Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG: dla kogo Ice Cream Sandwich?

LG: dla kogo Ice Cream Sandwich?

LuiN 29 Listopada 2011 19:35

0 0
LG ogłosił listę telefonów, które otrzymają aktualizację Androida do wersji 4.0. Pierwsze aktualizacje będą dostępne jeszcze w grudniu.

Najnowsza wersja Androida oznaczona jako 4.0 Ice Cream Sandwich trafi nie tylko do dwurdzeniowych smartfonów LG, ale też do tańszego modelu LG P970 Swift (Optimus) Black.

Nową wersją systemu cieszyć będą się również posiadacze LG Optimus LTE, LG P920 Swift (Optimus) 3D i LG P990 Swift (Optimus) 2X. Poszczególne modele będą otrzymywały uaktualnienia w różnym czasie, począwszy od grudnia.


Źródło tekstu: LG, wł     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2011-11-29 19:44:59

    Nie dostana update w grudniu, tylko w grudniu LG poda dokladniejsze daty update'ow i dodatkowo poinformuje czy jeszcze inne urzadzenia oprocz tych wymienionych dostana update. Prosze nie wprowadzac czytelnikow w blad!

  • 0

    2.  2011-11-29 19:58:17

    jak cos to fragment oficialnego stanowiska LG, pozwolilem sobie napisac z duzych liter kilka wyrazow: "In DECEMBER this year, the forthcoming upgrade SCHEDULE and ADDITIONAL specific models for the ICS OS upgrade will be posted on our LG Mobile Global Facebook page (www.facebook .com/LGMobile) and on our local LG websites. Please stay tuned for more updates from LG."

  • 1

    3.  2011-11-29 20:03:17

    P970 czeka cały czas na 2.3.

  • 0

    4.  2011-11-29 20:05:40

    a co z htc :>

  • 0

    5.  2011-11-29 20:07:54

    @pant69 htc zapowiedzialo dla serii sesnattion i dla evo 3d i dodatkowo maja poinformowac o innych update ;) @orson_dzi calkiem mozliwe ze dostanie od razu 4.0

  • 0

    6. ~ja :)  2011-11-29 21:05:25  host: 89-68-144-208.dynamic.chello.pl

    mam p970 w rbm, i jeśli doczekam się aktualizacji do 4.0 będę... zdziwiony :)

  • 0

    7. ~Preza  2011-11-29 21:58:09  host: apn-77-115-150-63.dynamic.gprs.plus.pl

    Znajac LG dostana ICS w Grudniu... 2012 :)

  • 0

    8. ~Art  2011-11-29 22:37:22  host: eay225.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W grudniu to MOŻE będzie 2.3 dla P970, ale nie Ice : )

  • 0

    9. ~  2011-11-29 22:55:23  host: host-89-229-143-115.chelm.mm.pl

    To kiedy będzie dla P970?

  • 0

    10.  2011-11-30 06:55:57

    Ja cały czas czekam kiedy będa mogła zaktualizować mojego 2x

  • 0

    11.  2011-11-30 12:30:28

    Jeśli do P970 2.3 może będzie w połowie grudnia, to na 4.0 liczę najwcześniej na połowę 2012r.

  • 0

    12. ~  2011-12-02 09:15:38  host: host-89-229-128-78.chelm.mm.pl

    @telepolis.pl, można prosić o źródło tej wieści?

Dodaj swoją opinię