Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG G2 i LG Swift L9 w nowej reklamie Play [wideo]

LG G2 i LG Swift L9 w nowej reklamie Play [wideo]

LuiN 29 Listopada 2013 17:25

2 4

W najnowszym świątecznym spocie reklamowym sieć Play proponuje klientom smartfony LG G2 i LG Swift L9.




Oba telefony proponowane są w cenie "już za 1 zł". Dla nowych klientówLG Swift L9 kosztuje złotówkę w planach w cenie od 85,98 zł miesięcznie, a LG G2 w taryfach w od 145,98 zł miesięcznie.


Zobacz: inne filmy z kategorii Telefony


Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:

Tagi: lg | play

w sumie: 18
  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    3.  2013-11-29 19:03:58

    1. Smieszne, co to za prokocja L9, czyszczenie magazynow? 2. W Orange G2 za ok 300zl w planie za 90zl....oj cos sie psuje ta najlepsza fioletowej sieci...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    6.  2013-11-29 20:13:22

    @5, na patrz, a jeszcze 2 dni temu a abo 129zł (przy wykorzystaniu kuponu na 30%, abo spada do 90,93zł) była za chyba 289zł a dziś rzeczywiście jest już za 839. No cóż, ten kto zdążył, to się teraz cieszy :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7.  2013-11-29 21:04:48

    Narzekacie na Plej i ich ceny a zobaczcie sobie na przykład Plusa. :) Chociaż oczywiście zgadzam się że Plej już można sobie odpuścić bo ceny kiedyś były znacznie lepsze, teraz są takie same więc już pora sobie dać spokój z tą siecią która ma tak g*wniane reklamy że rzygać się chcę nie mówiąc o jakości usług...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8.  2013-11-30 01:17:49

    Akurat nie w Play ale G2 bym kupił.. gdyby nie ten plastik.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    9. ~tata  2013-11-30 05:37:15  host: apn-31-1-159-172.dynamic.gprs.plus.pl

    Reklamy sa administracyjnie narzucone przez rzad,dlatego takie denne bo obowiazkowe i wymuszone.Obszar ten dotyczy prawie wszystkich podmiotow gospodarczych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    11. ~zdzich  2013-11-30 09:08:49  host: ceb202.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do kompi nie siej propagandy przedluzajacy maja lepsze oferty niz nowi z ulicy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12.  2013-11-30 13:17:26

    LG Swift L9 I generacji w abonamencie 85 zł za 1 zł ? Przecież to śmieszne! W Plusie można dostać najnowszego LG Swift L9 II w abonamencie 74,99 zł za 0 zł.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13.  2013-11-30 17:09:20

    Cóż, PLAY tak szybko jak skoczył do góry jeszcze szybciej spadnie w dół :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    14.  2013-11-30 23:10:33

    orlik - nie pij tyle w andrzejki. Po pierwsze nie ma takiego abo, po drugie uczciwie napisz ostateczną kwotę abonamentu i całkowitą cenę telefonu. śmieszna jest Twoja wypowiedź. Jak już się wypowiadasz, to wypowiadaj się merytorycznie!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15.  2013-12-01 00:19:56

    To że LG Swift L9 nie obsługuje LTE nie powinno być tutaj specjalnym problemem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2013-12-01 00:24:15

    Łap linka: http://plus.pl/indywidualna/Abonament/NowiKlienci/PrzejdzDoPlusa /MamNajlepszySmartfonRaty/Smartfony/ - Nie ma takiego abonamentu bo opłata miesięczna zawiera, oprócz abonamentu, również raty na telefon i dlatego wychodzi 74,99 zł. Umowa oczywiście na 24 miesiące (Z RATAMI!). Opłaca się bardziej niż branie starego telefonu w Play w abo 85 zł bez SMSów/MMSów i minut na stacjonarne.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~kris  2013-12-01 14:13:18  host: ell22.internetdsl.tpnet.pl

    Orlik 100% racji tez bym wybral L9 II w plusie niz to badziewie w play

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2013-12-01 20:57:13

    Rok temu kupiłem (jak tylko wchodził na rynek) LG L9 w RBM 66zł/mc za około 300zł. Sprzedając go jako super ofertę w tym roku jaja sobie robią :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2013-12-02 11:24:01

    Orlik masz rację. Myślałem, że chodzi o L9 II. Przeliczyłem ofertę plusa i nawet z L9 jest lepiej!!!!!!!! Raty są na 36x15, a umowa 24x59,9. W tej kalkulacji wychodzi około 100zł taniej. Z tymże, przenosząc numer mamy do 3 abo gratis, a przedłużyć można ok 6-3 miesiące wcześniej - np. bez telefonu za ok 40zł. Wtedy zaoszczędzimy. KaBoom, taniość Play upadła, chociaż na pierwszy rzut oka wydaje się wyjątkową okazją. Wystarczy przeliczyć minuty (no limit nie każdemu jest potrzebny) i chłodna kalkulacja da korzyści.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~Cesiek  2013-12-04 17:38:00  host: 178.183.251.102.dsl.dynamic.t-mobile.pl

    Myślę, że jest jakiś haczyk w plusie, nie? Play chwali się telefonami LG G2 i LG swift 7 w supercenie i to wydaje się być najepsza oferta patrząc również na abonament

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~smartek  2013-12-06 10:32:07  host: d70-177.icpnet.pl

    Wydaje mi się, że nieco korzystniej jest w Play niz Orange, ale to i tak nie dla mnie. Najlepiej chyba kupić poza abonamentem.