Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG G6 z projektorem w przedsprzedaży Play

LG G6 z projektorem w przedsprzedaży Play

orson_dzi 3 Kwietnia 2017 17:06

5 1

lg g6

LG G6 jest sprzedawany z bogatym zestawem przedsprzedażowym. Play dodatkowo dokłada do niego przenośny projektor.

Podobnie jak w ofercie sklepowej, LG G6 jest dostępny w Play z wartymi 499 zł słuchawkami LG Tone Infinim i voucherem na naprawę wyświetlacza w przypadku uszkodzenia o wartości 599 zł.

Zobacz: LG G6 w Polsce za 3299 zł

projektor lg minibeam ph550g




Dodatkowo Play dokłada do zestawu przenośny projektor LG Minibeam (LG PH550G) o wartości 1999zł. Projektor wyświetla obraz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli o maksymalnej przekątnej 100 cali i kontraście 100000:1. Wbudowany akumulator pozwala na 2,5 godziny ciągłej pracy. Dodatkowo urządzenie posiada dwa wbudowane głośniki o mocy 2W i port HDMI.

Zestaw jest dostępny w Formule Solo L za złotówkę przy miesięcznej opłacie w wysokości 155 zł.

W przypadku przedsprzedaży prowadzonej przez Play, słuchawki dokładane są od razu do zestawu z telefonem, bez konieczności ubiegania się o nie przez stronę LG. Odpowiedni formularz należy natomiast wypełnić aby otrzymać voucher na naprawę ekranu.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play; wł     
Źródło zdjęć: nullnull

Dodaj do:

Tagi: lg g6 | lg | play

w sumie: 31
  • 0

    13. ~Ja++  2017-04-03 18:30:02  host: apn-31-0-66-58.dynamic.gprs.plus.pl

    @12. Bzdury wypisujesz! Regulamin promocji LG jasno wskazuje, iż wśród operatorów słuchawki HBS-910 przysługują tylko przy zakupie G6 w Orange!

  • 0

    14. ~nvm  2017-04-03 18:34:12  host: 095160054033.olsztyn.vectranet.pl

    nawet bez słuchawek bardzo opłacało się zamówić, oczywiście jeśli w przesyłce będzie projektor.

  • 0

    15. ~Sielski  2017-04-03 19:14:09  host: bwz196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dzwoniłem do obsługi raz że nie wiedzą nic nie można u nich zamówić..Tylko przez stronę ... A w regulaminie promocji nic na temat projektora... Może ktoś to wyjaśnić?

  • 0

    16.  2017-04-03 19:18:28

    5, maxim, 13. Ja++ - Play dodaje słuchawki od razu, bez konieczności wypełniania formularza na stronie LG. Wypełnić go należy tylko by otrzymać voucher na naprawę ekranu.

  • 0

    17.  2017-04-03 19:19:14

    @15, Sielski - promocja obowiązuje wyłącznie w eShopie. Regulamin dotyczy vouchera, resztę dostajesz w paczce.

  • 0

    18. ~Ja++  2017-04-03 19:24:05  host: apn-31-0-66-58.dynamic.gprs.plus.pl

    @16. Jakie słuchawki dodaje Play? Takie same jak LG, czy może jakieś tańsze?

  • 0

    19.  2017-04-03 19:37:50

    @18, Ja++ - dokładnie te same. Dostałem info z Play, że czarne G6-stki już się wyprzedały.

  • 0

    20.  2017-04-03 19:38:09

    No jestem w szoku, takie małe coś daje "1280 x 720 pikseli o maksymalnej przekątnej 100 cali i kontraście 100000:1"? Wow, a tu filmik to tym bajerze http://tlp.is/d3i

  • 0

    21.  2017-04-03 20:03:35

    Kwiecień 2018r, LG G6 w komputroniku kosztuje 1599 PLN i dodają do niego tonę "akcesoriów wartych" 2499PLN :D

  • 0

    22. ~kamiliusz  2017-04-03 20:06:31  host: 89-77-33-68.dynamic.chello.pl

    ja natomiast dowiedziałem się że w regulaminie jest błąd i dostajemy i słuchawki i rzutnik. mało tego obowiązuje zasada do 6mcy za darmo przy przenoszeniu

  • 0

    23. ~Pseudo  2017-04-03 21:17:56  host: ip-5-172-255-62.free.aero2.net.pl

    Juz niestety oferta niedostepna, wszystkie sprzedane

  • 0

    24. ~Sielski  2017-04-03 21:29:33  host: bwz196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Udało się zamówić srebrny bo czarne się szybciej sprzedały... zobaczymy jak to będzie

  • 0

    25. ~Sielski  2017-04-03 21:42:54  host: bwz196.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Każdy kto zamówił dostanie projektor czy to ściema i tylko paru?

  • 1

    26. ~tomunia  2017-04-03 22:30:54  host: 97e35f0b.skybroadband.com

    No to Ci co kupili stawiają redakcji duże piwo bo chyba dobry deal zrobili. Mnie też się kilka lat temu udało dzięki info z telepolis kupić Motorole xt910 razr 1200 zł taniej.

  • 0

    27.  2017-04-04 05:14:46

    @ U mnie Telepolis jest od ponad 10 lat, ale z żadnego info nic kasy nie wyrwałem ;P

  • 0

    28.  2017-04-04 11:26:43

    @20 powyżej 20 cali jasność przestaje być użyteczna

  • 0

    29. ~Tomek  2017-04-25 06:17:53  host: 89-77-235-208.dynamic.chello.pl

    Czy ktoś mógłby dzisiaj sprostować, jak ta przedsprzedaż przebiega? Klienci nadal nie otrzymali sprzętu ze swoich zamówień, a sklep internetowy Play nie jest w stanie podać daty otrzymania projektorów od LG, co za tym idzie, również daty wysyłki do klientów. To jest "KOZACKA PRZEDSPRZEDAŻ"? Jeśli redakcja tak ochoczo promuje kłamliwą ofertę, to powinna teraz zająć głos w tej sprawie i równie mocno nagłośnić problemy z realizacją zamówień!

  • 0

    30.  2017-04-25 07:34:04

    @29, Tomek - o, to nie tylko ja czekam jak widzę. Nawet jakbyśmy chcieli promować, to nie było na to czasu - po 2 godzinach nie było już ani jednego zestawu w sklepie Play. W środę mówiono mi, że wysyłka ruszy w ciągu tygodnia. Nie ukrywam, że sam wyczekuję G6, bo chcę dokończyć recenzję.

  • 0

    31. ~Tomek  2017-04-25 18:11:48  host: 89-77-235-208.dynamic.chello.pl

    LuiN, powinniście wrzucić to gdzieś i nagłośnić. Wkurza mnie sytuacja, gdy Play się promuje ściemami... aż tacy zajebiści nie są.

  • 0

    32.  2017-04-25 19:02:57

    Ja również czekam. Napisałem maila z prośbą o informację co z zamówieniem to otrzymałem odpowiedź, że jak będzie sprzęt na magazynie to wyślą.... Przedsprzedaż nie powinna chyba tak wyglądać.

Dodaj swoją opinię