inetia.pl

    Zaczyn do ku990i potem l9ii teraz g4 narazie niejest zle

  • -1

    18. ~Kryniczanin  2016-11-26 22:00:12  host: n15-10-05.opera-mini.net

    A ja mam hemoroidy wielkosci pomaranczy, i co mam zrobic? ps. mam was w du.pie

  • 0

    19.  2016-11-26 23:43:43

    I pomyśleć, że Samsung chwalił się wymienną baterią w reklamach S5. :-)

  • -1

    20. ~18  2016-11-27 09:10:16  host: user-94-254-128-119.play-internet.pl

    18@ ty jesteś kimś innym. Moż świnią, a może hemoroidem z d..py!?!

  • 0

    21. ~.......  2016-11-27 09:51:10  host: n11-06-03.opera-mini.net

    18 ale potrafisz czytelnikow telepolis obrazac!!!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    22. ~Master Chief  2016-11-28 09:11:49  host: h-78-11-51-226.nowarehabilitacja.pl

    Po cholerę komuś skaner tęczówki w głównym (tylnym?) aparacie? O.o

  • 0

    23. ~Master Chief  2016-11-28 09:12:47  host: h-78-11-51-226.nowarehabilitacja.pl

    No chyba, że w obecnym, narcystycznym społeczeństwie głównym aparatem w telefonie stał się ten przedni...

  • 0

    24.  2016-11-28 10:31:14

    LG G7 będzie miało rewolucyjny, unikatowy system odbirania i wysyłania smsów

  • 0

    25. ~@  2016-11-28 11:01:51  host: w3cache2.cyfrowypolsat.pl

    V20 - ok ale V34 - mega

Dodaj swoją opinię