Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG G3 dostępny w ofercie sieci Play

LG G3 dostępny w ofercie sieci Play

LuiN 11 Lipca 2014 11:54

3 8

lg g3 Do cenniku telefonów sieci Play wszedł najnowszy flagowiec LG - model G3 z 5,5-calowym ekranem QHD.



W cennikach sieci Play pojawiła się tańsza wersja urządzenia, wyposażona w 16 GB pamięci wewnętrznej i 2 GB pamięci RAM (zamiast 32 GB i 3 GB pamięci RAM), która w sklepach internetowych kosztuje około 2200 zł. W zestawie z telefonem klienci sklepu internetowego Play otrzymują dodatkowo ładowarkę bezprzewodową WCD100.




Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play

LG G3 ma obudowę o wymiarach 146,3 x 74,6 x 8,9 mm - to gabaryty nieodstające od tego, co do zaproponowania ma Xperia Z2 (146,8 x 73,3 x 8,2 mm), One M8 (146,4 x 70,6 x 9,4 mm) czy Galaxy S5 (142 x 72,5 x 8,1 mm). Nowy smartfon ma przy tym 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli (True HD-IPS+ LCD), pokryty szkłem Gorilla Glass 3, Snapdragona 801 z 4 rdzeniami 2,5 GHz, grafikę Adreno 330, czytnik kart pamięci microSD (do 128 GB), 1-watowy głośnik zewnętrzny (1,5 W przy użyciu funkcji boost), aparat fotograficzny 13 Mpix z optyczną stabilizacją obrazu (filmy 4K), laserowy system atuofocusu, przednią kamerkę 2 Mpix, HSPA+DC (pobieranie do 42 Mb/s), LTE Cat4 (pobieranie do 150 Mb/s, wysyłanie do 50 Mb/s) i wymienny akumulator o pojemności 3000 mAh (z funkcją bezprzewodowego ładowania). Tylny panel wykonany jest z poliwęglanu o strukturze imitującej metal, co pozwoliło producentowi zachować niewielką masę wynoszącą 149 gramów.

Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Play, wł     
Źródło zdjęć: LG

Dodaj do:

Tagi: lg | lg g3 | play

w sumie: 14
  • 0

    1.  2014-07-11 12:17:12

    Szkoda tylko, że nie wyszedł im ten telefon (przynajmniej wersja 2GB). Telefon ma świetny ekran czy aparat, ale zawiesza się niemiłosiernie, do tego po kilkunastu minutach jest gorący jak Huawei P6. Szkoda, bo LG G2 oczekiwałem czegoś bardziej dopracowanego. Sytuacja podobna do S3 (zwykłej) i S2 u Samsunga...

  • 0

    2. ~jaro  2014-07-11 12:23:22  host: apn-5-60-246-74.dynamic.gprs.plus.pl

    zastanawiam się nad nim lub nad nokią lumią 930. ktoś może coś doradzić?

  • 0

    4. ~kos  2014-07-11 12:44:11  host: user-5-173-121-127.play-internet.pl

    Mocna alternatywa dla iPhone'a 5S i do tego dużo dużo tańsza.

  • 0

    5. ~ManiekOL  2014-07-11 12:48:43  host: d12-58.static.icpnet.pl

    @3 Od 6 miesięcy masz G3 ? no to fajnie nie wiedizałem że przedsprzedaż była :)
    dwaeuro - w dłoni miałeś czy opinie z internetu powtarzasz...?

  • 0

    6.  2014-07-11 12:50:46

    @1 - Telefon niezły. Zdjęcia robi naprawdę wyczesane. Nie jest natomiast szybszy niż LG G2 (w użytkowaniu i w Antutu, porównując wyniki na realnych telefonach leżących koło siebie, moje LG G2 nawet było podczas tego testu obciążone różnymi plikami i apkami a G3 był czysty bo wyciągnięty z pudełka). Strony internetowe na Chrome wyświetla minimalnie szybciej niż G2 (ułamek sekundy). Jednak prawdą jest, że strasznie się grzeje. Po przeprowadzonym teście pomiędzy G2, G3 a Nexus 5 to tylko G3 był nagrzany (tak, że kładąc dłoń na ekranie lub chwytając telefon w dłoń nie było problemu z "zauważeniem" tego faktu). Sam używam G2 i nie mam z nim żadnego problemu. G3 pobawiłem się trochę jako telefonem służbowym.
    @3 - G3 masz od 6 miesięcy? Ciekawe, no chyba, że jesteś testerem. ;)

  • 0

    7.  2014-07-11 12:52:31

    @4 - G3 nie jest dla iPhone 5S żadną alternatywą. :) iPhone 5S nie posiada niczego ciekawego w sobie (no może skaner palucha, którego unikałem podczas użytkowania) i ma za mały ekran. :)

  • 0

    8.  2014-07-11 12:56:58

    Niestety problemy z nagrzewaniem się są prawdziwe. Wszystkie egzemplarze na wystawach jakie widziałem miały jasność ekranu na 90% a próba ustawienia 100% kończyła się komunikatem o zbyt dużej temperaturze udrządzenia. Nie wiem też czy to problem tylko wersji 2GB, ale faktycznie launcher gubi klatki i niekiedy po wyjściu z innej aplikacji do ekranu Home wszystkie ikony i widget ładują się od nowa. Mam G2 32GB i nie jestem do końca przekonany do G3 (a już napewno nie do wersji 2GB RAM/16GB ROM).

  • 0

    9. ~Staszi  2014-07-11 14:34:38  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Do cenników.

  • 0

    10.  2014-07-11 15:10:19

    @8 - ja odnosiłem się do 3GB ramu i 32GB pojemności.

  • 0

    11.  2014-07-11 15:40:18

    @9: lub do cennika

  • 0

    12.  2014-07-11 20:12:04

    @10 Na tę chwilę nigdzie nie ma tej wersji w sklepach. Na kilku portalach były testy obydwu wersji i ponoć nie ma różnicy w działaniu launchera. Ilość RAMu nie wyeliminuje przegrzewania się telefonu. Swoją drogą G3 jest tylko trochę ciepły a ciągle wywala tę informację... Gorzej, że od razu dość mocno obniża taktowanie CPU i GPU co diametralnie pogarsza wydajność telefonu (szczególnie w grach i przy nagrywaniu video w wyższych rozdzielczościach). Cena w Play wersji 16GB nie zachwyca.

  • 0

    13. ~break  2014-07-11 22:28:19  host: aajm132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie ma to jak Play: ładowarka dodawana do wyczerpania zapasów... czyli taki gratis, że jak ich znam to akurat jutro już będą zapasy wyczerpane.

  • 0

    14.  2014-07-11 22:34:45

    @12 - kto powiedział, że "mam" ten telefon ze "sklepu"? Tak jak napisałem, firmówka. Nie pracuję w firmie dajmy na to 100 osobowej. W LG też nie. Co do informacji "wywalanej" - nigdy mi się to nie przytrafiło. No ale jajka sadzone już na nim zrobisz. ;p

  • 0

    15.  2014-07-15 13:19:37

    "system atuofocusu," nie powinno być autofocusu?

Dodaj swoją opinię