Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Letni pakiet" SMS-ów w TakTaku

"Letni pakiet" SMS-ów w TakTaku

WitekT 27 Czerwca 2008 13:18

0 0
Klienci, którzy kupią Starter TakTak 20 lub dowolny Zestaw TakTak z telefonem z taryfą Happy i wykonają pierwsze połączenie w okresie od 1. lipca do 31. sierpnia, otrzymają pakiet 600 SMS-ów wymiennych na 100 MMS-ów.

SMS-y i MMS-y, przyznane w ramach Letniego pakietu na wiadomości wysłane na terenie kraju do sieci Era, mogą być wykorzystane w ciągu 30 dni od uruchomienia usługi.

W każdej chwili użytkownik może sprawdzić aktualne saldo Letniego pakietu poprzez wysłanie ekspresowego kodu *103*1#, serwis www.itaktak.pl lub automatyczny serwis pod numerem 9797.


Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 61
  • 0

    42. ~  2008-06-28 08:41:44  host: p03-13.opera-mini.net

    #40. prawdę mówiąc to żadna różnica czy te ekstra pieniądze są do wszystkich czy do orange. W plusie nie dostaje nic ekstra. A dlaczego nie ma różnicy? Bo i tak większość usług jest w sieci tak więc zamiast isc z konta głównego będzie szło z promocyjnego przez co jest więcej kasy na rozmowy poza siec. No ale i tak będziesz narzekać... lepiej dostać coś niż nie dostawac niczego.

  • 0

    43.  2008-06-28 09:58:01

    40: No właśnie, żadna różnica różnica czy bonusy w Orange są do wszystkich czy tylko w sieci. Skoro ktoś wybrał Orange i go używa to zależy mu na tańszych połączeniach w sieci Orange, dzięki bonusom ma to prawie za darmo, a konto główne może przeznaczyć na dzwonienie poza sieć.

  • 0

    44.  2008-06-28 10:19:13

    #42,43: dajcie spokój. Oczywiście jest jasne, że jeśli ktoś wykonuje większość połączeń wewnątrz jakiejś sieci to weźmie starter właśnie tej sieci. Ale kolega wyżej się zasadzał na esemesy POZA sieć. Więc nie rozumiem czemu czeka na podwójne doładowanie w Orange a nie np. w TT?

  • 0

    45. ~kubaera  2008-06-28 12:05:18  host: pj65.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

    Do Nomen.: NIe mozesz przejsc z TT Fona, Mega Fun, Nowy Mix na piątke, do abonamentu. Ponieważ mixowe taryfy są obsługiwane przez inny sprzęt i nie mozna przejsc z jednej pklatformy na druga. Byli tacy ktorzy kombinowali przejsc na mixa na tt i pozniej robili przejscie ale - i tu masz racje- nie mozna przejsc z mixa na tak taka. Wszytsko jest w regulaminach.

  • 0

    46. ~aron  2008-06-28 18:20:17  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    w sumie nie kazdy pisze smsy, a coraz wiecej osob wysyla mmsy, wiec dobrze ze mozna wymienic te 600sms na 100mms. i ze oferta wazna jest przez 2 miesiace, a nie jak co niektore promosy w prepaidach przez 3 dni na przyklad

  • 0

    47. ~jojo  2008-06-28 20:21:10  host: eew241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    biotyt (43) - a właśnie że jest różnica. Jeżeli w Tak Tak-u mam 100% doładowania do wszystkich, a w Go / POP-ie do Orange - naprawdę nie widzisz różnicy...? Ale zawsze można tłumaczyć tak jak Ty, że "większość znajomych mam w Orange". Ja też większość kontaktów mam w Erze. Ale to nie zmienia faktu, że lepiej jest dostać tyle samo "za darmo" DO WSZYSTKICH i NA WSZYSTKO niż DO TYLKO JEDNEJ SIECI, albo NA TYLKO JEDEN RODZAJ USŁUG i to obojętnie gdzie się ma najwięcej kontaktów.

  • 0

    48.  2008-06-28 20:40:15

    #47. - ale to Ci żadnej różnicy nie robi, a dodaje tylko satysfakcji. To ja mam gdzieś tą satysfakcję i sam w Plusie bym chciał chociaż te podwójne doładowanie do Plusa...

  • 0

    49. ~jojo  2008-06-28 20:53:33  host: eew241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Atlan Satysfakcję? Raczej wolność wyboru. ;-) Nie wiem o co tyle szumu. Przecież jeżeli np. taki biotyt rozmawia i tak w sieci, to co za różnica gdzie ma pakiet - więc nie wiem po co tak bronić rozwiązania zastosowanego w pre-paidach Orange. A co, gdy będę musiał, albo zwyczajnie chciał zadzwonić do osoby w inne sieci... I co mi wtedy po masie minut np. do Orange - skoro nie będę mógł zadzwonić (czy nawet wysalać SMS-a), albo też wykupić atrakcyjnego pakietu na tańsze połączenia czy SMS-y do obcych sieci. Nie zadzwonię już do Plusa bo na głównym koncie będę maił za mało kasy, lub w ogóle nic nie będę miał. Ja wolę mieć możliwość samodzielnego podjęcia decyzji i rozłożenia forsy na usługi - nie lubię narzucania z góry. To tak jakby ktoś dał mi forsę i powiedział, że mogę za nią kupić tylko pizzę a coli już nie - a ja lubię jedno i drugie. ;-)

  • 0

    50.  2008-06-28 22:11:53

    #49 - nie do końca tak jest... Poza tym nikt Ci nie każe wykorzystać całego bonusu 100%. Jak wykorzystasz 50% to też dobrze i też jesteś na plusie. A dalszy bonus możesz wykorzystać później ładując ponownie konto przez co znowu za 3 miesiące wykorzystasz kolejne 50% i suma sumarum będziesz całą kwotę do przodu.

  • 0

    51. ~jojo  2008-06-28 22:14:28  host: eew241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Spierał się nie będę, bo w sumie nie ma za bardzo o co. Każdy i tak zrobi tak jak mu najlepiej pasuje. ;-)

  • 0

    52.  2008-06-28 22:16:44

    jojo: morał z tego taki, że źle się odżywiasz:)

  • 0

    53. ~jojo  2008-06-28 22:23:08  host: eew241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta wiem. Ja tak się zastanowię nad swoim codziennym jadłospisem, to dziwię się, że jeszcze żyje! ;-D

  • 0

    54. ~NanoGee  2008-06-29 13:22:18  host: ip-94-42-22-167.multimo.gtsenergis.pl

    TakTak sie juz nie liczy na rynku. Zwlaszcza z takimi promocjami.

  • 0

    55. ~tarfic  2008-06-29 19:16:04  host: aayu222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dla mnie to żadna rewelacja. żeby mieć te smsy, trzeba kupić nowy starter, zmienić przy tym numer - nie warto. jak już zmieniać numer telefonu, to są dużo fajniejsze oferty. każdy wybiera to, co mu podpasuje najbardziej, jak porównuję te wszystkie nowe promocje to fajnie wypada 36i6, bo jest np. możliwość otrzymania 1 sekundy za każde 2 sekundy rozmów przychodzących, można mieć za 3 zł nieograniczoną liczbę smsów do sieci... przy tym taktak nie prezentuje się najkorzystniej.

  • 0

    56. ~sokolowiak  2008-06-29 20:49:30  host: abbr248.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~NanoGee - masz rację. To jest już najmniej konkurencyjna oferta na rynku. Z całą pewnością albo zmieni się szybko, albo ... klapa

  • 0

    57. ~matt  2008-07-01 10:15:11  host: adkq7.neoplus.adsl.tpnet.pl

    przecież ten pakiet mogą wykupić wszyscy użytkownicy tt

  • 0

    58.  2008-07-16 00:35:20

    mam heyah i wlasnie chcialam sobie porownac do TAK TAKA - w koncu to jedna "macierz" ale co wy? serio ta promocja ma sie nijak do rzeczywistosci kreowanej przez innych operatorow?? maja faaajne telefony i gg :) poza tym te 600esow w prezencie na poczatek... eh mysle ze przyjdzie czas kiedy dowalą promocjami!

  • 0

    59.  2008-07-16 00:36:29

    ps, czy ktos sie wybiera na ERA nadaje rytm nad morze? XD

  • 0

    60. ~Przemek  2008-07-26 18:58:59  host: 144-194-149-91.cpe.marton.net.pl

    Nowłąsnie czy beda jakies dobre promocje albo zmiany w erze. Np obnizenie ceny rozmów do reszty sieci. No tez sie by przydał obnizenie kosztu sms do innych sieci. A tak równiez by sie przydało jakies poddwojne doładowanie:)

  • 0

    61.  2008-08-04 13:39:32

    może po wakacjach coś fajnego zaserwuja ;) póki co ja sie cieszę wakacyjna oferta 600esów na dzień dobry XD

Dodaj swoją opinię