Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG G4 trafił do polskich sklepów

LG G4 trafił do polskich sklepów

orson_dzi 14 Maja 2015 15:50

6 1

lg g4 Ruszyła internetowa przedsprzedaż LG G4. Smartfon jest dostępny na zamówienie na stronach internetowych popularnych marketów.



Ekran IPS Quantum LCD QHD o przekątnej 5,5 cala, sześciordzeniowy Snapdragon 808, 3 GB pamięci RAM, obudowa pokryta skórą, aparat o rozdzielczości 16 Mpix z obiektywem o przesłonie F1,8, optyczną stabilizacją obrazu i wskaźnikiem spektrum koloru oraz Andorid 5.0. To tylko część możliwości LG G4.




Smartfon jest dostępny w ofercie sklepów Karen, Komputronik i Saturn w cenie 2599 zł.

Zobacz: LG G4 oficjalnie zaprezentowany
Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: LG; wł     

Dodaj do:

Tagi: lg | lg g4

w sumie: 23
  • -1

    4.  2015-05-14 16:30:06

    Cena adekwatna do możliwości i do polskiego rynku. Choć liczyłem na max 2499, ale jednak mimo wszystko dali najtańszego "markowego" flagowca na polskim rynku, bo Sony będzie na jesieni o 100 zł droższy zapewne ;-)

  • -1

    5.  2015-05-14 16:50:14

    Za miesiąc będzie po 2100-2300zł.

  • -2

    6.  2015-05-14 17:11:37

    Kolejny telefon za 2,5 tys zł ,a cena produktu/części zastosowanych to 3 takie telefony ....

  • 2

    8. ~ja  2015-05-14 17:37:34  host: public-gprs515105.centertel.pl

    @6 Złóż sobie. Może nawet w klasie zaczniesz sprzedawać :-)

  • -1

    9. ~yerodin  2015-05-14 18:40:42  host: 89-77-99-3.dynamic.chello.pl

    nie trafił tylko trafi. 01.06, na razie przedsprzedaż

  • 1

    10.  2015-05-14 18:43:36

    @1: nikt nie zrozumie orsona. ;)

  • -1

    11.  2015-05-14 18:59:44

    Zmieniłem treść, powinno być ok.

  • -1

    12. ~by  2015-05-14 22:37:35  host: 195.175.201.222.static.turktelekom.com.tr

    Zrobić Orsona , każdy wie,o co chodzi :)

  • -3

    13.  2015-05-15 00:50:24

    @ 8 Takim tekstem to do starych się zwracaj

  • 0

    15.  2015-05-15 08:31:25

    Cena jest absurdalnie wysoka, ewidentnie targetowana na lans, nieadekwatna do parametrów sprzętu.

  • 0

    16.  2015-05-15 08:34:25

    Ta... juz sobie raz kupiłem LG w dniu premiery... 4X HD za 1999zł. I był to telefon na którym wtopiłem najwięcej w mojej smarfonowej historii, a było tego sporo. Po pół roku nikt go nawet nie za 900zł nie chciał ode mnie kupić, choć w stanie był perfekcyjnym. Niestety spadek cen LG jest chyba największy spośród wszystkich marek...

  • 0

    17.  2015-05-15 09:18:03

    nie podoba mi się

  • 0

    18.  2015-05-15 10:13:25

    16: akurat najwięcej tracą Samsungi. To samo mogę powiedzieć o S6, jakbym kupił go w dniu premiery: po 2 tygodniach już około tysiąca złotych stracił, mimo że był jak nówka. LG wcale tak bardzo nie tracił, zobacz na ceny S5 i G3. Przy czym pierwszy kosztował na premierze 2999, a drugi 1999. Wiadomo, G4 już nie kosztuje 1999, więc na pewno więcej straci na wartości w krótkim odstępie czasu, ale nie straci aż tak bardzo jak np. S6. A 4X HD nie był w moim odczuciu udany, sam go kupiłem (ale już za ok 1 tys zł) i nie byłem zadowolony, przede wszystkim bateria mi uciekała nawet w trybie czuwania, G4 już taki nie będzie.

  • 0

    19. ~Sajemn  2015-05-15 10:30:57  host: 87-206-226-3.dynamic.chello.pl

    Fizycznie nie trafił bo na stronie komputronika go nie ma, dopiero cena jest potwierdzona ale nie ma daty sprzedazy i chyba na start preorder ruszy tylko w jednym sklepie. Zobaczymy jak fizycznie się pojawi, mi się podoba, szczególnie z tym tyłem.

  • 0

    20.  2015-05-15 13:13:06

    @18: gwoli ścisłości to G3 kosztował w dniu premiery 2199, i to w słabszym wariancie (2GB RAMu). Ale masz rację Samsungi też mocno tanieją, choć IMHO nie aż tak jak LG. Zresztą sam widzę ile teraz dostane za swojego Note3... :)

  • 0

    21. ~wi  2015-05-15 13:23:03  host: xdsl.041.c68.petrotel.pl

    ad16...podobnie ja miałem z lg 2x, którego nikt nie chciał i tylko w 1 punkcie sprzedałem aż za 500zł. Jednak weź pod uwagę , że to były inne czasy, gdzie lg jeszcze było postrzegane jako producent dziadoskich fonów. Dziś już chyba się to zmieniło, tzn. mam nadzieje :)

  • 0

    22.  2015-05-15 15:26:59

    Nie, żeby mnie nie było na upartego stać, ale tyle kasy za możliwość dzwonienia i wysyłania sms-ów?
    No, śmigania po sieci też...

  • 0

    23. ~dmc  2015-05-15 17:39:59  host: 213.108.152.81.wlantech.pl

    w cenie iphone'a 6 to se mogą

  • 0

    24. ~xy  2015-05-16 17:53:26  host: 213.158.218.42.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Chyba chodziło o przysłonę?

  • 0

    25. ~wi  2015-05-20 18:29:00  host: xdsl.066.c80.petrotel.pl

    Wystarczy, że taki LG by wyglądał jak np. sharp aquos (bez ramek) i pozamiata rynkiem, to takie proste, a tak to kombinują bez sensu gdzie G2, G3, G4 różnica w wyglądzie... bez rewelacji

Dodaj swoją opinię