Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG E730 Optimus Sol - pierwsze informacje [wideo]

LG E730 Optimus Sol - pierwsze informacje [wideo]

Q! 11 Sierpnia 2011 09:23

0 0

W sieci pojawiły się pierwsze informacje na temat średniobudżetowego LG E730 Optimus Sol. W pierwszej kolejności ma się on pojawić w ofercie sieci Vodafone.

LG E730 Optimus Sol ma ekran AMOLED o przekątnej 3,8 cali i rozdzielczości WVGA (480 x 800 pikseli). Nad jakością zdjęć czuwa wbudowany aparat o rozdzielczości 5 Mpix, jednak pozbawiony jakiegokolwiek elementu doświetlającego kadry.

lgoe730ptimussol lgoe730ptimussol lgoe730ptimussol







E730 zaoferuje również gniazda microUSB oraz 3,5 mm JACK, a takaże procesor taktowany zegarem o częstotliwości 1 GHz. Pracować on będzie pod kontrolą systemu Android w wersji 2.3.3 Gingerbread, który otrzyma nakładkę graficzną Optimus UI. Za zasilanie odpowiadać będzie ogniwo o pojemności 1550 mAh.



LG E730 Optimus Sol ma być dostępny w najbliższym czasie w dwóch wersjach kolorystycznych, czarnej i srebrnej. Jego cena wynosić będzie najprawdopodobniej 299 euro.

Źródło tekstu: BestBoyZ, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2011-08-11 09:26:53

    Zapowiada się ciekawie ;) Jeśli trafi do PL, to w ciągu kilku miesięcy będzie można go kupić za jakieś 800-900 zł.

  • 0

    2.  2011-08-11 09:27:51

    Niezły, ale aparat nic z sobą nie reprezentuje.

  • 0

    3.  2011-08-11 10:01:15

    Trochę gruby się wydaje. Ale za to wyświetlacz wydaje się być pokryty Gorilla Glass. Mam od tygodnia LG p970 Black i jestem pod ogromnym wrażeniem zarówno jego wykonania, jak i działania. Wygląda na to, że LG idzie w bój z HTC i Samsungiem.

  • -1

    4.  2011-08-11 10:55:52

    no ładnie apple już pewnie szykuje pozew xD

  • -1

    5. ~PatrykOS  2011-08-11 11:30:13  host: 87-250-179-14.slupsk.hypnet.pl

    Można zrobić telefon piękny i nie przypominający łudząco iPhone? Można.Samsung, popatrz i ucz się.

  • -1

    6.  2011-08-11 11:32:44

    @4 ten telefon ma ekran i ikonki tak jak iPhone! Zakaz sprzedaży! Żeby apple nie robiło problemu to trzeba stworzyć okrągły telefon bez ekranu i interfejsem w trybie tekstowym. A i tak stwierdzą, że podobny do iPhone

  • -2

    7. ~  2011-08-11 12:11:01  host: blu97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dwie rzeczy dyskwalifikują go na starcie: brak diody i błyszcząca-jak-psu-jajca klapka.

  • 0

    8.  2011-08-11 12:29:56

    @7 a gdzie Ty widzisz tę klapkę? Jeśli chodzi Ci o 3 zdjęcie, to po prostu flesz się odbił...

  • 0

    9.  2011-08-11 12:59:44

    On ma ekran AMOLED, czyli to, co w X10i. Procesor pewnie z GPU Adreno200. Bez rewelacji, w końcu to tylko 300 euro ;) Czyli cena dobra :)

  • 0

    10. ~  2011-08-11 13:38:28  host: blu97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @8, a Ty nie widzisz ogólnego, błyszczącego dizajnu, szczególnie wstrętnie wyglądającego w pokrywie baterii?

  • 0

    11. ~Piko  2011-08-11 20:49:13  host: apn-77-112-16-238.dynamic.gprs.plus.pl

    #3 Potwierdzam . Ja mam od ponad miesiąca LG P970 i nie mam do tego telefonu zastrzeżeń . Przeglądanie internetu to przyjemność w porównaniu do mojej byłej Nokii z serii N , A i do jakości wykonania i spasowania LG nie mam żadnego ale .

  • 0

    12. ~karol  2011-09-18 16:00:32  host: 212-76-49-191.home.aster.pl

    A w jakiej sieci teraz mozna kupic ten telefon.Bo w sumie jakby nie patrzec jest naprawde ok i mozna by sie było o niego pokusic.

  • 0

    13. ~prefix  2011-09-21 12:29:03  host: 91.209.141.10

    Jak mówi artykuł - "będzie można go kupić" co ma wydźwięk czasu przyszłego, i o ile potrafię czytać ze zrozumieniem to model ten nie jest jeszcze dostępny na polskim rynku ;)

Dodaj swoją opinię