Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Lepsze wyniki Mediatela?

Lepsze wyniki Mediatela?

sirmark 6 Lutego 2009 19:02

0 0
Mediatel przewidywał, że w 2008 roku osiągnięcie 175 mln zł przychodów i 17,1 mln zł zysku EBITDA, jednak jak wynika z nieoficjalnych informacji PAP nieco przekroczył te prognozy.

Po trzech kwartałach 2008 roku przychody Mediatela wzrosły do 113 mln zł z 36,7 mln zł rok wcześniej, EBITDA zwiększyła się do 13,9 mln zł z minus 427 tys. zł rok wcześniej, a zysk netto do 7,5 mln zł z minus 970 tys. zł.

W grudniu Marcin Kubit, prezes telekomunikacyjnej spółki zapowiadał w 2009 roku poprawę wyników o 15-20% dzięki wzrostowi organicznemu. W przypadku dużej akwizycji ta zwyżka może być jeszcze większa.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-17-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet