Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG Cookie Lite, czyli T300, T310, T320

LG Cookie Lite, czyli T300, T310, T320

sirmark 19 Sierpnia 2010 18:40

0 0

LG wprowadza na europejski rynek nową serię telefonów z rodziny LG Cookie, zaprojektowaną z myślą o młodych użytkownikach telefonów komórkowych. Seria ta składa się z modeli z ekranem dotykowym: T300, T310 oraz T320.

Telefony stworzono przede wszystkim z myślą o młodych, mobilnych użytkownikach, którzy chętnie wyrażają samych siebie - zarówno przez telefon, którego używają, jak poprzez obecność na najpopularniejszych dziś portalach społecznościowych. Aby komunikacja pomiędzy znajomymi odbywała się jeszcze łatwiej, seria LG Cookie została wyposażona w wirtualną dotykową klawiaturę QWERTY. Jej płynna zmiana orientacji z pionowej na poziomą, pozwala w łatwy i dogodny sposób pisać i wysyłać SMS-y, a także bez przeszkód nawigować pomiędzy poszczególnymi aplikacjami.

Telefony zostały wyposażone w złącze audio 3,5 mm, radio oraz gniazdo na karty microSD, co pozwala bez trudu odtwarzać pliki zawierające muzykę i filmy.

lg t300 LG Cookie Lite T300 - jest to obecnie najbardziej kompaktowy i najlżejszy aparat w proponowanej linii, a jego waga wynosi 77 g. Telefon posiada 2,4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 pikseli z dotykowym interfejsem. Posiada także wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 Mpix. Dodatkowo w dowolnej chwili za pomocą Blutooth 2.1 użytkownicy mogą łączyć się z innymi urządzeniami i przesyłać pliki w formatach MP3, AAC, WMA lub WAV.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu LG T300 w katalogu.




lg t310 LG Cookie Lite T310 - to stylowy telefon, który posiada aż 2,8-calowy wyświetlacz LCD i waży 86,5 g. Charakteryzuje się odważnym wzornictwem. Jest dostępny w wielu wersjach kolorystycznych, z charakterystycznymi akcentami na przyciskach panelu przedniego. Model ten posiada wbudowany aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 Mpix.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu LG T310 w katalogu.

lg t320 LG Cookie Lite 3G T320 został wyposażony w duży, dotykowy, 2,8 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 240 x 320 pikseli. Dzięki technologii 3G umożliwia szybsze połączenia i transmisję danych, a za pomocą funkcji Push użytkownicy natychmiast otrzymują powiadomienia, gdy na ich skrzynki mailowe dostarczane są wiadomości. LG T320 to telefon nie tylko dla młodych użytkowników, ale także dla osób aktywnie uczestniczących w życiu, którym zależy zarówno na szybkim dostępie do najświeższych informacji, jak i na charakterystycznym wyglądzie swojego telefonu. T320 także otrzymał aparat fotograficzny o rozdzielczości 2 Mpix.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu LG T320 w katalogu.

Źródło tekstu: LG     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2010-08-19 22:05:21

    @7: Od zawsze, ja mam nie co większy 3" cale i mi starcza. Po co większe? żeby się w kieszeni od spodni nie mieściły. No chyba że jesteś dresiarzem to wszystko tłumaczy:). Tanie Low Endy z przyzwoitą jakością wykonania.

  • 0

    9.  2010-08-19 22:18:24

    wygladaja jak corby i avila ;)

  • 0

    10. ~BKX18  2010-08-19 22:25:15  host: aoj96.neoplus.adsl.tpnet.pl

    LG w moim odczuciu robi coraz gorsze telefony... Przy samungu wymięka, nawet nokia ze swoimi odgrzewanymi kotleatmi lepiej się prezentuje. Zdecydowanie wolałbym 5230 niż któryś z pokazanych tu modeli. Pomijam dyskusyjną urodę tych telefonów, bo to kwestia gustu ale zastanawiam sie kiedy LG przestanie robić "jarmarcze" telefony, bo patrząc na wygląd tych urządzeń, to niewiele odstają od atrapy z odpustu...

  • 0

    11.  2010-08-19 22:34:51

    @10: Najlepiej zachwalać Szajsunga bo się popisał paroma modelami, kiedyś i tego nie było Androidów itd; i człowiek jakoś żył. A teraz co LowEnd to złe. Zastanów się dwa razy, zanim napiszesz Funboyu SGH.

  • 0

    12.  2010-08-19 22:38:02

    @10: to celowe zagranie aby zapełnić niszę na rynku. Tanie dotykowce to niezły przychód dla producenta. @8: ja mam HTC z 3,2" i jest mały i zgrabny, do tego lekki. Nie czuć go w kieszeni. Osobiście wydaje mi się, że to będą telefony dla najmłodszych. Wyglądają jak tanie zabawki :)

  • 0

    13.  2010-08-19 23:38:32

    @10 W chwili obecnej w cenie N5230 da się kupić 2 Lg kp500 więc porównanie bez sensu. Co do wyglądu to mają zbliżony do produktów chwalonego przez ciebie Samsunga jak Corby, Avila. Sam w chwili obecnej posiadam Kp500 i raczej nie mogę zbyt wiele pochlebnych rzeczy o ty telefonie napisać. Większość opinii jakie można znaleźć w necie dotyczy tego jak sprawuje się w nim dotyk, to ważne, ale nie on stanowi najgorszą bolączkę telefonu, za tą cenę jest on jeszcze akceptowalny. Najgorsze w tym telefonie to soft (niestabilny, mulący się łapiący zwiechy wyłączający samoistnie telefon) aż przypominają mi się czasy Siemensa C75 pod tym względem. Po drugie to kiepskie wykonanie, taki "plastik bombastik" po trzecie typowe dla produktów LG kiepska jakość rozmów. Szczególnie odczuwalna po stronie naszego rozmówcy. Generalnie nie polecam.

  • 0

    14. ~ewqaewqa  2010-08-20 00:00:31  host: t05-16.opera-mini.net

    na zdjeciach strasznie tandetnie prezentuja sie te eldżiki... Pewnie beda strasznie tanie i pewnie Plus bedzie kladl duzy nacisk na sprzedaz ktoregos z tych modeli;)

  • 0

    15.  2010-08-20 07:20:50

    @13: Z tym plastikiem się udałeś, posiadam takiego Viewty półtora roku, i zapewniam Cię że nic mi od dnia jego kupna nie skrzypi ani nie rusza. Co do jakości rozmów są czyste bez trzasków. Wyraźnie słychać i głośno nawet bez włączonego trybu głośnomówiącego. Używam to wiem, nie są to jakieś moje wymysły. Innych modeli nie testowałem, możliwe że robią teraz tandetne.

  • 0

    16. ~malik  2010-08-20 09:13:40  host: 77-254-213-121.adsl.inetia.pl

    "aż 2,8-calowy wyświetlacz LCD i waży bo 86,5g." coś tu chyba do poprawy ;)

  • 0

    17.  2010-08-20 09:44:34

    #16. takie sa oficjalne informacje od LG.

  • 0

    18. ~  2010-08-20 09:55:40  host: t06-11.opera-mini.net

    Play wez kurs czytania ze zrozumieniem. Twierdzisz, ze EsiuWWW klamie na @temat wykonania kp500 bo twoje ku990 jest dobrze wykonane? To tak samo logiczne, jakbym ja powiedzial, ze nokia E52 nie gubi zaaiegu bo nie mam takichj problemow ze swoja E65. Co do tych telefonow to denna rozdzielczosc wyswietlacza mnie odstrasza. 2,8cala i 240 x 320? To ja juz wole kupic corby albo avile ktore nie dosc, ze parametrami sa duzo lepsze to na pewno sa tansze. Widze tez, ze jestes zapalonym funboyem jednej marki i nie tylklo uwazasz, ze jest najlepsza ale jestes wrogo a wrecz agresywnie nastawiony do uzytkownikow innych marek. Moj kolega jest bezrobotnym psychologiem swiezo po studiach, chetnie by sobie dorobil i Ci pomogl leczac twoje kompleksy. Daj znac w komentarzu to wysle ci jego numer na e-mail ok?

  • 1

    19.  2010-08-20 10:04:31

    @18: Dobra nie podniecaj się, napisałem jakie są moje wrażenia w użytkowaniu. Więc nie wiem po co te nerwy, że się tak wyraże.

  • 0

    20. ~PatrykOS  2010-08-20 11:07:38  host: 14.179.wmc.com.pl

    PLAY, nie jestem dresiarzem, jednakże przy używaniu iP, który ma 3.5 '', 2.9'' wygląda mizernie ;)

  • 0

    21.  2010-08-20 12:53:24

    11/19: Takie są fakty, nie jestem Fanboyem jak to nazwałeś, bo nigdy nie lubiłem Samsunga, ale to jaki ta marka zrobiła postęp w ostatnim czasie deklasuje LG i taka jest prawda. Chodziło mi raczej o ogół modeli danego producenta niż pojedyncze przypadki (i tu LG nie ma najmniejszego startu do SGH). LG oprócz pokazywania tanich zabawek nic nie robi, no może teraz Optimus, ale to dopiero pierwszy model... A jak Ty się zatrzymałeś w miejscu, ze swoim KU990 to musisz sobie jakoś z tym radzić :D Trochę mniej agresji... 13: a w którym miejscu porównałem Cookie do N5230? Bo jakoś nie zauważyłem... Rozchodzi się nam o te trzy nowości i nie oszukujmy się, za darmo ich rozdawać nie będą, więc nie kupisz już 2 T300/310/320 w cenie 5230. Tani dotyk to nie jest najlepsze rozwiązanie, ale jeśli już miałbym się męczyć z takim ekranem, dalej 5230 jest lepszą alternatywą, nie wygląda jak zabawka, dotyk całkiem przyzwoity (lepszy jak w GD510) a w cenie mamy navi. Trzecia sprawa, porównywanie do wyglądu Avili czy Monte nie jest na miejscu, szczególnie jak widzimy te kolorowe wstawki w LG. Co innego Corby, ale jak widać jego sprzedaż też nie zachwyca, więc tutaj może i Cookie jest lepszy :P

  • 0

    22.  2010-08-20 17:17:23

    Może nie bezpośrednio Kp500 ale te nowości które w zasadzie nie są niczym innym jak jego remakem, szczególnie T300.Za darmo pewnie nie będą rozdawać ale cenowo będzie to najniższa półka więc zbliżone do Kp500 zważywszy ze ten pierwszy T300 ma mniejszy nawet od cookie wyświetlacz. Wiec ta dysproporcja cenowa raczej się będzie utrzymywać. ja tam nie widzę zasadniczej różnicy w wyglądzie pomiędzy Avilą a T310 i Corby a T320. praktycznie to samo, może LG bardziej kolorowy nic więcej.

  • 0

    23.  2010-08-20 17:23:58

    @21: Nie po to się umowę spłacało, by od razu telefon na śmieci lądował kolego.

  • 0

    24.  2010-08-20 23:56:14

    @8 Zmień 3", na 3,2" to dopiero zobaczysz komfort. Wg mnie to ideał dla dotyku. Oby tylko nie mniej. Ale akceptowalne minimum to 2,6", mnie to już katorga. @13 Masz słaby telefon, to i jakość rozmów leży. Akurat pod tym względem, to biorąc pod uwagę większość telefonów LG (bez wpadek i low-endów jak Cookie) jakość rozmów przez nie prowadzonych jest bardzo wysoka. Inni producenci powinni brać z tego przykład, szczególnie SE. A co do tych pięknych telefonów, to ciekawy zabieg... Odchudzanie słabego telefonu. To tak jak odchudzać anorektyka. A jakość plastiku już ze zdjęć daje po oczach.

  • 0

    25. ~witos123  2010-08-23 12:37:37  host: aaai198.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jeszcze nie miałeś ich w ręku to raczej nie możesz wiedzieć jaka jest jakość materiałów. Zgadzam się, że low-endy nie są doskonale wykonane ale przecież nie mają być. LG chyba ma na celu wprowadzenie dotyków dla każdego. Przecież nie każdego stać na dotykówkę za 1000 pln. LG wypełnia małą lukę w rynku. Ja teraz czekam na Optimusa Z, ciekawe jak wypadnie w porównaniu z Samsungiem czy HTC.

  • 0

    26. ~liczi  2011-04-30 14:14:33  host: fdp150.internetdsl.tpnet.pl

    Chyba potwierdza się Twoja teoria o dotykowcu dla każdego, akurat LG wychodzi na przeciw tym mniej zamożnym klientom i daje im możliwość posiadania dotykowca za niższą cenę, akurat LG ma sporo telefonów dotykowych za niską cenę

  • 0

    27. ~bella  2011-04-30 16:56:37  host: 212-76-49-191.home.aster.pl

    Masz racje,tutaj juz za 400zł mozna kupic dobry dotykowy telefonik,np.GT540.I mysle ze spokojnie taki telefon na poczatek wystarczy.

Dodaj swoją opinię