Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Lepsze Numery" w POP

"Lepsze Numery" w POP

WitekT 8 Kwietnia 2006 20:21

0 0

Od 10. kwietnia w ofercie Nowy POP będzie można rozmawiać już za 15 groszy. Dzięki usłudze Lepsze Numery użytkownik może aktywować sobie nawet 3 numery w sieci Orange, z którymi minuta połączenia kosztuje 15 groszy.

Usługę można włączyć wysyłając SMS-a pod numer 120 wpisując w treści numer wybrany w ramach usługi:
w przypadku numerów sieci Orange np. 5xxxxxxxx,
w przypadku numeru przeniesionego do sieci Orange np. 6xxxxxxxx.

Liczba Lepszych Numerów zależy od stażu użytkownika w ofercie:
użytkownik o stażu do 2 miesięcy może wybrać 1 numer,
użytkownik o stażu od 2 do 12 miesięcy może wybrać 2 numery,
użytkownik o stażu powyżej 12 miesięcy może wybrać 3 numery.

Staż użytkownika w sieci Orange liczony jest na podstawie stażu w ofercie prepaid oraz mix, również w ramach migracji między tymi ofertami. Jednak ofertą w momencie uruchomienia usługi musi być oferta Nowy POP.




Koszt aktywacji wynosi 5 zł z VAT i jest niezależny od liczby wybranych Lepszych Numerów. Aktywacja jest ważna 30 dni. Aby przedłużyć ważność oferty, należy ponownie wysłać SMS-a.

W każdej chwili użytkownik może sprawdzić swój staż w sieci wysyłając SMS-a pod numer 130 o treści JAK DLUGO.

Może też sprawdzić, z jakimi numerami i jak długo jeszcze może rozmawiać z nimi w ramach usługi wysyłając SMS-a pod numer 120 o treści ILE.

Mając włączoną usługę Lepsze Numery nie można jednocześnie korzystać z pakietu Masz Gadane.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 62
  • 0

    43.  2006-04-11 08:53:11

    oferta do d. szkoda pieniedzy na reklame

  • 0

    44. ~Sebastian  2006-04-11 11:46:12  host: gprs6.plusgsm.pl

    wielkie rozczarowanie. Ale powiedzcie mi, czy poza pakietami masz gadane oraz tą nędzną promocją lepszych numerów istnieje jakiś inny tańszy sposób na dodzwonienie się w święta do mojej laski (ona ma prepaida pop)

  • 0

    45. ~Sebastian  2006-04-11 12:21:59  host: gprs6.plusgsm.pl

    a ja spytam, czy oprócz masz gadane i tym nienajlepszych "lepszych" nr istnieją jakieś inne usługi obniżające koszt połaczeń 15-17 kwietnia, gdy nie działają darmowe rozmowy. Ja mam abo Orange, a laska ma POP i nie będzie go zmieniała. A ja mam się dostosować i tanio dzwonić. Na razie doładowałem jej "masz gadanymi" bo się w marcu kończył termin doładowania, to maszgadanym wydłużyłęm na kwiecień i objąłem terminem święta. Jeśli laska się rozgada i wygada te 99 minut które mamy do dyspozycji to co zrobić? Doładować masz gadanymi albo tym lepszym nr? czy jest jakaś inna znana wam usługa (działająca 15,16,17 kwietnia) dostepna w popie, orange go lub Twoim E-Planie, która obniża koszt połaczeń?...

  • 0

    46. ~maxiv  2006-04-11 19:55:36  host: nat-01-036.rtk.net.pl

    *~sebastian NIE :)

  • 0

    47. ~takijeden  2006-04-12 13:49:39  host: nat-atman-0.tvsat364.lodz.pl

    Oferte rzucili, że pochlastać się można, ciekawe ile osób z tego badziewia skorzysta. Szkoda, że idea dała się kupić takiemu ochłapowi. Ktoś wcześniej pisał o proficie, ja pamiętam jeszcze czasy, gdy 50 zeta można było nabyć za 800 punktów. A teraz? Promocje, że pożal się Boże. Kolejny raz zakichana pomarańcza udowadnia, że jest największą porażką i największym zawodem na polskim rynku telefonii komórkowej.

  • 0

    48. ~prosty  2006-04-12 16:07:20  host: bzm14.internetdsl.tpnet.pl

    i jak zwykle wielka porażka ja pier%#%@!

  • 0

    49. ~POPek  2006-04-12 16:25:23  host: ecn170.internetdsl.tpnet.pl

    Ja uzywałem POPa na codzien lecz teraz rezygnuje z wszystkich funkcji oprócz pakietów SMS ponieważ moja dziewczyna ma tel w POPie i nie chce z niego zrezygnowac ze wzgledu na to że wszyscy jej znajomi juz znaja jej numer i szkoda jej tego. Teraz kupouje starter SimPlusa i mam orange w d.... Bede mial pakiety SMS za 10 zł/na miesiąc bo nie da sie kupic karty za 6 zł. No ale 10 zł za miesiąc to też chyba nie jest duzo zwlaszcza ze te 4 zł co zostaja mozna wykorzystac w inny sposób ;)))

  • 0

    50. ~POPek  2006-04-12 16:27:20  host: ecn170.internetdsl.tpnet.pl

    te pakiety to oczywiscie w POPie ;)

  • 0

    51. ~  2006-04-13 09:37:54  host: chello087207181093.chello.pl

    *popek: pamiętaj że masz 2 dni na zmarnowanie tych 4 zł jeśli ich nie chcesz podarować orange. Chociaż można je wliczyć w cenę esemesa. 10zł/600 tj 1,7gr za esemesa też nie jest w sumie jakoś drogo.

  • 0

    52.  2006-04-13 10:17:37

    4 zl wygada z dziewczyną i wyjdzie im to na dobre :) Sam tak robie i popiera POPka :). Ja musze pod koniec miesiaca kupic zdrapke za 50 zl, bo mi numer przepadki. Ale raz na rok moge sie szarpnąc na 5 dych :P

  • 0

    53. ~babeo  2006-04-13 23:48:40  host: c134-243.icpnet.pl

    65 groszy za minute w POPie, widziałem to gdzieś na jakiejś grupie dyskusyjnej, ale to były takei luźnie rozmowy, ma któs może jakies w miarę "pewniejsze" źródło niź spekulacje grupowiczów ??

  • 0

    54. ~madzia  2006-05-03 12:31:51  host: 213-238-82-142.adsl.inetia.pl

    JAKI JEST NUMER NA SMSY ZA 1 GROSZ??????????????/

  • 0

    55. ~  2006-07-03 06:33:14  host: host-538eaa8d.elsat.net.pl

    juz stracilam 3 zl wysylajac esm na 12o a oni ciagle mi odpowiadaja ze to bledny numer moze to nowy sposob na zarobek dla pop

  • 0

    56. ~olek  2006-07-06 15:25:34  host: chello084010179199.chello.pl

    słuchajcie a ta oferta doładowania pod numerem 880(ze dostaje dodatkowe 20 zł) przedłuza okres rozmow normalnie na 3 miesiace. z gory dzieki

  • 0

    57.  2006-07-31 12:01:35

    Jak zwykle wielka kicha.Juz powoli nie moge z tym popem.

  • 0

    58. ~kriss  2006-08-30 16:46:00  host: 82.160.194.230

    aktywacja tej usługi to 2 zł a nie 5!!

  • 0

    59. ~  2007-04-02 11:46:28  host: gw-81-210-104-22.smstv.pl

    wielki kanał!!!!!

  • 0

    60. ~ala  2007-04-02 17:56:38  host: subnet6.mikemi.net

    mam pytanie czy majac telefon na karte istnieje mozliwosc dzwonienia do jedengo numeru za free!!????

  • 0

    61. ~fdf  2008-03-22 13:47:55  host: pc193a115.interpc.pl

    mam pytanie czy jesli wezne ta usluge lepsze numery nie przepadna mi smsy za grosz? te "promocje" moga dzialac razem?P

  • 0

    62. ~fdgd  2009-04-21 11:46:33  host: acjl133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chcialam tylko powiedziec ze aktywacja kosztje 2 zl nigdy nie kosztowała 5 :)

Dodaj swoją opinię