Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG G2 mini - znamy specyfikację

LG G2 mini - znamy specyfikację

LuiN 13 Lutego 2014 10:33

6 1
lg g2 mini 24. lutego LG oficjalnie zaprezentuje LG G2 mini, bardziej kompaktowy wariant modelu G2. Znamy już jego specyfikację.



W przeciwieństwie do Sony Xperia Z1 Compact, nie dostajemy tym razem zbliżonych do większego brata parametrów. Sercem nowego smartfonu jest układ SoC Qualcomm Snapdragn 400, uzbrojony w 2 GB pamięci RAM. Zamiast 5,2 cala, ekran ma 4,7 cala, a więc przekątna w "mini" spada jedynie o niespełna 13 mm. Znacząco zmienia się natomiast rozdzielczość wyświetlacza, która w mniejszym modelu wynosi 1280 x 720 pikseli.

Podobnie jak większość nadchodzących nowości, G2 mini będzie miał preinstalowanego Androida w wersji 4.4 KitKat. Inne szczegóły dotyczące smartfonu nie są jeszcze znane, już teraz wiadomo jednak, że LG mocno przesadził z pomniejszaniem telefonu na grafice dołączonej do zaproszenia na konferencję.

Źródło tekstu: TechnoWorld India, wł     

Dodaj do:

Tagi: g2 mini | lg

w sumie: 22
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3.  2014-02-13 11:20:23

    Ciekawa propozycja, odniesie sukces jak G2 ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~  2014-02-13 11:22:56  host: 77-255-59-181.adsl.inetia.pl

    3. Właśnie G2 żadnego sukcesu nie odniósł

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5. ~Nick  2014-02-13 11:35:43  host: 92.60.132.22

    2) Przynajmniej LG nie zostało zmuszone do powrotu prodkucji starego telefonu, bo nowy się tak słabo sprzedaje. Więc akurat Ty się w tym temacie nie powinieneś wypowiadać. No i jakieś dane rynkowe potwierdzające Twoją tezę, że G2 się kiepsko sprzedaje masz? Czy tak sobie banialuki opowiadasz, bo boli że full wypas bijący na głowę 5s kosztuje 1/3 ceny 'cudeńka', które niestety nie chce się sprzedawać?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    6.  2014-02-13 11:36:54

    @4 Nie sprzedał się jak to planowano w LG ale i tak o niebo lepiej niż poprzednie flagowce tego producenta. Reklama zrobiła swoje i otworzyła furtkę firmie do większej ilości klientów a to już jest sukcesem. Tak jak pisano w wielu zagranicznych liczących się portalach: "LG wprowadziło najwięcej innowacji w 2013".

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7. ~  2014-02-13 11:48:28  host: host-195-116-239-207.jrbnet.com

    @2 applefan_ weź człowieku zajmij się swoim gównem!! Widzę że zazdrość cie bierze na widok takich telefonów jak LG G2. Tak sie podniecasz izłomem nie zesraj się przypadkiem!! Chwal swoje ale odwal sie od innych każdy ma inne gusta!! Jesteś jak zarozumiały mały szczyl...Ogarnij się z komentarzami!! A tak nawiasem chciałbym pogadać z Tobą w cztery oczy i zobaczyć co naprawde potrafisz:)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~  2014-02-13 11:52:12  host: 81.219.84.18

    @7: właśnie nakarmiłeś trolla :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~rough  2014-02-13 12:31:17  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @5 - przecież te dane są powszechnie dostępne LG G2 to klapa sprzedażowa, nie była mowa o tym czy to jest full wypas tylko o wynikach sprzedaży, nie każdy dobry telefon jest sukcesem sprzedażowym.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-02-13 12:46:54

    @9 Pod koniec grudnia było to tylko 3 miliony sprzedanych sztuk, ale wystarczyło to do zrobienia szumu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~  2014-02-13 13:34:10  host: 77-254-206-94.adsl.inetia.pl

    to jak nazywał 4 calowy G2? Nano?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~  2014-02-13 13:34:33  host: 77-254-206-94.adsl.inetia.pl

    to jak by się nazywał 4 calowy G2? Nano?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13. ~Fokus  2014-02-13 13:35:22  host: n08-09-05.opera-mini.net

    Jak na wersję "mini" to powyższy LG ma bardzo dobre parametry. Dobrze, że zamontowali w nim ekran o optymalnej obecnie przekątnej oraz o o co najmniej dobrej rozdzielczości. Na plus w LG G2 mini jest również to, że preinstalowano w nim Androida w wersji 4.4, co nie jest takie oczywiste, ponieważ wiele nowych modeli wchodzi na rynek niestety ze starszymi nawet o dwie wersje wydaniami Android OS.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~  2014-02-13 15:26:06  host: cqk93.neoplus.adsl.tpnet.pl

    LG G2 swój sukces odniósł. Nic się nie poradzi na to, że ludzie nie idą do sklepu kupić pralki tylko Samsunga, tak samo nie idą kupić smartfona tylko Samsunga. Siła marketingu, ale czy w praktyce rzeczywiście Samsung ma takie najlepsze produkty to bym nie napisał. Poza tym informacja o słabej sprzedaży LG G2 to też był chwyt marketingowy, który wywołał szum medialny i zrobił LG dodatkową reklamę. Ludzie, ogarnijcie się i kupujcie to co się wam podoba, a nie to co ma znaczek taki jak ma kolega...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15.  2014-02-13 15:48:06

    Ja mam G2 i nie żałuję zakupu. :) No może tylko mogliby w końcu dać aktualizację... :/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2014-02-13 17:37:48

    @16 Aktualizacja jest już blisko. Cierpliwości ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17.  2014-02-13 18:00:15

    Też mam G2 i też jestem bardzo zadowolony. Moim zdaniem za duże te mini. Jak komuś nie przeszkadza 4,7 cala to i 5,2 będzie pasowało.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2014-02-13 18:21:34

    @ Lukasz88 - pytałem na UK i PL chatlinii (że tak ujmę ;) ) i póki co to nic nie wiedzą o aktualce... Tel mam z UK sprowadzony bez brandu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~Ekonom  2014-02-13 18:32:21  host: user-94-254-196-77.play-internet.pl

    Mam nadzieje, że LG G2 mini będzie w początkowej fazie sprzedaży tańsze od flagowego LG G2, a nie tak jak ta porażka cenowa o nazwie Sony Xperia Z1 Compact, która nadal jest DROŻSZA od flagowego Sony Xperia Z1 o około 200 zł !!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~spox  2014-02-14 11:03:26  host: 94.100.245.136

    kolejna dachówka...zastanawiam się ile % możliwości smartfonów jest wykorzystywanych przez Kowalskiego na codzień?