Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG G3 w Polsce za 2199 zł

LG G3 w Polsce za 2199 zł

LuiN 17 Czerwca 2014 08:20

5 2

lg g3 RTV Euro AGD rozpoczął przedsprzedaż smartfonu LG G3. Cena wraz z etui Quick Circle wynosi 2199 zł.




W ofercie sklepu znalazła się tańsza wersja telefonu z 2 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci wewnętrznej. Dostawy czarnego wariantu kolorystycznego telefonu ruszają już w pierwszym tygodniu lipca, na drugi tydzień planowana jest wysyłka smartfonu w kolorach złotym i białym. Dołączone do zestawu etui Quick Circle warte jest 129 zł.


LG G3 ma obudowę o wymiarach 146,3 x 74,6 x 8,9 mm - to gabaryty nieodstające od tego, co do zaproponowania ma Xperia Z2 (146,8 x 73,3 x 8,2 mm), One M8 (146,4 x 70,6 x 9,4 mm) czy Galaxy S5 (142 x 72,5 x 8,1 mm). Nowy smartfon ma przy tym 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli (True HD-IPS+ LCD), pokryty szkłem Gorilla Glass 3, Snapdragona 801 z 4 rdzeniami 2,5 GHz, grafikę Adreno 330, 1-watowy głośnik zewnętrzny (1,5 W przy użyciu funkcji boost), aparat fotograficzny 13 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu (filmy 4K), laserowy system atuofocusu, przednią kamerkę 2 Mpix, HSPA+DC (pobieranie do 42 Mb/s), LTE Cat4 (pobieranie do 150 Mb/s, wysyłanie do 50 Mb/s) i wymienny akumulator o pojemności 3000 mAh (z funkcją bezprzewodowego ładowania).


Tylny panel wykonany jest z poliwęglanu o strukturze imitującej metal, co pozwoliło producentowi zachować niewielką masę wynoszącą 149 gramów. Telefon występuje w dwóch wariantach. Tańsza wersja ma 16 GB pamięci wewnętrznej i 2 GB pamięci RAM, droższa 32 GB pamięci wewnętrznej i 3 GB pamięci RAM. W obu pamięć można rozbudować za pomocą kart microSD o pojemności do 128 GB.


Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: RTV Euro AGD, wł     

Dodaj do:

Tagi: lg | lg g3

w sumie: 50
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    32. ~aTomek  2014-06-17 12:06:33  host: n07-01-08.opera-mini.net

    @29. Czy jesteś w stanie wskazać
    podobny telefon, o podobnej
    rozdzielczości i 2GB RAMu, o którym wiadomo że nie "zamula" ? Czy żeby wytknąć ci liczne błędy w obszarze interpunkcji zarządasz ode mnie dyplomu nauczyciela języka polskiego? :-) Czy twoje zapędy do ograniczania wolności wypowiedzi odziedziczyłeś, czy może są nabyte? ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    33.  2014-06-17 12:30:54

    @32 prymitywna presupozycja w ostatnim zdaniu :) co drugi teraz to specjalista od NLP :) Ci którzy prognozują, że G3 nie będzie "zamulał" mają podstawy tak twierdzić, ponieważ poprzednie flagowce nie zamulały. Maja więc na czym się oprzeć. Jakie oparcie ma Twoja teza, że G3 będzie zamulał? Czy dysponujesz jakimś przykładem? wynikiem testów? czymkolwiek?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~andrus  2014-06-17 12:59:03  host: ip-93-154-204-206.free.aero2.net.pl

    Dziś za 2199 zł a za 3-4 lata za ok. 300 zł albo mniej interes życia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~aTomek  2014-06-17 13:13:05  host: n07-01-08.opera-mini.net

    @12. Tak to jest jak ktoś kogoś ocenia według własnej miary i na podstawie swojego widzimisię. Nie podając przy tym żadnego argumentu - nawet miękkiego, bo twardego to ty najwyraźniej nie masz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2014-06-17 13:16:50

    @19 - dla ciebie natomiast przepustką do zaistnienia jest wynurzanie się z nic nie wnoszącymi komentarzami na forum trollu

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    37. ~rough  2014-06-17 13:33:47  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @14 - w 60% do przeglądania netu, YT, w 20% jako "walkmen" - Spotify, radio internetowe i mp3, w 15% do edycji dokumentów, arkuszy, robienia zdjęć, filmów, w poniżej 5% do dzwonienia... to że ty jesteś ograniczony umysłowo do tego żeby, mimo zmieniających się warunków, tkwić nadal w przeszłości, to nie znaczy że masz prawo krytykować tych którzy korzystają z pojawiających się możliwości... może na codzień jeździsz dorożką i mieszkasz w ziemiance w lesie, no bo przecież po co komu taki kombajn technologiczny jak dom z ocieplanymi ścianami i kaloryferami w środku

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    38. ~Adam  2014-06-17 13:47:45  host: 178.181.115.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @27 PiotrM - tylko czy... czy ja mam coś do ukrycia w dzisiejszym świecie? Na każdym kroku kamery. Nie wiem czyje. Miasta? Dzielnicy? Straży Miejskiej? Ochrony? Prywatne? Multum. Poruszasz się po mieście - jest ślad. Wyjeżdżasz z komórką - jest ślad (BTS). Płacisz kartą, bank wie gdzie i jaka branża punktu (stacja paliw, market, warzywniak) - jest ślad. Bierzesz udział w programach "lojalnościowych"? - są Twoje preferencje zakupowe. Ostatnio nawet na siłowni dawano rodzaj "klucza" w postaci opaski zbliżeniowej - każdy "dba" o Twój stan zdrowia. Prywatność jest ważna, ale nie popadam w histerię. Strzegę by się nie skompromitować, ale z drugiej strony to ciężko byłoby per-JA cokolwiek wykorzystać. A do budowania statystycznego "szaraka"? Proszę. Wszak idąc na spacer z psem, statystycznie mamy po trzy nogi. Prawda?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    39. ~Adam  2014-06-17 13:55:36  host: 178.181.115.225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @ up 38 add. Producenci wiedzą jak wymusić na nas zmiany, których normalnie byśmy nie chcieli. I tak poprzez przyspieszone postarzanie produktów, nieoptymalizowanie oprogramowania, czy zaszczepianie w nas nowych trendów (patrz tablet), będą z nas doić. Z drugiej strony tak jak pisałem, aby pozostać w grze, należy przyjąć te zasady i oddać się temu, bo inaczej nim się obejrzymy zostaniemy wykluczeni cyfrowo. Jako osoba sceptyczna do ekranów dotykowych czy multimedialnych telefonów, bardzo późno zrozumiałem że nie można stawiać oporu. To nie ma sensu. Nadal jestem wierny idei która dzięki ułamkowi mocy dzisiejszego telefonu wysłała człowieka w kosmos, pozwoliła na przełomie dziesiątek lat dokonać postępu w dziedzinach nauki, inżynierii, medycyny nieporównywalnej z ostatnimi tysiącleciami. I co z tego? Jesteśmy współautorami nowej ery. Nowego świata.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40.  2014-06-17 14:03:38

    @38 mówimy o czym innym. Tu nie chodzi o histerię. Jasne, że nie jesteśmy nigdy anonimowi...tu chodzi raczej o to, że tak jak ja masz pewnie zasłony w domu, a na plaży nosisz strój kąpielowy, bo jednak w ludzkiej naturze jest potrzeba jakiejś prywatności. Nie budzi we mnie niepokoju, że bank wie gdzie wypłaciłem pieniądze ani że kamera widziała z daleka jak kupowałem gazetę w kiosku. Niepokój budzi KOMPLETNOŚĆ i SZCZEGÓŁOWOŚĆ danych jakie zbiera Google, nie pomylę się chyba bardzo jeśli stwierdzę że Goole wie więcej o aktywnym użytkowniku niż on sam, bo więcej jest w stanie spamiętać. Myslę też że mylisz się co trudności do wykorzystania tych danych per Ty - szaraka. Chciałbyś zobaczyć siebie albo kogoś z rodziny na Billboardzie w środku miasta jak reklamujesz podpaski albo prezerwatywy? Bo zdaje się, że wrzucając zdjęcie na Instagram czy do chmury dajesz na coś takiego przyzwolenie...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41.  2014-06-17 14:30:44

    @35 Nie wyrzucam z rękawa wymysłów. Phonearena testował już wersje 3GB i nadal pozostawało tak dużo ramu wolnego, ze 2GB tez wg. Ich opinii tez wystarczy. Nie było testów słabszej wersji a juz psioczysz i wiesz najlepiej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    42.  2014-06-17 15:15:33

    @29: a choćby Galaxy TabPRO 8.4, który nawet w wersji WiFi (czyli bez modemu- w teorii jedna usługa mniej do pracy w tle) zamula mimo Snapdragona 800. Sprzęt świetny, ale śmietnik zwany TouchWizem skutecznie go spowolnił.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    43.  2014-06-17 16:02:17

    @up Cóż, nakładki LG dały się jak na razie poznać jako lekkie, zobaczymy.......

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~olik  2014-06-17 16:12:17  host: ip-220-232.gorlice.ap-media.pl

    Poczekam na mini :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45. ~Doran  2014-06-17 16:46:08  host: axm182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ceny to oni mają powalajace zdecydowanie wolałabym kupić coś konkretnego ale taniego. Podobno telefunken ma w swoich ofertach teraz spartfony. Jak na to co prezentowali przed laty podejrzewam że ich produkty sa naprawdę konkretne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    46.  2014-06-17 17:47:17

    @45 odważna teza. Niestety smatfony to zupełnie inna bajka, a firmy które przespały smartfonowy boom nie mają zbyt wiele dobrego do powiedzenia w tym temacie...zostało im kupowanie chińszczyzny i naklejanie nalepki ze swoim logo

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47. ~aTomek  2014-06-17 18:50:22  host: n10-06-02.opera-mini.net

    @33. Dlaczego prymitywna? Narodziła się w sposób naturalny, bez wysiłku, czy nawet specjalnego planu. Poza tym jak widać została doceniona, podobnie zresztą jak moja pierwsza w tym miejscu opinia na temat wydajności G3. W zasadzie to powinienem być zadowolony - pisze człowiek tu po raz pierwszy i od razu staje się VIP-em, którego zdanie dla wielu osób nie może pozostać bez odpowiedzi :-)
    Jeśli chodzi o źródła mojej opinii o G3 to mogę wymienić chociażby takie jak: a) bogate doświadczenia z komputerami, telefonami, smartfonami (w tym flagowcami) - nie takie cuda obiecywali już różni producenci przy okazji premiery swoich nowych urządzeń... i nie byłby to pierwszy, ani zapewne ostani flagowiec, który zamula; b) analiza porównawcza specyfikacji z wykorzystaniem wiedzy technicznej oraz logiki - o czym część osób zapomina, lekceważy, bądź tego nie rozumie - do nich kieruję takie uproszczone porównanie: dwa modele aut z tego samego segmentu i o porównywalnym wyposażeniu, oba mają te same silniki o identycznej mocy i momencie obrotowym, z tym, że jeden waży 1 tonę, zaś drugi 1,5 tony - który zaoferuje lepsze osiągi? (przyspieszenie, prędkość).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    48.  2014-06-17 23:08:53

    @40 Google ma funkcję "zapomnij" pozwalającą usunąć wszystko co o tobie wiedzą (przynajmniej publicznie znikasz). Za pojawienie się twojego zdjęcia na reklamie podpasek podziękuj twarzoksiążce i kupionym przez Zuckerberga Instagramowi. Z tego ostatniego po zmianie regulaminu na zgodny z FB masa użytkowników usunęła zdjęcia i konta, bo przestała być ich właścicielem. Co do Google to niektórzy porównują go do komiksowego Supermana - potężniejszy niż całą reszta i choć dobry, to każdy się boi by mu nie odbiło.