Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG G5 miesiąc po Galaxy S7

LG G5 miesiąc po Galaxy S7

LuiN 10 Marca 2016 02:47

3 0

Brytyjski oddział Amazonu rozpoczął przedsprzedaż smartfonu LG G5. Wysyłka urządzeń planowana jest na 8 kwietnia.

lg g5

Do tej pory oficjalne ceny i termin dostępności flagowca LG owiane były tajemnicą. Więcej było tu spekulacji niż konkretów. Po plotkach na temat premiery w Kanadzie zaplanowanej na 8 kwietnia, mamy wreszcie potwierdzenie tego terminu i znamy cenę nowości LG.




Brytyjczycy na LG G5 zapłacą 529 funtów, czyli 2954 zł. W ramach przedsprzedaży nie przewidziano żadnych dodatkowych prezentów dla kupujących. Oferowana wersja urządzenia ma 32 GB pamięci wewnętrznej i dostępna jest w kolorach różowego złota i tytanowej szarości.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Amazon UK, wł     

Dodaj do:

Tagi: lg g5 | lg

w sumie: 19
  • 1

    1. ~uj  2016-03-10 03:24:41  host: bcdc5814.skybroadband.com

    Żadnych dodatków ?

    Za ta cene £££ polecę na wakacje

  • 0

    2.  2016-03-10 05:05:51

    1, uj - być może LG coś tam jeszcze wymyśli i tylko Amazon UK za szybko wyskoczył z ofertą. Do takiego V10 dawali karty 200 GB - nie pogardziłbym taką :)

  • 0

    3. ~me  2016-03-10 07:31:55  host: 194.114.62.159

    5,3 cala to już trochę za dużo. Próbują w dalszym ciągu windować rozmiary.

  • 0

    4. ~Frt  2016-03-10 08:08:50  host: 89-70-58-146.dynamic.chello.pl

    W uk trzeba na taki tel pracowac 2tyg za minimalna krajowa, a u nas 3 miesiace... Ciekawe kiedy Polacy w koncu nie wytrzymaja wyzysku

  • 0

    5. ~  2016-03-10 08:10:21  host: google-proxy-66-249-93-59.google.com

    Ad 4. Niewolnikom zajęły to całe wieki. W tym wypadku inaczej nie będzie

  • 0

    6.  2016-03-10 08:20:47

    Zupełnie przy okazji...OT.. właśnie zaczęła się wysyłka Galaxy S7 ( a mialo być po 11 marca ). I właśnie kurier mi go przywiózł.
    A to niespodzianka :-)

  • 0

    7. ~dudus  2016-03-10 08:59:28  host: abyc172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @ernet a w jakiej sieci brałeś i czy przyszedł od razu z goglami ?

  • 0

    8. ~4 i 5  2016-03-10 09:03:20  host: n29-06-03.opera-mini.net

    jak bys byl madry to bys wyemigrowal tam gdzie inne spoleczenstwa ida.

  • 0

    9. ~ad 8  2016-03-10 09:59:28  host: 217.153.234.74

    Szerokości i powodzenia p."mądry" , mi tu akurat dobrze. Anyway cena jak za LG niestety zaporowa, jedynie z fajnymi gratisami może się sprzedawać, może za pół roku o ile stanieje do poniżej 2k co w naszych warunkach i tak jest stawką za smartfon osiągalną dla kilku/kilkunastu % społeczeństwa.

  • 0

    10.  2016-03-10 10:29:42

    @7. ~dudus . Orange. Zamówiony przez telefon.

  • 0

    11.  2016-03-10 10:31:17

    @7. ~dudus . Dla mnie gogli nie wystarczyło, także zamówiłem tylko telefon.

  • 0

    12. ~9  2016-03-10 10:34:03  host: n06-08-04.opera-mini.net

    Treść wiadomości 9
    ale chyba "uczysz" sie i przygotowujesz do emigracji, bo juz uzywasz j. angielskiego w tekscie hi,hi.....

  • 0

    13. ~dudus  2016-03-10 11:18:05  host: adsk137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @11-Ernet dzieki za odpowiedz ja zamówiłem online z goglami ale jeszcze nie mam informacji o wysyłce.
    A co do gogli to dziwne bo miały byc do kazdego telefonu w przedsprzedaży potem faktycznie orange miał informacje, że gogle sie skonczyły a od wczoraj znowu sprzedają z goglami troche to głupie ale moze Ci doślą.
    Tak na marginesie ze dwa miesiące temu zamówiłem xperie z5 i po paru dniach dostałem smartband swr30 a za parę dni przyszedł portfel witchen chociaz nigdzie w zamówieniu nie było o tym mowy ale to była miła niespodzianka.

  • 0

    14.  2016-03-10 12:26:19

    . ~dudus .A to się pośpieszyłem z zamówieniem ;-( Ale powalczę , może się uda. Dam znać ;-)

  • -1

    15.  2016-03-10 12:31:19

    @. ~dudus .Jakoś nie widzę oferty z goglami na stronie. Poproszę linkJa przenosiłem numer z PLAY'a..

  • 0

    16. ~dudus  2016-03-10 14:11:07  host: adsk137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @15-Ernet na głównej stronie orange piata zakładka to piąte kółeczko http://tlp.is/9cb

  • 0

    17.  2016-03-10 15:11:08

    Dzięki

  • 0

    18. ~dudus  2016-03-10 19:05:57  host: adsk137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie ma sprawy daj znac czy wywalczyłeś google :)

  • 0

    19.  2016-03-11 10:23:34

    A najlepsze jest to, że telefon nie jest brandowany !? I nie ma założonego Simlocka Orange ?!

Dodaj swoją opinię