Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG G3 Stylus - phablet ze średniej półki

LG G3 Stylus - phablet ze średniej półki

LuiN 7 Sierpnia 2014 10:18

7 2
lg g3 stylus LG rozszerza rodzinę urządzeń G3 o kolejny model - G3 Stylus. 5,7-calowy phablet nie będzie konkurencją dla Note'a 3 czy tym bardziej nadchodzącego Note'a 4 - zasili średnią półkę cenową.



Podobnie jak we wspomnianych Samsungach, wraz z LG G3 Stylus otrzymujemy rysik. Będziemy nim mogli obsługiwać 5,7-calowy ekran HD urządzenia. Phablet ma 4-rdzeniowy chipset 1,3 GHz (prawdopodobnie Snapdragon 400), 1 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wewnętrznej, główny aparat 8 Mpix i przednią kamerkę 1,3 Mpix.

Nie zabrakło łączności HSPA+ i LTE, a już od chwili rozpoczęcia sprzedaży urządzenie będzie pracowało pod kontrolą Androida 4.4 KitKat.

Źródło tekstu: The Korea Times, wł     
Źródło zdjęć: The Korea Times,

Dodaj do:

Tagi: lg | lg g3 stylus

w sumie: 17
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    1. ~  2014-08-07 10:51:47  host: ip-78-30-118-73.free.aero2.net.pl

    Mało RAM-u

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    2. ~Zby.  2014-08-07 11:17:44  host: schprx11-def.ignite.net

    Nie orientuję się, ale - czy dodatkowy 1GB RAMu zwiększa aż tak bardzo koszt produkcji urządzenia?
    Dla mnie to niepojęte, że 60% prezentowanych tu, ale nie tylko tu, nowych sprzętów otrzymuje taką samą etykietkę - "za mało RAM".

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3. ~Adrien  2014-08-07 11:22:05  host: 78.133.137.186

    I ciekawe jaką ekran będzie miał rozdzielczość

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~Trolololo  2014-08-07 11:28:54  host: 81.219.84.18

    @Adrien
    Analogicznie do reszty parametrów pewnie będzie do 720p.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5.  2014-08-07 11:32:53

    LG odbiło. Tych G3 niedługo będzie więcej wersji niż wszystkich Samsungów Galaxy S: G3, G3s, G3 A, G3 Stylus, G3 Fallus...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    6. ~;)  2014-08-07 11:46:01  host: d12-58.static.icpnet.pl

    słabyy Note II wygrywa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~@5  2014-08-07 11:46:26  host: 213.158.216.54.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jeszcze jest G3 beat :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8.  2014-08-07 13:28:03

    Powalczyć może z budżetowym phabletem nokii, o ile nie będzie zamulał. Do Note'a nie ma co porównywać bo to niestety trochę za słaba specyfikacja.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2014-08-07 21:39:20

    Właśnie coś takiego chciałbym w przyszłości kupić. Ekran akurat, nie za duży nie za mały, rozdzielczość zwykłe hd idealne. Ramu starczy. Bateria dłużej potrzyma. Kartę micro sd dokupić i pasuje. Żadnych tam full hd i piedryliarda ramu nie potrzeba.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    10. ~minka2  2014-08-07 22:37:36  host: apn-46-76-118-253.dynamic.gprs.plus.pl

    Warto kupić ten telefon? Ja mam zamiar w październiku sprawić sobie nowego smartphona i nie wiem czy wybrać LG G3 czy może ENJOY od Telefunken. Zależy mi na smarphonie dostosowanym do potrzeb młodych ludzi i wydaje mi się, ze ENJOY taki jest. Poza tym jest tani w porównaniu do LG.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11.  2014-08-08 10:28:09

    @10 jest też chińczykiem klepanym masowo byle jak, byle więcej i taniej i sprzedawanym pod większą ilością marek niż obydwoje mamy palców u rąk i nóg.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    12. ~wilczek  2014-08-08 15:42:09  host: apn-95-40-160-88.dynamic.gprs.plus.pl

    Wydaje mi się że ENJOY nie do końca jest chińszczyzną. Z tego co wiem to jest to niemiecki telefon. Co z tego, że jest produkowany w Chinach? Teraz większość firm tak robi, że produkuje telefony w Chinach co wcale nie znaczy, że są gorszej jakości. Tu bardziej chodzi o technologię niż o miejsce produkcji.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    13. ~artur7878  2014-08-08 17:45:29  host: apn-37-7-132-244.dynamic.gprs.plus.pl

    Dokładnie! Teraz wszystko pochodzi z Chin więc nie wiem jaki ty masz problem. Kraj pochodzenia nie ma nic wspólnego z jakością i technologią. Ja słyszałem że ENJOY jest porządnym telefonem podobnie jak Samsung, Nokia itd. Co do LG zapowiada się całkiem nieźle:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~Malta  2014-08-08 22:46:03  host: public-gprs516540.centertel.pl

    Niedrogie phablety szybko zyskują popularność, tak więc jeśli LG nie przesadzi z ceną tego G3 Stylus to może odnieść spory sukces sprzedażowy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    15. ~Malta  2014-08-08 22:55:56  host: public-gprs516540.centertel.pl

    @13. Może ty też pochodzisz z Chin... :-) Nie przesadzaj, na szczęście nie wszystko pochodzi z Chin i dobrze! Gdyż zachwianie równowagi w każdej branży przyniosłoby negatywne skutki, także dla klientów.
    Co się zaś tyczy jakości chińskich smartfonów (nie produkowanych w Chinach modelach Sony, czy Apple) to nadal jest ona niższa niż w przypadku markowych urządzeń Samsunga, LG, HTC, czy Nokii. Natomiast to, że coś tam, gdzieś tam słyszałeś o marce ENJOY to za mało, żeby ten fakt zmienić.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2014-08-10 11:51:46