Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG BL40 Chocolate - oficjalna reklama

LG BL40 Chocolate - oficjalna reklama

LuiN 3 Sierpnia 2009 13:02

0 0

Nowa edycja LG Chocolate budzi wiele emocji. Producent dawkuje informacje na temat nowego telefonu - dwukrotnie prezentował jego oficjalne zdjęcia i zapowiedział premierę telefonu bez podania jego dokładnej specyfikacji. Atmosfera tajemniczości sprzyja "czekoladce". Teraz przyszedł czas na film reklamowy.

oficjalne lg bl40 oficjalne lg bl40 oficjalne lg bl40

LG BL40 Chocolate trafi na półki sklepowe już w tym kwartale i będzie dostępny na 54 rynkach. W tym miesiącu producent planuje pokazać światu telefon w całej jego okazałości, na specjalnie na ten cel przygotowanej konferencji.




Z materiału prasowego zaprezentowanego niedawno przez LG wiemy już, że telefon będzie miał 4-calowy ekran o rozdzielczości 345 x 800 pikseli (proporcje 21:9). Aparat fotograficzny w nowej czekoladce będzie miał rozdzielczość 5 Mpix.

Nietypowy ekran telefonu posłużyć ma do wygodnej pracy przy użyciu nowego, dwukolumnowego interfejsu użytkownika. Sprawne przeglądanie Internetu umożliwi technologia multitouch. O nowym produkcie LG pisaliśmy ostatnio w tej wiadomości.

Źródło tekstu: YouTube, wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~Darro  2009-08-03 13:08:49  host: chello089074167149.chello.pl

    LG miało już lepsze reklamy niż obecna :(

  • 0

    2. ~  2009-08-03 13:10:28  host: d90-141-95-205.cust.tele2.pl

    Reklama genialna jak dla mnie

  • 0

    3. ~hallo  2009-08-03 13:16:53  host: 3.ver.abpl.pl

    zakochałem sie w tym telefonie, genialny!

  • 0

    4.  2009-08-03 13:35:28

    Żeby tylko tak śmigał. :D

  • 0

    5. ~  2009-08-03 13:51:10  host: 80.51.91.245

    Telefon elegancki, ciekawe jaka będzie w PL cena? Zapewne odpowiednio zawyżona...

  • 0

    6. ~Lucas  2009-08-03 13:52:43  host: chello089074167149.chello.pl

    Czy już mieliście to czynienia z marką LG i może ktoś mi powiedzieć jakie mają oni telefony ?

  • 0

    7. ~  2009-08-03 14:07:27  host: 80.51.91.245

    @6 Poczytaj sobie opinie na forum.

  • 0

    8. ~  2009-08-03 14:52:21  host: public49831.xdsl.centertel.pl

    Gdyby miał inne wymiary byłby fajny :P. Trochę mi przypomina iPoda. Cena pewnie będzie "rewelacyjna".

  • 0

    9.  2009-08-03 15:10:00

    Świetna zarówno reklama jak i telefon. @8 ty chyba żartujesz :O iPoda? 8-O

  • 0

    10. ~dejos  2009-08-03 15:40:15  host: mnch-4d045752.pool.mediaways.net

    reklama rewelacyjna, świetna muzyka! (może ktoś przypadkiem zna wykonawcę?)

  • 0

    11. ~aleksy  2009-08-03 16:34:56  host: ac92.sptelek.com.pl

    piękny ten telefon! Mam nadzieję, że będzie bogatszy w funkcje niż moja N78 (:

  • 0

    12. ~a  2009-08-03 19:19:14  host: aapc72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam nadzieje ze jaka reklama taki telefon ... wszystko wskazuje na to ze to będzie przełomowy model

  • 0

    13. ~  2009-08-04 00:28:07  host: t04-06.opera-mini.net

    Wyjdzie w praniu czy przełomowy. Który z modeli LG nagrywa filmy w jakości HD ?

  • 0

    14.  2009-08-04 10:28:46

    Ha! Mówiłem przecież, że to telefon dla kobiet jest. :F

  • 0

    15. ~janek  2009-08-04 11:37:26  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    A ja bym się chetnie pobawiła ta czekoladką, z uwagi na to że posiada eekran o przkątnej 4 cali, tak więc praca z takim telefonem będzie prawdziwą przyjemnością!

  • 0

    16. ~balba  2009-08-05 18:30:10  host: yarpen.mac.edu.pl

    Z pewnościa takie rozwiązanie ucieszy maniaków oglądania filmów na komórce, będzie to jeden z lepszych modeli specjalnie przystosowanych do przeglądania netu i oglądanie filmów!

  • 0

    17. ~Dina  2009-08-08 13:45:44  host: p05-10.opera-mini.net

    Bardzo ładna Czekoladka. :)

  • 0

    18. ~a  2009-08-12 22:05:12  host: bgd124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    premiera telefonu coraz bliżej, mam nadzieje że już niedługo zobaczę jak wygląda na żywo taki 4 calowy telefon

  • 0

    19. ~bella  2009-08-17 13:43:13  host: 77-252-124-35.ip.netia.com.pl

    A ja z chęcia oglądnełabym jakiś filmik na tak dużym ekranie, ta czekoladka mnie coraz bardziej kusi

  • 0

    21. ~dysdys  2009-11-21 16:28:21  host: aapb69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeszcze jeden oficjalny film... http://www.youtube.com/watch?v=aKPaoVAiTmw

Dodaj swoją opinię