Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG dostarczy nie tylko wyświetlacze do iPhone'ów 9

LG dostarczy nie tylko wyświetlacze do iPhone'ów 9

orson_dzi 21 Lipca 2017 15:05

4 1

iphone akumulator

Z ostatnich doniesień wynika, że LG dostarczy akumulatory do przyszłorocznych iPhone'ów. Ogniwa będą miały nietypowy kształt.

Akumulatory dostarczone przez LG Chem mają charakteryzować się nietypowym kształtem zbliżonym do litery "L" i zakrzywionymi bokami. Dodatkowo mają być pojemniejsze, ale nie będą zajmować więcej miejsca w obudowie, co nie spowoduje jej powiększenia.




Masowa produkcja ogniw ma ruszyć w przyszłym roku i ma kosztować LG dziesiątki milionów dolarów.

Oprócz akumulatorów, LG zajmie się też produkcją ekranów OLED do przyszłorocznych iPhone'ów.

Zobacz: Apple chce zainwestować w panele OLED firmy LG

Źródło tekstu: mydrivers.com; wł     

Dodaj do:

Tagi: iphone 9 | lg | apple

w sumie: 14
  • 0

    1.  2017-07-21 15:17:02

    Większa gęstość, większe grzanie. Będą fajerwerki?

  • 0

    2. ~QQQ  2017-07-21 15:22:13  host: w3cache1.cyfrowypolsat.pl

    Iphone to LG. Iphone 8 wygląda jak LG G6.

  • 3

    3.  2017-07-21 15:35:28

    To Iphone nie robi nic samemu? wszystko zamawia? to taki składak + 99% Marketingu?

  • 0

    4.  2017-07-21 15:44:15

    @3: W sumie tak. Zerknij tu: http://tlp.is/e9k

  • 1

    5.  2017-07-21 16:06:25

    oczywiście, że składak, wszystko co najlepsze podkrada konkurencji

  • 0

    6. ~  2017-07-21 17:11:31  host: public-gprs360528.centertel.pl

    W telefonach lg czesto pada dotyk, nie wiem wiec, czy to dobrze, ze dostarcza wyswietlacze doo iphonow.

  • 0

    7. ~rrrr  2017-07-21 20:11:37  host: host-89-230-176-59.dynamic.mm.pl

    @To Iphone nie robi nic samemu? wszystko zamawia? to taki składak + 99% Marketingu?

    Lepszy numer na podkreślenie tego że to składak to, to że ten sam iphone może mieć w sobie różne podzespoły

  • 0

    9. ~Calm7  2017-07-22 00:20:37  host: dpa3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ➡️ iPhone'ów 9 ???!!!. Chyba "8" ?

  • 0

    26.  2017-07-22 11:01:21

    Zakrzywiona bateria, zakrzywione boki... oby lg dał radę, bo te apple puści ich z torbami ...

  • 0

    27. ~  2017-07-22 11:25:58  host: ip-5-172-255-136.free.aero2.net.pl

    @26 Prawidłowa forma: to Apple

  • 0

    28.  2017-07-22 11:30:53

    27). jesteś stronniczy i nie obiektywny. Zgodzisz się z tym?

  • 0

    29. ~  2017-07-22 12:23:19  host: ip-5-172-255-243.free.aero2.net.pl

    @28 Prawidłowa forma to: nieobiektywny

  • 0

    30.  2017-07-22 12:31:50

    29). ok, tu się zgodzę: jesteś nieobiektywny.
    Czy teraz otrzymam odpowiedź? że jesteś nieobiektywny i stronniczy..?

  • 0

    33. ~  2017-07-23 23:46:51  host: user-94-254-147-148.play-internet.pl

    dlateo wole LG , po co mam kupowac podróbe do tego jeszcze skladana w chinach.

Dodaj swoją opinię