Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG G Pro 2 - większy i potężniejszy

LG G Pro 2 - większy i potężniejszy

LuiN 13 Lutego 2014 08:52

4 0
Firma LG zapowiedziała następcę modelu LG G Pro. Nowe urządzenie konkurować będzie z Samsungiem Galaxy Note 3.



lg g pro 2 lg g pro 2 lg g pro 2

W LG G Pro 2 dostaniemy 5,9-calowy ekran FullHD IPS LCD, Androida 4.4 KitKat, 3 GB pamięci RAM, Snapdarogna 800 z 4 rdzeniami 2,26 GHz i 16 lub 32 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozbudowy za pomocą kart microSD.

Póki co phablet dostępny będzie jedynie na rynku koreańskim, gdzie zaoferuje łączność LTE-A, Wi-Fi a/b/g/n/ac, NFC i Bluetooth 4.0. Nie są znane plany LG dotyczące dystrybucji urządzenia na innych rynkach.

Aparat fotograficzny 13 Mpix z udoskonaloną optyczną stabilizacją (OIS+) potrafi rejestrować nagrania wideo o rozdzielczości 4K, jak i filmy FullHD z szybkością 120 klatek na sekundę. Podobnie jak w ostatnich modelach Nokii, możliwe jest ustawianie ostrości zdjęć już po ich wykonaniu. Możliwości głównego aparatu uzupełnia przednia kamerka 2 Mpix.

Wymiary LG G Pro 2 to 157,9 x 81,9 x 8,3 mm, a masa wynosi 172 gramy. W phablecie zastosowano wymienny akumulator o pojemności 3200 mAh. Urządzenie dostępne będzie w trzech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym i grafitowym. Cena nie jest znana.

Źródło tekstu: LG, wł     

Dodaj do:

Tagi: g pro 2 | lg | phablet

w sumie: 23
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    4.  2014-02-13 09:29:11

    @up ale ty masz problemy... Skoro produkują to znaczy, że się im opłaci. Weźmy takich dwóch rolników: jeden ma 20Ha a drugi 200Ha. Ten pierwszy strzeli focha i nic nie będzie robił "bo względem sąsiada moja sprzedaż jest marginalna"? No właśnie nie, będzie pracował nie patrząc na kogoś innego skoro to daje mu zysk.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5.  2014-02-13 09:31:06

    Wszystko fajnie, tylko nie ma rysika. A przy takiej patelni to sie przydaje...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    6.  2014-02-13 09:31:58

    @1 Nie wiem czemu tutaj piszesz o wyświetlaczu QHD skoro w Pro 2 jest FHD. Co do 4k przy nagrywaniu filmów to zawsze lepiej mieć niż nie mieć - wydłuży to świeżość urządzenia na rynku a nagrywanie w Slow Motion przy 120FPS w HD też jest ciekawą sprawą. Skoro hardware na to pozwala to czemu tego nie wykorzystać ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7.  2014-02-13 09:34:18

    @3 - W porównaniu do Samsunga to Apple też ma marginalną sprzedaż. Tylko co z tego? Ma być tylko jeden producent i jeden słuszny sprzęt na ziemi? Chore na maksa, tylko czego można było się spodziewać po komentarzu fanatyka...

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8. ~symbian  2014-02-13 09:35:37  host: 89-68-224-52.dynamic.chello.pl

    i wszystko po to, żeby uruchomić angry birds.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2014-02-13 09:38:47

    Przy takiej wielkości wyświetlacza fajnie wygląda porównanie z Note 3. G Pro 2 (157,9 x 81,9 x 8,3) i Note 3 (151.2 x 79.2 x 8.3 mm). Niby przyciski ekranowe - ale akurat jestem ich zwolennikiem ale nie chcę nikomu wmawiać, że to jedyne słuszne wyjście.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    10. ~Trolololo  2014-02-13 09:48:57  host: 81.219.84.18

    6. O rozdzielczości QHD wspomniałem jako o technologii, która według mnie póki co nie ma sensu w tak małych urządzeniach. 120fps rozumiem i nawet chętnie bym sam posiadał, ale nagrywanie w 4K jest dla mnie bezsensowne, kiedy monitory 4K to nawet nie 5% uzytkowników komputerów, nie wspominając o absurdalnej wadze plików.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11.  2014-02-13 09:51:53

    Osobiście czekam na niego.Mam nadzieję że cena będzie rozsądna tj. niższa niż Note 3.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    12.  2014-02-13 09:53:54

    @10 Tak jak wspomniałem chodzi o wykorzystanie tego w przyszłości. Co do 5% - przeciętny Kowalski raczej i tak nie kupi takiego urządzenia bo raczej nie będzie mu to potrzebne. Właśnie do tych 5% może trafić taki telefon (przy sprzyjających wiatrach). Dzięki temu nie będzie potrzeby wymiany telefonu za rok czy dwa.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    13. ~Nick  2014-02-13 10:34:20  host: 92.60.132.22

    3) czyli wszystkie telefony Apple są bezsensowne z marginalną sprzedażą? Tu byśmy się zgadzali. A może jakieś uzasadnienie swojej myśli tygodnia?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~  2014-02-13 10:45:25  host: 81.219.84.18

    @13: właśnie nakarmiłeś trolla :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~LepikPL  2014-02-13 11:29:51  host: 77-253-251-118.adsl.inetia.pl

    Pewnie znowu totalnie oleją dystrybucję w Polsce. W Korei sprzedali ponad milion LG G Pro. Słuchawka jest bajecznie fajna. Miałem okazję testować. Oczywiście nie udało się jej kupić w PL (z zaufanego źródła i nie w wersji indyjskiej czy tam innej podłej). W nos mnie niech pocałują. Kupiłem Note 3 za 2x większą kasę. A baranom z LG takiego ... pokazuję...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16.  2014-02-13 11:40:29

    Trochę za późno.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    17. ~rough  2014-02-13 12:40:01  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @12 - Kowalski dzisiaj nie kupi monitora ani TV 4K, ale już za 2-3 lata jak najbardziej...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18.  2014-02-13 12:47:48

    @17 Telefon już będzie miał, teraz tylko poczeka na telewizor ;D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~m76  2014-02-13 15:00:50  host: user-46-112-69-239.play-internet.pl

    FHD filmy do dzis sa niewiele lepsze od HD na telefonach. Nagralem sobie material w 4k na Note3 i to jest dramat, to samo na FHD wyglada lepiej i mnej szarpie. Oba filmiki nagrywane w saturnie przy bardzo dobrym swietle.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2014-02-13 15:54:11

    Ulepszona wersja LG G2. :) (dodali slot na kartę pamięci i wymienny akumulator).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~Darek  2014-02-14 14:39:38  host: apn-31-1-189-195.dynamic.gprs.plus.pl

    Podoba mi sie ta rywalizacja w sprzęcie, bo może w końcu pojawi sie coś naprawdę funkcjonalnego. Na razie to tylko takie "prężenie mięśni". A niektóre funcje którymi sie tutaj zachwycają szanowni komentatorzy są raczej dla takich "bez swojego kąta". Ja tam np. filmy wolę ogladać na 42 calach albo w kinie :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~maks  2014-02-27 17:09:29  host: 46.77.124.56

    A ja tam mam l5 i zadne nowsze cuda mi nie potrzebne