Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG bliżej Europy

LG bliżej Europy

LuiN 25 Czerwca 2008 17:02

0 0

LG otwiera europejskie centrum projektowe. Firma LG Electronics otworzyła w Londynie nowy ośrodek European Design Centre, który będzie zajmował się opracowywaniem produktów pod kątem wymagań europejskich konsumentów.

Designerzy będą zajmować się także adaptacją do europejskiego rynku urządzeń, zaprojektowanych w innych miejscach. W 2008 roku LG zainwestuje w ten program prawie 5 milionów dolarów.


Pierwszy produktem z European Design Centre, który pojawi się w sprzedaży będzie telefon komórkowy. Jego premierę przewidziano na sierpień tego roku. W ośrodku będzie pracować 22 projektantów z różnych krajów Europy.

LG już teraz oferuje bardzo atrakcyjne wzornictwo w telefonach. Przykładem może być umieszczona w tej wiadomości reklama LG KF750 Secret.

Źródło tekstu: 4Press, CdrInfo     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~Machon  2008-06-25 18:19:08  host: chello087206098039.chello.pl

    Mam nadzieję że projektanci zaprojektują jakieś ciekawe modele. :)

  • 0

    2.  2008-06-25 23:34:20

    LG juz nie jest producentem komorek w cieniu Samsunga. Teraz robia rownie dobre modele co konkurent z rodzimej Korei

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet