Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości LG: aktualizacja do Androida 4.0 za kilka miesięcy

LG: aktualizacja do Androida 4.0 za kilka miesięcy

Q! 27 Grudnia 2011 08:53

0 0

LG poinformował o planach aktualizacji wybranych urządzeń do najnowszej wersji systemu Android, 4.0 Ice Cream Sandwich. W przypadku niektórych modeli trzeba będzie na to zaczekać jeszcze pół roku i dłużej.



O tym, że LG zamierza udostępnić Androida 4.0 dla wybranych swoich urządzeń, m.in. modelu P990 Swift 2X, pisaliśmy w tej wiadomości. Teraz już wiadomo, że aktualizacja systemu trafi do tego modelu w II kwartale 2012 roku.




Dłużej, bo do III kwartału 2012, na Androida 4.0 będą musiały zaczekać takie modele jak P920 Swift 3D oraz P970 Swift Black. Dostępność najnowszej wersji systemu dla pozostałych modeli nie została zapowiedziana.

Zobacz:
dane techniczne i zdjęcia LG P990 Swif 2X w katalogu
dane techniczne i zdjęcia LG P920 Swift 3D w katalogu
dane techniczne i zdjęcia LG P970 Swift Black w katalogu

Źródło tekstu: LG, wł     

Dodaj do:
w sumie: 39
  • 0

    21.  2011-12-27 12:13:35

    @19 ostatni akapit tego artykułu potwierdza, że kłamiesz: http://tnij.com/v6jhN

  • 0

    22.  2011-12-27 12:54:35

    @2 SGS miał premierę w 2010 geniuszu, a nie 2011 jak modele SE.

  • -1

    23. ~me  2011-12-27 12:59:37  host: 194.114.62.72

    @20, 21 Nie podam ci linka, który mówi o tym, że mój znajomy ma nową oficjalną wersję systemu bada, którą zainstalował 3 tygodnie temu. Ostatni akapit tego artykułu nie mówi nic o samsungu ani o badzie, więc o co ci chodzi?

  • 0

    25.  2011-12-27 13:16:21

    A, data umieszczenia artykułu to 26 Grudzień 2011, godz. 19:43 żebyś nie zaczął wymyślać, że jakieś stare informacje.

  • 0

    26.  2011-12-27 23:49:50

    @23 ktoś skasował. Znowu ten fragment: "W przyszłości – po wprowadzeniu oficjalnej aktualizacji do drugiej odsłony platformy bada – będzie dostępna również dla starszych urządzeń z ekranami WVGA (S8500 Wave oraz S8530 Wave II)."

  • 0

    27.  2011-12-27 23:50:40

    W przyszłości po wprowadzeniu oficjalnej aktualizacji do drugiej odsłony platformy bada będzie dostępna również dla starszych urządzeń z ekranami WVGA (S8500 Wave oraz S8530 Wave II).

  • 0

    28. ~phi124  2011-12-28 01:10:46  host: eqq117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lg niech sie nie osmiesza, ja od pol roku czekam, ze swoim p970 na andka 2.3 nadal stoje na 2.2... tj zenua, wiecej nie kupie tej marki, zreszta nie tylko ja ;)

  • 0

    29.  2011-12-28 12:42:05

    No niestety strasznie długo będzie czekac, ale dobrze ze chociaz te aktualizacje będą. Ja jeszcze poczekam, może sie doczekam

  • 0

    30.  2011-12-28 14:38:17

    @me chwaliłeś gościa, że potrafi przyznać się do błędu. A co z tobą?

  • 0

    31. ~prefix  2011-12-29 11:53:26  host: 91.209.141.10

    No tak trochę trzeba będzie poczekać, ale będzie warto bo aktualizacja do 4.0 da dużo większe możliwości.

  • 0

    32.  2011-12-29 19:55:15

    No właśnie ja jestem bardzo ciekawa tych nowych lepszych możliwości. Cop innego o tym czytać a co innego juz to mieć w ręku i samemu sprawdzać

  • 0

    33. ~Amira  2011-12-29 21:52:53  host: hoa250.internetdsl.tpnet.pl

    Fajnie, dzięki Androidowi zwiększa się funkcjonalność telefonu. Najlepszy system na świecie :)

  • 0

    34. ~prefix  2011-12-30 10:02:28  host: 91.209.141.10

    Jeśli chodzi o LG to rzeczywiście u nich najlepiej sprawdza się Android, próbowali też wypuszczać telefony z WM ale chyba to nie była najlepsza kombinacja.

  • 0

    35. ~ludkkk  2011-12-30 12:01:00  host: 212-76-49-191.home.aster.pl

    Ja na poczatku nie mogłem sie przełamac jesli chodzi o ten system, ale teraz z kolei po pozytywnym jego odbiorze własnie w telefonie LG raczej nie zamienie na inny.

  • 0

    36.  2011-12-30 19:37:18

    Zgadzam sie z wami, android bardzo dobrze sprawdza sie w telefonach LG

  • 0

    37. ~Amira  2011-12-30 21:53:10  host: hoa250.internetdsl.tpnet.pl

    Ja tez nie wyobrażam sobie innego systemu od Androida. Dobrze, że wszystkie smartfony LG współpracują z nim.

  • 0

    38. ~prefix  2012-01-02 11:47:42  host: 91.209.141.10

    mnie się podoba to ze za darmo można korzystać z aplikacji Android Market to duże udogodnienie dla wszystkich posiadaczy tego systemu.

  • 0

    39. ~damian  2012-03-29 09:29:58  host: 95-178-48-36.wroclaw.hypnet.pl

    Macie może jakieś "newsy" odnośnie androida 4.0 na p970 ?

  • 0

    40. ~karol-ketrzyn-mazury  2012-04-22 10:14:15  host: apn-46-169-68-124.dynamic.gprs.plus.pl

    android 4.0 ma moj kolega na sonyericson arc s,ogladalem powiem szczerze ze jesli spodziewacie sie kosmicznych zmian to ich nie bedzie,antek jak antek troszeczke inny interfejs,nie ma czym sie podniecac powaznie mowie,damian na naszego p 970 to nawet nie ma jeszcze 2.3.4 mowie o sieci play,ja mam ale wgralem sobie piracko

  • 0

    41. ~wyśmiewacz  2012-12-21 11:12:00  host: 77-254-151-209.adsl.inetia.pl

    Hahaha do tej pory nie ma żadnych aktualizacji! Nawet jak będą to PLAY NIGDY ICH NIE UDOSTĘPNI! Nie kupować telefonów od operatorów!! Brać umowy bez telefonów (dużo tańsze) a telefon kupować gdzie indziej to aktualizacje będą od razu ;)

Dodaj swoją opinię